Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Dragon Quest Builders 2 - 4 maja
FIFA 21 - 6 maja
Outlast 2 - 6 maja
Steep - 6 maja
Final Fantasy X/X-2 HD Remaster - 13 maja
Just Cause 4: Reloaded - 13 maja
Psychonauts - 13 maja
Red Dead Online - 13 maja
Remnant: Fate from the Ashes - 13 maja

 

JC4 ograłem dawno temu jak była podstawka. chętnie wrócę i wezmę się za dlc. przyjemny crapiszon. 

e: reloaded czyli odświeżona wersja a nie pełna z dlc :/ 

Odnośnik do komentarza

A wylatują:

 

"W najbliższym czasie usługę Xbox Game Pass opuszczą następujące gry:

  • FIFA 15 (Xbox) – 6 maja
  • FIFA 16 (Xbox) – 6 maja
  • FIFA 17 (Xbox) – 6 maja
  • FIFA 18 (Xbox) – 6 maja
  • NBA LIVE 18 (Xbox) – 6 maja
  • Alan Wake (Xbox & PC) – 16 maja
  • Battlefleet Gothic: Armada 2 (PC) – 16 maja
  • DayZ (Xbox) – 16 maja
  • Dungeon of the Endless (Xbox) – 16 maja
  • Final Fantasy IX (Xbox & PC) – 16 maja
  • Hotline Miami (PC) – 16 maja
  • Plebby Quest: The Crusaders (PC) – 16 maja"

https://lowcygier.pl/subskrypcje/dayz-alan-wake-final-fantasy-ix-oraz-dziewiec-innych-gier-opusci-wkrotce-usluge-xbox-game-pass/#comments

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Faka napisał:

Nie tyle co okrojony, ale technicznie też został cofnięty względem dwójki, m.in. brak ragdolli. 

 

Może to naiwne pytanie ale czym są "ragdole"? Kojarzy mi się tylko z kotami, a raczej nie o to chodzi ;)

 

3 godziny temu, Czoperrr napisał:

Oryginalne dwójka i trójka nie wyszły na Xboxa, jedynie wersję PC (byly to kiepskie porty) ale te nie są dostępne w współczesnych sklepikach więc odpada. 

 

Hmm, ale seria Yakuza też nie wyszła na xboxa więc chyba da się to przeportować? Zwłaszcza jak M$ da pieniążki ;)

 

Jeżeli chodzi o te gry co mają się pokazać to dla mnie znów bez rewelacji. Nie interesują mnie albo ograłem wieku temu. Jedynie tego Psychonauts chętnie jeszcze raz odpalę z sentymentu.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, łom napisał:

@Hubert249 A to Evil Within 1 nie działa stabilnie na OneX/SeriesS/X? Powinien mieć te stałe 30fps z samego boost mode'a jak na PS4 Pro. Dziwna też sytuacja z Evil Within 2 bo ten miał już tryb 1800p/60fps (ze spadkami), więc jak ktoś uruchomi FPS Boost na SeriesX to pewnie będzie miał 900p jak na OneS.

O ile framerate jeszcze soł soł (tak mi się wydaje, późno było xD), o tyle rozdzielczość pierwszej części w wersji z GP jest koszmarna. Wczoraj odpaliłem i nie wiem, czy to ma 720p. Stylówka w grze jest kozacka, ale momentami muszę się domyślać, co jest na ekranie :frog:

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, ProstyHeker napisał:

O ile framerate jeszcze soł soł (tak mi się wydaje, późno było xD), o tyle rozdzielczość pierwszej części w wersji z GP jest koszmarna. Wczoraj odpaliłem i nie wiem, czy to ma 720p. Stylówka w grze jest kozacka, ale momentami muszę się domyślać, co jest na ekranie :frog:

 

Niestety jeśli devowie nie zrobią patcha to to będą w większości wypadków wersje ze zwykłego XOne które często działały w okolicach 900p.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, łom napisał:

Niestety jeśli devowie nie zrobią patcha to to będą w większości wypadków wersje ze zwykłego XOne które często działały w okolicach 900p.

 niekoniecznie, 

 

z tego co wiadomo Xbox pracował/pracuje nad odpalaniem gier w wyższej rozdzielczości bez ingerencji w kod gry, czyli bez potrzeby robienia patcha przez devów. Ma to działać podobnie jak fps boost

 

Pokazywali to jeszcze przed premierą XSX na przykładzie kilku gier. Niestety ficzer ten zaginął gdzieś w akcji, ale mam nadzieje że prędzej czy później się odnajdzie.

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Oj ciężko by było. Mieli by do wyboru rekompilacje (jak gry z 360 i pierwszego Xa), emulację (nie wchodzi w grę) lub jakąś formę upscalingu (może jak AMD wprowadzi odpowiednik DLSS to coś się ruszy) ale tutaj pewnie by zabrakło mocy. Niech kombinują to dopiero pierwszy rok konsoli.

Odnośnik do komentarza

dali radę w poprzedniej generacji, kiedy kilkadziesiąt gier z 360-tki i pierwszego X-a, dostało upgrade do 4K bez ingerencji w kod gry to teraz też im się powinno udać,

 

to nie jest żadne science-fiction i magia chociaż czasami tak to wygląda

Odnośnik do komentarza

Dobrze rozumiem, że jeśli gierka jest XOX Enhanced, to z boostem działa w wersji z XOS? Bo widzę, że Shadow of the Tomb Raider działa z boostem w 4k/60, a też jest XOX Enhanced i zgłupiałem xd

Odnośnik do komentarza

Różnie, division ma wersję z one x i działa w 60 klatkach.

Tam gdzie w ostatniej kolumnie masz "off by default", działa wersja z one s.

A co do shadow, to nie miał dwóch trybow graficznych? Wysoka rozdzielczość i większy framerate? To pewnie teraz w wysokiej rozdzielczości śmiga w 60.

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
1 godzinę temu, ProstyHeker napisał:

O ile framerate jeszcze soł soł (tak mi się wydaje, późno było xD), o tyle rozdzielczość pierwszej części w wersji z GP jest koszmarna. Wczoraj odpaliłem i nie wiem, czy to ma 720p. Stylówka w grze jest kozacka, ale momentami muszę się domyślać, co jest na ekranie :frog:

 

W ogóle to zależy mocno od gry. W takim Titanfall jest poniżej 1080p a grafika jest bardzo czysta i nawet po tylu latach da się grać bez wbijania widelców w oczy. 

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
4 minuty temu, devilbot napisał:

Nie ma SO bo gra zaraz wychodzi na PlayStation. Sony właśnie zarejestrowało tytuł. Czyli Xboxa nie dość że nie dostaje exów to jeszcze je traci. Szkoda.

Jakieś źródło? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...