Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie platformówek to jeśli ktoś lubi trójwymiarowe giereczki o skakaniu i nie spróbował jeszcze A Hat In Time to teraz jest czas na przemyślenie tego błędu i naprawienie go. Naprawdę spoko gierka i dziwi mnie, że przeszła tak bardzo bez echa. Czuć, że to projekt z Kickstartera, ale też z tej produkcji wylewa się miód i serce, które autor włożył w cały projekt.

Odnośnik do komentarza

Za kilka dni kończy mi się GamePass i chciałbym go sobie na kilka miesięcy odnowić. Gdzie znajdę najtańsze kody lub najlepszą cebulę? Mogą być nawet jakieś poradniki jak konwertować standardowego passa, cokolwiek byle na miesiąc.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, 20inchDT napisał:

Pamietajcie, że jak macie obecnie aktywna subskrypcje z innego regionu to kod wam nie wejdzie. Kurde, jeszcze kilka msc temu w polskich sklepach było 6msc za 160zł :frog: trzeba sie bedzie zaopatrzyc jak znowu beda wyprzedawac.

Dzięki za info bo już miałem brać

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.08.2020 o 11:58, Figuś napisał:

Zawsze brałem z cdkeys ale ostatnio jak kupiłem na 6 miesięcy za podobną kwotę(Eu) to kod nie działał.Miał być zwrot siana ale jeszcze się nie doczekałem, choć sprawa ciągnie się już dość długo.Więcej tam nie biorę

Edytowane przez Gregorius
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Colin napisał:

BTW Tell Me Why :banderas: jakie to dobre. Widać że się rozwijają i ulepszają. Ta grafika, te widoki :wub:

 

Ojjj, tak byczQ. Wczoraj odpaliłem tylko na chwilę, ale widać było już po cutscence że zboostowano graficzkę. Gra sobie odleży przez weekend gdzie będę miał wolne od konsoli i ep1 wjedzie pięknie w deszczowy, poniedziałkowy wieczór. :fsg:  BTW długi jest to odcinek?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

 

BTW długi jest to odcinek?

Liżąc ściany, wyczerpując wszystkie dialogi i eksplorując otoczenie 3h lekko będzie.

Naprawdę jestem zdumiony jaki postęp zrobili. Grafika ma nadal ten swój rysowany urok ale poszli w większy realizm i wyszło im to na dobre, zupełnie nie wpływając na płynność. Jak będzie im się nudzić to spokojnie mogą zrobić symulator widoków z Alaski czy innych regionów :obama:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...