Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

No jeszcze czcionka 50 napisz, zeby udowodnic ze w ogole nie potrafisz czytać. 

Zabrakło wyjaśnień dlaczego nie wszyscy mogą skorzystać z promocji:

Valid only for new subscribers or users who canceled their subscription before 9/30/2018. 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, easye napisał:

No jeszcze czcionka 50 napisz, zeby udowodnic ze w ogole nie potrafisz czytać. 

Zabrakło wyjaśnień dlaczego nie wszyscy mogą skorzystać z promocji:

Valid only for new subscribers or users who canceled their subscription before 9/30/2018. 

 

*Oferta skierowana wyłącznie do nowych subskrybentów lub użytkowników, którzy anulowali subskrypcję przed 30 września 2018 r. Limit: 1 oferta na konto; wymagana jest karta kredytowa. Ważne tylko poprzez link w tej ofercie, na wszystkich rynkach, na których dostępny jest Xbox Game Pass, z wyłączeniem Quebec. Po pierwszym miesiącu, za subskrypcję będzie naliczana opłata zgodnie z obowiązującą wówczas normalną ceną miesięczną (może ulec zmianie), aż do anulowania subskrypcji. Plus stosowne podatki. Katalog gier zmienia się z upływem czasu.

Odnośnik do komentarza

Bzduras ale nie rob tutaj CW! na Widnows Store nie ma 3/4 gier z GP z konsol, głownie sa exy, ktore i tak mam cyfrowo, wiec tak usluga na komputerach stacjonarnych jest (pipi)owa.

7 minut temu, kermit napisał:

no w wywiadzie mowil ze bedzie full gamepass na kazdym urzadzeniu.. dzięki xcloud..

 

a prasa sobie dopowiedziala ze przeniosa caly sklep z xboxa 1:1 na pecety

A to nawet nie wiedziałem. 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dobra zluzuj pory.

 

Kermit:

https://www.vg247.com/2018/10/25/xbox-game-pass-coming-to-pc/

 

Xbox Game Pass subscribers know that the the service is technically accessible on PC. Subscribers can play Game Pass titles on PC, but only those published by Microsoft. In other words, Game Pass lets PC players play Forza Horizon 4, Sea of Thieves and more, but not the 90+ other games from third-party publishers.

Many of the games available through the service on Xbox One do not have a Windows Store version for PC. Of course, Microsoft is also interested in pushing its UWP platform and this could mean many of these titles will soon get Windows Store versions.

 

Moim zdaniem poza xcloud MS przygotowuje sie do swojej platformy z grami. 

 

 

Odnośnik do komentarza

no może macie racje, ja mimo wszystko mam nadzieje, ze nie wszystko pójdzie w Cloud Gaming, zwłaszcza patrząc jak to od dłuższego czasu działa u konkurencji, albo jak gleboko w dupie MS ma np. nasz kraj, czy dyskusje "w co bede gral jadąc na grzyby"" ^^. Już wole takie rozwiązanie jakie jest na konsolach, steamie, originie i innych platformach z terabajtami danych do ściągnięcia, chociaż z 2 strony kto wie jak to wszystko będzie działać za parę lat, może prędkości nawet w sieciach mobilnych będą takie jak teraz w światłowodach.

 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

dobra kończę offtop. Dla mnie po prostu za wcześnie zdecydowanie by w ogolę dyskutować na temat grania w chmurze, chyba ze znowu chcemy wrócić do 720p i grac z 200mls input lagiem na telewizorach, które od lat wybieramy tak, by IL był jak najmniejszy.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, easye napisał:

dobra kończę offtop. Dla mnie po prostu za wcześnie zdecydowanie by w ogolę dyskutować na temat grania w chmurze, chyba ze znowu chcemy wrócić do 720p i grac z 200mls input lagiem na telewizorach, które od lat wybieramy tak, by IL był jak najmniejszy.

Ale przecież to jest jasne, że w następnej generacji nadal cloud gaming nie będzie jedyną opcją do wyboru. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...