Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Ok.

 

Polecam tym którzy lubią dobre i nietuzinkowe gry. Z każdą godziną robi się coraz dziwniej i bardziej niepokojąco.

Ogromny plus za to, że wszystko wygląda bardzo autentycznie jak na lata 60, 70 i przełom 90/00.

 

Przy niektórych scenach mam tak:

 

inception-deeper.gif

 

Potem z ciekawości wracam do starszych klipów żeby połączyć pewne fakty i okazuje się, że coś się już zmieniło i jest tak:

 

escalated-quickly-anchorman.gif

 

 

I rozumiem jeśli to nie jest dla każdego, ale fani gier FMV powinni koniecznie zagrać. I zdecydowanie nie zrażać się po pierwszych 30 minutach/godzinie. 

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

jak widać gry oglądane są na tym forum zarezerwowane jedynie dla visual novelek w stylu anime :/ 

Ja dzisiaj wieczorem sobie sprawdze :3 Z czytanek tylko danganronpy skończyłem a to i tak musiałem się trochę zmusić. Gry czytanki i chodzonki? Przecież to nawet nie są gry :/

Odnośnik do komentarza

Tutaj jakby co nie ma wyszukiwania scen na podstawie konkretnych słów usłyszanych w dialogach. Zatrzymujemy film i wybieramy obiekty lub postaci, które nas interesują, po czym gra przenosi do kolejnego materiału zawierającego dany element.

 

Niech ktoś jeszcze zagra żeby można było podyskutować, bo tak cokolwiek napiszę to spoiler.

 

W każdym razie mi bardzo siadło.

 

Odnośnik do komentarza
13 minutes ago, SnoD said:

Przed wypadnięciem z GP ogrywałem sobie TP Hospital, myślałem, że w 20h, to ja grę przejdę ze 2x, a tu nie wiem czy połowę lokacji zrobiłem. Zaskoczyło mnie, że nie było cross save i musiałem już całość na piecu przejść.

 

 

Polecam się upewniać i sprawdzać czy przy funkcjach gry jest Play Anywhere :)

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

jak widać gry oglądane są na tym forum zarezerwowane jedynie dla visual novelek w stylu anime :/ 

 

Akurat gry Barlowa - zakładam że ta jest jako-tako podobna - są wyjątkowo angażujące, myślę że dla większości osób za bardzo. W sensie no, nie da się po prostu włączyć gry i coś się dzieje, w reakcji na podstawowe wychylanie gałki i klikanie we wskazane punkty itp., trzeba samemu coś zrobić, wręcz samemu sobie robić grę. Dla mnie to było zawsze trochę za dużo, podobało mi się to założenie i genialna konstrukcja, ale jednak za głupi jestem żeby nie woleć po prostu sobie nawalać w przyciski hehe.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ogqozo napisał:

Akurat gry Barlowa - zakładam że ta jest jako-tako podobna - są wyjątkowo angażujące, myślę że dla większości osób za bardzo. W sensie no, nie da się po prostu włączyć gry i coś się dzieje, w reakcji na podstawowe wychylanie gałki i klikanie we wskazane punkty itp., trzeba samemu coś zrobić, wręcz samemu sobie robić grę. Dla mnie to było zawsze trochę za dużo, podobało mi się to założenie i genialna konstrukcja, ale jednak za głupi jestem żeby nie woleć po prostu sobie nawalać w przyciski hehe.

 

Spróbuję któregoś razu, bo załącza mi się potężne FOMO przy tej grze - że jeśli nie skończę jej teraz w abo to ominie mnie łakomy kąsek dla konesera. No, ale też lubię dusić guziczki, więc równie dobrze mogę się odbić. :P

Odnośnik do komentarza

To w takim razie wam nie polecam. Trzeba jednak mieć wczutkę i zainteresowanie prezentowanymi w grze trzema filmami.

 

edit: Wpadły creditsy i wyjaśnienie tego, co stało się z główną bohaterką...ale mam jeszcze spoooooro pytań i równie dużo nieodkrytych klipów.

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...