Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z subskrypcją Gold. Wczoraj skończył mi się obecny abonament i dziś zakupiłem nowy na rok. Po wpisaniu kodu do konta przez przeglądarkę kod dodał się prawidłowo i mam konto ważne do 14.11.2018. Ale na konsoli nie mogę zagrać on-line ponieważ woła o subskrypcje pomimo informacji gdy wchodzę w zakup Golda przez konsolę, że mam ważną subskrypcję do 14.11.2018. Spotkał się ktoś z takim problemem? Co zrobić?

Odnośnik do komentarza

Można już kupić jeden miesiąc Golda i Game Pass za symboliczną złotówkę. Warunkiem skorzystania jest nieposiadanie aktywnego abonamentu wybranej usługi. Promocja potrwa 2 tygodnie.

A można załapać się na optymalną cebulę-teraz 14 dni triala a pod koniec promki miesiąc za złotka? Przejrzałem listę i kilka mniejszychgier bym sprawdził...
Odnośnik do komentarza

A można załapać się na optymalną cebulę-teraz 14 dni triala a pod koniec promki miesiąc za złotka? Przejrzałem listę i kilka mniejszychgier bym sprawdził...

Nawet gdybyś wczoraj aktywował triala, to Game Pass byłby ważny także w ostatni dzień promocji (28 listopada). Wypaliłoby to tylko w przypadku jej przedłużenia przez Microsoft, chociaż o kilka godzin.

Edytowane przez Vexilium
Odnośnik do komentarza

Czy za każdym razem to nie wiem, raz się udało . nie chciałem by mi automatycznie przedłużyło to dla pewności wyłączyłem... Jak mi kasę zwróciło to przeżyłem o kolejny rok Xd wiedzą jak zatrzymać klienta.

Czyli jeszcze raz - kupuję na rok i dzień przed anulując dostanę zwrot całej kwoty? :blink: Przecież to jest genialne :banderas:

Odnośnik do komentarza

EAA jest sporym sukcesem dla EA, więc myślę, że MS pójdzie tą samą drogą i do 18 miesięcy po premierze ich gry z zestawu Gears, Halo Forza M i H będą trafiać do GP. Gry EA trafiają po roku, a ich sprzedaż nie ucierpiała. Docelowa sprzedaż takich gier w tym okresie jest pewnie na poziomie 90%, więc później i tak mało kto kupi, a jeśli nawet, to za grosze, a w takim GP można jeszcze dodatkowo podbić sprzedaż wszelkiej maści mikrotransakcji/DLC.

Odnośnik do komentarza

Ale ea Access kosztuje 80zl na rok a XGP 29-39zl miesięcznie.

to jak netflix 52 zł  vs amazon prime 13 zł . Tu i tu fajny kontent ale jednak w netflix więcej mięska. Nie ma co porównywać. Ea access to na konsoli gry jednego wydawcy w większości sportówki i pif paf a w passie ms musi odpalać wielu wydawcom kase za gry w usłudze.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

EAA jest sporym sukcesem dla EA, więc myślę, że MS pójdzie tą samą drogą i do 18 miesięcy po premierze ich gry z zestawu Gears, Halo Forza M i H będą trafiać do GP. Gry EA trafiają po roku, a ich sprzedaż nie ucierpiała. 

 

No akurat w przypadku MS ich gry to raczej dlugodystansowcy, ale calkiem fajna opcja.

Odnośnik do komentarza

Bardzo dziwna sprawa:

 

Kupiłem 3.10 Golda z cdkeys za 180 zł [12 mies]. Zrealizowałem kod. Grałem sobie <elegancko> do dziś. Wbijam na konto, a tam brak Golda, w ustawieniach pojawia się zaległość za subskrypcję 29 zł. 

Załączam screen jak to wygląda:

 

ezhXBQA.jpg

 

 

Czy padłem ofiarą oszustwa? Bo to "Xbox live Gold" dziwnie wygląda przy "12-miesięczna subs..." (Chodzi mi o pełną nazwę.)


Sądząc po referencjach na cdkeys to chyba niemożliwe.


A i poza tym nie mogę zakupić Golda za 1 zł, mam jakby zablokowane konto z płatnościami [paypal] (kasa tam jest)

Edytowane przez Banny
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...