Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja może nie z bogactwa, ale z czystego lenistwa i komfortu opłacam GP nieprzerwanie od 2018 r. i pomijając cebulę na start kiedy znanym sposobem zrobiłem transfer 3 lat Golda na Ultimate, place za niego pełną kwotę. 

Wychodzę z założenia że nie chce mi się bawić w szukanie promocji, wolę mieć na spokojnie nabity abonament na lata do przodu. A co do ceny to i tak wychodzi mnie to taniej niż w czasach kiedy nie było takich ofert i musiałem kupować gry. 

Odnośnik do komentarza

Beacon Pines. Nie polecam, po 4 rozdziałach wynudziłem się, bo gameplayu nie ma tu praktycznie żadnego. Na dodatek gra wymusza cofanie się do wcześniejszych rozdziałów, przechodzenie tych samych etapów od nowa, dokładniejszą eksplorację i podejmowanie innych decyzji żeby zdobywać charmy i pchać dalej fabułę (która jest akurat dość intrygująca).

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, SnoD napisał:

Tak się czasem zastanawiam po co ludzie płacą 200 czy tam 300 zł żeby nabić GP na dłuższe okresy jak w dowolnym momencie można bez żadnych kombinacji nabić sobie kolejne 2 miesiące GPU za 14 zł.


Co miesiąc 54,99 doliczone do abonamentu play. Nie bawie się w zakładanie konta, jakieś kody itp bzdury żeby miec to za 200zl na 3 lata. 
To jest 1,90 na dzień. Więcej tracę na inne, jeszcze bardziej niepotrzebne rzeczy żeby sobie zawracac głowę 54,99 :reggie:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bigby napisał:

Beacon Pines. Nie polecam, po 4 rozdziałach wynudziłem się, bo gameplayu nie ma tu praktycznie żadnego. Na dodatek gra wymusza cofanie się do wcześniejszych rozdziałów, przechodzenie tych samych etapów od nowa, dokładniejszą eksplorację i podejmowanie innych decyzji żeby zdobywać charmy i pchać dalej fabułę (która jest akurat dość intrygująca).

Bez przesady. Cofasz się tylko do danego dialogu, gdzie możesz wybrać inne słowo, które zupełnie inaczej poprowadzi fabułę. Nie trzeba grać całego chaptera. 

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, gra jest tak naprawdę dla gracza jednotorowa cały czas, tyle że kolejność narracji jest rozbita. Bardzo ciekawe połączenie, którego chyba jeszcze nie widziałem. Efekt bardzo ciekawy - wiemy coraz bardziej co tak naprawdę się dzieje, choć postaci właściwie nie. Doskonale to pasuje do typowej YA opowieści o dzieciach które mieszają się w poważny spisek grubo ponad ich poziom. Ogólnie zaskakująco fajny pomysł na grę i, co by nie mówić, wykonany z wysokim tempem bez przestojów.

P.S. Być może niektóre nieobowiązkowe słowa (do łowienia ryb) mogą być pominięte, ale jakoś mi się nie udało żadnego pominąć, ani nie wiedziałem że można wracać do czegokolwiek.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Metoda napisał:

Bez przesady. Cofasz się tylko do danego dialogu, gdzie możesz wybrać inne słowo, które zupełnie inaczej poprowadzi fabułę. Nie trzeba grać całego chaptera. 

 

Tylko że nie miałem odpowiedniego słowa/akcji w 4 rozdziale (miałem tylko FIGHT), a więc za każdym razem kończyło się tak samo, na game over. Cofnąłem się więc do wcześniejszego kluczowego momentu, wybrałem inne słowo i jego efekt był taki, że gra skończyła się jeszcze szybciej (zostałem schwytany; trzeciej opcji nie miałem). A i tak za każdym razem musiałem przeklikać dialogi albo biegać z lokacji do lokacji.

 

Nie mam cierpliwości do tego.  :reggie:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ogqozo napisał:

Jak wybierasz inne słowo to zaczyna się zupełnie inny rozdział. I właśnie tak się posuwa gra do przodu, nie przez powtarzanie czegokolwiek licząc na inny rezultat. Po prostu w alternatywnych scenariuszach dostaje się prędzej czy później te potrzebne słowa.

 

Czyli mam cały czas się cofać? Bo jeśli nie mam potrzebnego słowa do przejścia 4 rozdziału i cofam się do 3, gdzie podejmuje inną decyzję i też jest The End, wrócić do 2 chaptera i jeszcze inaczej to rozegrać?

Odnośnik do komentarza

W sensie nie jestem 100% pewien, czy tak musi być, ale ja nic nie musiałem powtarzać lol. Po prostu na drzewie zawsze była jakaś opcja wybrania jakiegoś słowa, którego jeszcze nie wybrałem, i w tym rozdziale dostawałem słowa otwierające kolejny itd. Popatrz może na całe to drzewo. Te rozdziały są praktycznie kompletnie liniowe i nawet się nie da ich zrobić jakkolwiek inaczej powtarzając. Trudno to opisać mówiąc drugi, trzeci, czwarty rozdział, bo one są różne z powodu rozgałęzień, czasem się idzie w bok albo w tył zanim się pójdzie do przodu.

"Czwarty rozdział" nie jest tylko jeden więc tak to trudno opisać.

Odnośnik do komentarza

Właśnie o to chodzi, że starałem się wchodzić w interakcje ze wszystkim co się da i myślałem, że mam każde słowo (na początku wpadały jedno po drugim) i szybko tę fabułę skończę. A tu się okazuje, że jestem w domku na drzewie w 4 rozdziale, mam jedną opcję (FIGHT) i ona kończy grę. Więc wziąłem wcześniejszy kluczowy moment (akcja z zieloną substancją) i mam słowa "STRANGE" i "TICKLE". Wybieram drugie, bo pierwsze doprowadziło do wspomnianej wyżej sytuacji bez wyjścia w domu. I co się okazuje? Chwilę później gra stawia mnie przed kolejnym wyborem i moim jedynym słowem jest "SHAME", którego konkluzją jest game over.

 

Podejrzewam, że musiałbym posprawdzać wszystkie te rozgałęzienia na drzewie.

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

To nie jest gra w której masz za zadanie próbować przeżyć, na tym to całościowo polega że widzisz te różne zakończenia które się tak kończą, a później kolejne itd. Po prostu wybiera się inne słowo które nie ma tika na drzewie i gra sama robi progres, tak naprawdę nic innego gracz nawet nie może zrobić.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, iluck85 napisał:


Co miesiąc 54,99 doliczone do abonamentu play. Nie bawie się w zakładanie konta, jakieś kody itp bzdury żeby miec to za 200zl na 3 lata. 
To jest 1,90 na dzień. Więcej tracę na inne, jeszcze bardziej niepotrzebne rzeczy żeby sobie zawracac głowę 54,99 :reggie:

 

4 miesiące temu było promo na PC 3 miesiące za 4 zł, dokupiłem po bożemu GPU z poziomu X'a z 55 zł i miałem za 59 zł 4 miesiące. Wczoraj mi się skończył GPU kupiłem na PC miesiąc za 4 zł + kod na miesiąc GPU z Gamevio za 10 zł i mam kolejne 2 miesiące za 14 zł. Wszystko robione na jednym moim koncie, bez kombinacji.

 

Tak długo jak MS sprzedaje 1 miesiąc GP na PC po 4 zł, bez ograniczeń, tak długo nie będzie się opłacało automatyczne odnawianie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...