Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie opcje widać z poziomu menu GamePass. W Dashu wchodzisz w aplikacje, subskrypcje i tam wybierasz GamePass. Jestem zalogowany na moim głównym koncie gdzie skorzystałem z niedawnego GP za złotówkę i promocja wciąż jest widoczna.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, chris85 napisał:

Wydał się mały błąd. Ten Mortal to nie jest, jak wszędzie piszą X a XL. 

Spencer :fsg:

Jednak wygląda na to, że tylko X jest w game pass. Nawet jak wchodzę w XL i daje pobierz to pobiera mi zwykłą X. W menu wyboru postaci te z XL są  zablokowane i tylko zostaje opcja dokupienia.

 

You can play Mortal Kombat X with your Xbox Game Pass, or buy Mortal Kombat XL.

Edytowane przez zagroo
Odnośnik do komentarza
W dniu 8.12.2018 o 15:07, PlastikowySmalec napisał:

Panowie gdzie kupić roczny Game Pass? na stronie xboxa jest tylko miesiąc albo pół roku, na allegro i ceneo brak...

 

Właśnie kupiłem na pół roku za 87 złotówek i z tego co widzę, mogę kupić jeszcze raz, więc gamepassy się stackują. Może taka opcja Cię urządza? Sam przemyślę sprawę i chyba zrobię zakup na 3 lata w przód - do tego czasu będzie nowa generacja, a tak to granie w gierki z passa na X-ie i kupowanie pudełek tylko na SWITCHA/PS4.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, warblade5 napisał:

Dzisiaj w Game pass miał sie ukazac KINGDOM TWO CROWS , mi tylko pokazuje ze jest dostepny za 69 zł , dacie znac jak to wyglada u was ? Z gory dzieki , (pisalem wczoraj do x boksa zeby sie upewnic czy bedzie i potwierdzili ze tak ) 

znalazłem w necie posty na reedit i podobno dopiero 12 w game pass może jakiś błąd. Obiecali to będzie po prostu poczekaj 1-2 dni :)

Odnośnik do komentarza

Masz plusiora Blubi, zasłużyłeś.

Wreszcie wyrzucę z dysku giereczki, które zniknęły z passa bez potrzeby odpalania wszystkiego po kolei.

 

edit: miałem do wyrzucenia tylko tego residenta szóstkę obeszczanego, co go nawet nie zacząłem grać. nieźle z tym gamepassikiem, gierki bardzo rzadko znikają.

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza
W dniu 8.12.2018 o 14:07, PlastikowySmalec napisał:

Panowie gdzie kupić roczny Game Pass? na stronie xboxa jest tylko miesiąc albo pół roku, na allegro i ceneo brak...

 

https://www.amazon.co.uk/Xbox-Game-Pass-Month-Membership/dp/B07K7CFTQC/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1544470649&sr=8-1&keywords=xbox+game+pass

 

Masz i nie grzesz więcej 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...