Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, maciucha napisał:

Microsoft jak ja cie szanuję.

Zapomniałem anulować odnawianie Game Passa i 2 dni temu zaje.bało mi 40zł z karty. Napisałem do supportu i odpisali, że dla tak oddanego klienta mogą zrobić wyjątek i po anulowaniu subskrypcji oddali hajsik :obama: 

Nie jesteś jedyny. Jakoś w październiku też mi automatycznie pobrało i oddali bez żadnego ale. Microsoft <3 

Odnośnik do komentarza

Był wymóg, że po którymś września nie mogłeś mieć passa, więc jeśli się tak złożyło, że skończył Ci się akurat w trakcie trwania tej promocji to niestety nie skorzystasz z oferty za zeta.

 

 

"Valid only for new subscribers or users who canceled their subscription before 9/30/2018. Limit: 1 offer per account; credit card required. Only valid through link in this offer, in all Xbox Game Pass markets excluding Quebec. After first month, subscription continues to be charged at the then-current regular monthly price (subject to change), unless cancelled. Plus applicable taxes. Game catalog varies over time."

Odnośnik do komentarza

chyba nawet bardziej, mi GP skończył się znacznie wcześniej przed promocja i tez nie mogę skorzystać z tego za zl, 6m za połowę ceny już tak. Może blokują użytkowników, którzy kupowali GP od roku tylko po zlotowce. xD

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Jest gwiazdka przy promocyjnej cenie i drobnym drukiem wyjaśnienie co i jak, więc praktyka lepsza niż w przypadku wielu firm ukrywających wszystko gdzieś w regulaminach i innych pierdołach. Plus Game Pass chyba można dzielić na jednej konsoli, więc jak komuś bardzo zależy to chyba może stworzyć nowe konto i kupić ten miesiąc za zeta. 

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Dante napisał:

Był wymóg, że po którymś września nie mogłeś mieć passa, więc jeśli się tak złożyło, że skończył Ci się akurat w trakcie trwania tej promocji to niestety nie skorzystasz z oferty za zeta.

 

 

"Valid only for new subscribers or users who canceled their subscription before 9/30/2018. Limit: 1 offer per account; credit card required. Only valid through link in this offer, in all Xbox Game Pass markets excluding Quebec. After first month, subscription continues to be charged at the then-current regular monthly price (subject to change), unless cancelled. Plus applicable taxes. Game catalog varies over time."

mi skończył się na początku listopada i się załapałem ale mam :xboss:w znajomych na XBL więc to też ma znaczenie.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, easye napisał:

Dante gdzie jest ta gwiazdka? Yakubu probuje to kupic na PC w sklepie MS, tam gwiazdek żadnych też nie widzę.

Ja kupowałem przez stronkę bo na konsoli za nic mi nie działało i tam mam gwizdkę przy info o promocji  https://www.xbox.com/en-US/xbox-game-pass

game-pass.jpg

Edytowane przez Dante
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...