Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Elitesse napisał:

Mam na myśli ceny rynkowe. Jeżeli ktoś jeszcze jest w stanie potwierdzić, że media sprzedają za 65 zł no to bankowo jest to lepsza oferta ;) żałuję, że dziś przechodząc obok jednego z mm nie zajrzałem do środka i nie sprawdziłem tego.

Na pepperze pojawił się taki komentarz

Cytat

W Warszawie cena na metce=cena w kasie. Sprzedawca twierdzi, że mieli błąd cenowy, ale rano był telefon w tej sprawie i popoprawiali. 165zł. "Kto kupił, ten kupił".

Ale później już takie

Cytat

Jakieś 2h temu zakupiłem w Media Port Łódź po 64,99 zł, Specjalnie sprawdziłem u obsługi przed zakupem cenę bo brak na stoisku. Tak więc, wielkie dzięki dla wstawiającego

 

MM Warszawa Młociny 64.99 na półce z 50 sztuk albo więcej..
Kupione dwie, dzięki
Ceny nie ma przyklejonej i sprawdzałem na kasie przed kupnem:)

https://www.pepper.pl/promocje/xbox-game-pass-ultimate-3-miesiace-297580?page=3#thread-comments

 

Kyo idzie jutro jeszcze przycebulić kilka kodów to dam znać czy przeszło

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra informacja. Jestem ciekaw od czego to zależy, bo jak ktoś tam napisał

 

Cytat

We Wrocławiu nie ma promocji niestety

 

W moim przypadku Wrocław jest najbliżej więc obecnie dla mnie najlepsza opcja to rok EA play ;) Chyba, że ktoś będzie chciał odsprzedać ;)

ed: ewentualnie zostają mi kody z eneby za ok 100 zł. Też dobra opcja.

Edytowane przez Elitesse
Odnośnik do komentarza

Jak dodajecie gierki z golda z xboxa/360, to róbcie to przez stary sklep. Podobno jak się dodaje przez konsolę czy www sklepu XO, to nie da się odpalic gier na 360 i nie są przypisywane na stałe do konta, a trzeba golda :notbad: Nie wiem na ile to prawda.

 

https://marketplace.xbox.com/pl-PL/Product/Armed-Dangerous/66acd000-77fe-1000-9115-d8024256083d?noSplash=1

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...