Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

ManEatera może sprawdzę z ciekawości, bo to podobno dobrze dopasiony "wąż". Widzę jednak, że w tym miesiącu MS stawia raczej na ilość niż jakość. Myślę, że takie Peggle uszczęśliwi większą ilość osob niż np. dobrej jakości AAA.

Odnośnik do komentarza
On 5/16/2021 at 12:33 PM, Faka said:

Ale ten Just Cause 4 jest w ciul bezpłciowy, kurde, wywaliłem to z dysku po godzinie grania, nie polecam. Jedyne, co dobrego ta firma zrobiła, to tylko Mad Max. 

Też mnie nie zachęcił. Jeszcze pierwsza misja mogła być, ale potem jak już trzeba było zaczynać od zera i przejrzałem się mizernej grafice, to już stwierdziłem, że szkoda mi czasu. Do tego te denne filmiki.

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Dobra, chuy im w dupę. Będę jechał na pringerlsach, bo uważam, że to uczciwa cena dla oferowanych nowości. :cool: 

No jakbyś nie lądował się tymi pringersami na 3 lata to dawno byś sobie kupił te RE 2  Remake za 50 zl.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, easye napisał:

No jakbyś nie lądował się tymi pringersami na 3 lata to dawno byś sobie kupił te RE 2  Remake za 50 zl.

 

O nie panie kolego, u mnie XGP kupowane na konkretne miesiące jeśli porzebuję. :lapka: No i remake 2 to i tak jest jakieś 90-100zł w folii na co mnie nie stać. :( 

Odnośnik do komentarza

Dwie mega gry tu widzę. Spellforce 3 souls harvest jest to samodzielny dodatek do spellforce 3 z oddzielną historia. Cała seria jest mega ale spellforce 3 wybitne polecam sam teraz ogrywam podstawkę i dwa dlc które kupiłem na steam. Dodatkowo polecam solaste. Czekałem i miałem na wishliscie. Gra jest nowa i kosztuje 145 zł czekałem na pierwszą obniżkę a tutaj zaskoczenie. W końcu gry dla mnie i to mega fajne a nie jakieś aaa.  Szkoda tylko że jedna już mam kupioną:)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...