Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, Colin napisał:

 

co nie zmienia faktu że spoiler i jak ktoś nie grał to może się naciąć więc uważaj co piszesz.

 

ja przynajmniej nie widzę rzeczy nieistniejących. dwóch latyno gówniarzy jest poszukiwanych, cisną ku granicy gdzie południowcy są jacy są, teksańczycy itp nigdy specjalnie nie kryli się ze swoim rasizmem i fanatyzmem, a na zadupiach każda mniejszość nie ma łatwego życia. no ale gra jest ewidentnie anty-trumpowa :yao: i kto tu kurna ma urojenia?  serio odpuść sobie TMW bo chyba dupa ci pęknie kiedy będziesz musiał grać transem, który wprawia w zakłopotanie większość ludzi z którymi rozmawia bo jest kim jest.

 

 

 

a teraz powrót do normalnej rozmowy. ograłem wczoraj drugi ep. szybszy niż pierwszy, kilka kwestii się wyjaśniło, pojawiło się trochę nowych wątków, dobry epizod. podoba mi się jak prowadzą tę historię i za tydzień finał. fajnie że zredukowali liczbę odcinków, mniej wodolejstwa a więcej konkretów. ładnie się to studio rozwija :notbad:

O to, to. Jak robi sie sezon 5 odcinkowy to wręcz nie da się uniknąć tym studiom wodolejstwa. Na to najbardziej cierpiało Telltale i przez to każda ich produkcja cieszyła sie mniejszym zainteresowaniem niż poprzednia. 

 

3 odcinkowe sezony mimo, że krótsze, nie znaczy, że bedą biedniejsze w wydarzenia. Brawo Dontnod za TMW bo jako całość zbiera świetne recenzje (polecam recke Eurogamera). Teraz trzeba czekać na Twin Mirror i liczyć, że będzie wydany tak szybko jak produkcja dla Microsoftu, bo ogromne przerwy między odcinkami to tez jeden z powodów dla których ludzie tych gier nie kończą. 

Odnośnik do komentarza

Jestem ciekaw co będzie z osobami, które mają już aktywną usługę od EA. Przy zakupie konsoli zakupiłem abonament tej usługi na rok. Leżał 2 lata, bo nie widziałem tam nic dla siebie. Miesiąc temu go użyłem na xboxie... Gdybym wiedział, że tak będzie to bym go nie wklepywał, a kod dał znajomemu.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, 20inchDT napisał:

Nie ma niestety. Może w następnym tygodniu jak GP pc wychodzi z bety? Opłaca się przy obecnych cenach. Ja chyba 2 latka EA wrzucę.

https://lowcygier.pl/subskrypcje/tani-xbox-game-pass-ultimate-dla-aktywnych-subskrybentow-4-miesiace-xgpu-za-6842-zl/

waśnie wskoczyło XD

Odnośnik do komentarza

poprawcie mnie jeśli się myle, ale chyba teraz nie opłaca się wykupować 12 miesiećy EA Play, czy nie lepiej będzie poczekać i kupić ten abonament dopiero tuż przed planowanym połączeniem obu usług, co ma się wydarzyć jakoś pod koniec roku (holiday 2020)?

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza

Tak lepiej przed listopadem albo na początku tegoż

Łowcy, macie dwie opcje do wyboru Możecie:

  • Kupić EA Play na 12 miesięcy już teraz i cieszyć się grami EA od dzisiaj. Za ok. 2 miesiące pozostały czas ulegnie konwersji na XBGPU. W tym wariancie za 68,42 zł otrzymacie 2 miesiące EA Play oraz 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate
  • Wstrzymać się z zakupem EA Play na 12 miesięcy do momentu tuż przed połączeniem abonamentów (okres przedświąteczny, najprawdopodobniej listopad). Za 68,42 zł otrzymacie 4 miesiące Xbox Game Pass Ultimate

 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Tak, bo aktywowałem wcześniej w sierpniu. Miałem abonament do sierpnia 2021 r., a teraz mam do sierpnia 2022 r. Może dobiłbym jeszcze jeden rok ze zdrapki (są za 120 zł!) to miałbym do sierpnia 2023 r., co zostałoby mi przekonwertowane na rok GPU. GPU mam do lipca 2022 r. ;) Obawiam się jednak czy zaliczą kody od zewnętrznych dostawców,bo jak wrzuciłem w translator info, które podałeś to przetłumaczyło, że musi być zakup w MStore.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...