Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

 

 

Ajjjj Night Call jest tylko PC :/

W RE4 grałem ostatnio na PS4, chętnie sobie przypomnę te grę. Reszta mnie średnio grzeje. Swoją drogą to już kolejny Resident Evil w Game Pass, REmake 2 jest tylko kwestią czasu. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Było Ground Zeroes i jakoś w kwietniu czy tam lutym wyleciało.  Trochę szkoda bo liczyłem na ta koleckę HD z 360 bo bym w nie zagrał jeszcze raz ale używka za ponad 100 trochę drogo.

Killer Instinct miałem brać bo za 30 zeta było gdzieś to spoko że wpadnie za darmo.

 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, kubson napisał:

Słabizna, trochę nie podoba mi się sytuacja gdzie gra jest dostępna na PC i xboxie wychodzi w passie tylko na jedna platformę

A jest dostępna na Xboxie? Premiera jest później, pewnie wtedy wjedzie do GP 

 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

ku.rwa ten game pass to dobra opcja dopiero odkryłem szukałem na olx forzy horizon 4 a ona w jakimś game passie  a ten game pass po 6 ziko na allegro dla nowych subskrybentów to mówię biorę a tam gry  gier od zaj.ebania nie do przerobienia no i w tej forzie normalnie jezdze, normalne trasy jak w oryginale ku.rwa panie 

 

pytania: 

czym się różni ulimate od tej nieultimate?

czy mogę sobie tworzyć konta i odnawiać po te 6 zł i grać na głównym koncie?:nosacz3:

jak się skończy to rozumiem, że grać nie mogę, ale jak odnowię to tych gier pobranych nie muszę na nowo pobierać? 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

1. ultimate to gold+game pass w jednym abonamencie

2. nie wiem jak z tym odnawianiem bo ta promocja za te kilka złotych jest czasowa

3. no działa to tak jak GWG czy PS+, jak masz pobrane i odnowisz to normalnie się odpalą 

 

Odnośnik do komentarza

Tak jak mówisz Panie @D.B. Cooper.

 

Cytat

Czym się różni ulimate od tej nieultimate?

Jest Game Pass na konsole i Game Pass na PC.

 

I jest Game Pass Ultimate, który jest usługą zbiorczą, czyli Game Pass na obie platformy + Xbox Live Gold.

 

Cytat

czy mogę sobie tworzyć konta i odnawiać po te 6 zł i grać na głównym koncie

Jest na to jakiś limit, nie pamiętam na ile dokładnie to ostatnio zmienili.

 

Cytat

jak się skończy to rozumiem, że grać nie mogę, ale jak odnowię to tych gier pobranych nie muszę na nowo pobierać? 

Tak.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...