Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie, bo nigdy się tym nie interesowałem.

Gold, a Gamepass, to dwie różne usługi. Gold tylko do grania online, GP mam gry które mogę ograć w ramach opłaty abonamentu. 

Czyli oprócz Abo 40zł za Game Pass muszę wykupić Gold tak? 

Czyli lepiej wyjdzie Game Pass Ultimate, bo tam jest chyba Gold- za 54zł

 

Czy coś źle kumam? 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, iluck85 napisał:

No właśnie patrze i wychodzi najlepiej. Ale z graniem online słabo, ale "czasem" warto mieć.

 

54,99 za GPU spoko opcja. Ale nie wiem czy w tym gold juz jest czy dodatkowe 24zł co miecha- prawie 80zł co miecha? 

 

 

W dodatku jak robisz pierwszy raz GPUltimate to możesz chyba jeszcze skorzystać z jednorazowej konwersji golda na GPU za 4 zł czy jakoś. Na Pepper są wrzuty właśnie instujące co i jak dla nowych kont lub tych co właśnie jeszcze nie mieli ultimate.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, iluck85 napisał:

No właśnie patrze i wychodzi najlepiej. Ale z graniem online słabo, ale "czasem" warto mieć.

 

54,99 za GPU spoko opcja. Ale nie wiem czy w tym gold juz jest czy dodatkowe 24zł co miecha- prawie 80zł co miecha? 

 

 

Kupujesz rok Golda na 12 msc, a później odpalasz promocyjny GPU za 4 zł lub normalny za 55 zł i masz ponad rok GPU za 250 zł.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, MYSZa7 napisał:

Kupujesz rok Golda na 12 msc, a później odpalasz promocyjny GPU za 4 zł lub normalny za 55 zł i masz ponad rok GPU za 250 zł.

Na pepperze to można wyczaić spokojnie nawet i 11-15 miesięcy GPU za średnio 130 zł ;) 

Tutaj kilka przykładów ;)

 

Z użyciem VPN - 15 miesięcy

Bez VPN - 11 miesięcy

  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

I wyszła lipa. 

Nie miałem nigdy Ultimate, miałem opcje wypróbowania za 4zł. 

Zrobiłem jak pepper podaję i po wykupieniu 6 miesiecy na eneba i wpisaniu kodu połaczyło mi w ultimate automatycznie- i mam teraz do lipca. 

Czyli zapłaciłem 103zł za golda 6 msc, ale oni mi z tego zrobili 2msc Ultimate. 

Potem miałem wykupić dostęp na PC, to tutaj już mi wyskakuje że mogę przedłużyć. 

Dziwne, bo nie miałem Ultimate. Pewnie błąd polega na tym, że miałem zwykły GP. No nic. 

 

 

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza

Zrobiłem jak pepper podaje, tylko ze ja wykorzystałem ultimate. Spojrzałem na fakturę za telefon, bo doliczam sobie zakupy do abonamentu za tel. Mam 4zl i jest opis ze to Ultimate. A zmyliło mnie to, ze na konsoli mi wyskoczyło żebym spróbował ultimate, bo zara mi się skończy gamepass. 
Myslalem, ze mam normalny GP, No życie :dry:

 

Dlatego z 6msc golda zrobili mi 2 ultimate. Cenowo wychodzi na to samo. Nic nie zyskałem, nic nie straciłem. Można założyć drugie konto i grać na domowym. I wtedy na drugim koncie wykonać ten manewr z kodami. 

Odnośnik do komentarza

Mnie też zachęcają do GPU za 4 zł mimo, że mam wykupione do lutego 2022. Gorzej, że jak wchodzę w ofertę to już pojawia się pełna kwota. Gdzie mogę złożyć reklamację? :dog:

 

Btw. Jak wprowadza się kod na GP/Golda mając już GPU to pokazuje Ci ile doda po konwersji więc powinieneś się skapnąć przy wprowadzaniu kodu :)

Odnośnik do komentarza

Ja tego nie używałem nigdy. Gram mało od dłuższego czasu, golda nie pamietam kiedy kupiłem. Teraz był mi potrzebny na chwile, to spr co jest na szybko i był miesiąc za 4zl- chodziło mi o golda. Mam telefon w play, to telefonem wykupiłem ten miesiąc. Potem widziałem, ze gry mogę ściągać bo mam gamepass. 
Wiec się zainteresowałem i zapytałem na forum. Poleciałem jak automat z instrukcji. Kupiłem, blik, kopiuj/wklej, bla bla ok ok i boom headshot :potter: 

 

Mozna było dołożyć 20zl i mieć na prawie rok, a nie na 3msc za 106zl. 
I tak tego nie wykorzystam, wiec tyłek mnie nie pali po dzisiejszym failu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...