Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Yakubu napisał:

 Gamepass mi się skończył z miesiąc temu

 

8 godzin temu, Dante napisał:

Był wymóg, że po którymś września nie mogłeś mieć passa, więc jeśli się tak złożyło, że skończył Ci się akurat w trakcie trwania tej promocji to niestety nie skorzystasz z oferty za zeta.

 

 

"Valid only for new subscribers or users who canceled their subscription before 9/30/2018. Limit: 1 offer per account; credit card required. Only valid through link in this offer, in all Xbox Game Pass markets excluding Quebec. After first month, subscription continues to be charged at the then-current regular monthly price (subject to change), unless cancelled. Plus applicable taxes. Game catalog varies over time."

 

To ja może jeszcze dodam,że GP opłacałem w formie abonamentu od samego startu do wczoraj włącznie (12.12). Wczoraj zrezygnowałem z cyklu miesięcznego odnawiania... i dostałem opcję za 1 zł którą wykorzystałem skoro MS taki dobry. I bądź tu mądry co i komu się należy.

Edytowane przez Gregorius
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Yakubu napisał:

Ty no włączam xboksa i wita mnie

t1V7iAs.jpg

rzeczywiście nie umiem czytać xd

 

ale ty musisz mieć ciężkie życie jak widzisz np. reklamy telefonów za 1 zł w abonamencie, albo komunikaty przy premierach nowych gier brzmiące mniej więcej "Zagraj w XYZ już teraz!"

może nie ciężkie, ale pełne rozczarowań każdego dnia

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, raven_raven napisał:

 

ale ty musisz mieć ciężkie życie jak widzisz np. reklamy telefonów za 1 zł w abonamencie, albo komunikaty przy premierach nowych gier brzmiące mniej więcej "Zagraj w XYZ już teraz!"

może nie ciężkie, ale pełne rozczarowań każdego dnia

Nie widzę żadnego związku z tym, że microsoft perfidnie pokazuje mi inną cenę, niż tą za którą mogę kupić ich towar.

To tak jakby kierownik biedronki mi proponował wódeczkę za złotówkę, a jakbym wyjął portfel to by stwierdził, że w sumie to może mi tą wódeczkę za cztery dyszki kopsnąć. Super firma, oby tak dalej to się na pewno polubimy.

No i nie podobasz mi się spencer. Nie podobasz mi się kochaneczku

Edytowane przez Yakubu
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...