Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Andreal napisał:

Child of eden kinecta wymaga, czy można na padzie celowniczkiem latać?

 

Jest opcjonalny, można grać padem. Miesiąc jak miesiąc, nie pamiętam ostatniej gry z Golda/Plusa którą ograłem.

Edytowane przez Paolo de Vesir
?
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, blantman napisał:

hehe mam back to the future od 2 lat na konsoli i nawet nie odpaliłem. Co do warhammera to może zbierzemy ekipe (chyba 4 osoby) do pogrania razem. Podobno gra fajna w co opie. @Karolek ?

Warhammer? Jeszcze jak. W przyszłym roku biorę się za figurki to akurat ;p

W archiwum cały czas czeka też jedynka Left 4 Dead na czarną godzinę dla co opowych koneserów :lapka:  

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Karolek napisał:

Warhammer? Jeszcze jak. W przyszłym roku biorę się za figurki to akurat ;p

W archiwum cały czas czeka też jedynka Left 4 Dead na czarną godzinę dla co opowych koneserów :lapka:  

No to napierdalamy w grudniu ktoś jeszcze z botków będzie chętny ?:)

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.11.2017 o 13:55, BuRRRza napisał:

To prawda ,że jak kupie EA Access za pomocą karty i anuluje subskrypcję dzień przed jej końcem to mi zwrócą kasę na konto ?

Wygląda na to, że to różnie działa. Ostatnio wziąłem EA Access na miesiąc i zwróciłem go po dwóch tygodniach. Dzisiaj otrzymałem na koncie zwrot pełnej kwoty za miesięczny abonament :)

Edytowane przez Vexilium
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, _Be_ napisał:

Kurcze a możeby tak l4d 2 znów? Przejdziemy most wierze!

Bartek no przecież przeszliśmy, tzn ja jako reprezentant w imieniu drużyny xD pamiętam jak zapyerdalałem slalomem nie wiedząc kompletnie gdzie mam biec, gdzie lądowisko, gdzie cokolwiek.

Poza tym ja to miałem na płycie i zdaje się pogoniłem, L4D mam cyfrę. Pewnego razu z ciekawości odpaliłem solo na chwilę i utwierdziłem się, że jedynka da best. Dwójka (dla mnie) zatraciła gdzieś całą magię i to kompletnie nie to.

 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Karolek napisał:

Bartek no przecież przeszliśmy, tzn ja jako reprezentant w imieniu drużyny xD pamiętam jak zapyerdalałem slalomem nie wiedząc kompletnie gdzie mam biec, gdzie lądowisko, gdzie cokolwiek.

Poza tym ja to miałem na płycie i zdaje się pogoniłem, L4D mam cyfrę. Pewnego razu z ciekawości odpaliłem solo na chwilę i utwierdziłem się, że jedynka da best. Dwójka (dla mnie) zatraciła gdzieś całą magię i to kompletnie nie to.

 

no dla mnie też to się liczy jako "przeszliśmy most" xD

Odnośnik do komentarza

Miał ktoś problem z zakupami paypalem w sklepie xbox objawiające się odrzuceniem transakcji przez dostawcę usług płatniczych? Próbuję wziąć game pass za zetta i wciąż odrzuca mi transakcję?

Dodam, że 1-złotowy xbox live i zakup pada wraz z F7 ze sklepu M$ przeszły bez problemu.

 

Czyżby cyber monday dawał się we znaki?

Odnośnik do komentarza

Kupiłem miesiąc game passa po czym stwierdziłem że nie ma ani jednej gry którą chciałbym ograć :D 1 zł zadziałała jak magia a teraz sam nie wiem chyba dead rising 3 ściągnę i zagram aby zobaczyć jak to działa na koksie (bo nawet na moim pc jakiś czas temu skakało).  Szkoda że nie ma jakiś fajnych indyczków tylko w większości stare gry aaa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...