Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Wredny napisał:

Pewnie było, ale nie chce mi się cofać, więc zapytam - co się stało z "gry Microsoft Game Studios zostają w GP na zawsze", skoro Alan Wake wylatuje?

Prawa wydawnicze do Alana ma Remedy i to wydawca decyduje że gra wylatuje z usługi

Odnośnik do komentarza

Całe szczęście kupiłem lata temu stan igła za 10 zł  :) Na spokojnie sobie kiedyś przejdę po raz kolejny ten wspaniały tytuł.

Generalnie kupowanie pudełek na X360 to droga przez mękę, gry na DVD to pewnie wszystkie porysowane jak papierem ściernym znając realia allegro.

Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza

Pudełeczko jest na półkę :wub: 

 

27 minut temu, Czoperrr napisał:

Generalnie kupowanie pudełek na X360 to droga przez mękę, gry na DVD to pewnie wszystkie porysowane jak papierem ściernym znając realia allegro.

 

Napęd w 360 sam rysuje płyty. Podczas gdy przestajesz grać płyta jest czasem opuszczana na tackę jak jeszcze się kręci. Sam dbam o płytki i mam wszystkie gry które kupiłem jako nowe na 360 porysowane :)

Odnośnik do komentarza
Just now, Ukukuki said:

Pudełeczko jest na półkę :wub: 

 

 

Napęd w 360 sam rysuje płyty. Podczas gdy przestajesz grać płyta jest czasem opuszczana na tackę jak jeszcze się kręci. Sam dbam o płytki i mam wszystkie gry które kupiłem jako nowe na 360 porysowane :)

Tak wiem, też mam okręgi na płytach kupionych jako nowe, ale mówię o chamsko porysowanych płytach i zawsze takie dostawałem kiedy kupowałem gry "w bardzo dobrym stanie" na allegro, zarówno na PS2, X360 i inne konsole. 90% gier kupowałem w folii właśnie przez te syfne używki, albo sporadycznie zamawiałem z eBay UK używane gdzie za funciaka miałem tytuły faktycznie zadbane.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Czoperrr napisał:

Tak wiem, też mam okręgi na płytach kupionych jako nowe, ale mówię o chamsko porysowanych płytach i zawsze takie dostawałem kiedy kupowałem gry "w bardzo dobrym stanie" na allegro, zarówno na PS2, X360 i inne konsole. 90% gier kupowałem w folii właśnie przez te syfne używki, albo sporadycznie zamawiałem z eBay UK używane gdzie za funciaka miałem tytuły faktycznie zadbane.

 

Walisz negatywa i typa oznaczach dla innych. Ja ostatnio jak kupiłem gierki na X360 to miałem drukowane okładki. Teraz kupuję tylko real foto. Allegro pod tym względem to patola. BD jest spoko bo się nie rysuje. 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...