Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

O hui^2, 

 

"Microsoft potwierdził – wszystkie wydawane produkcje od Microsoft Studios w dniu premiery będą trafiać do Xbox Game Pass."

 

https://www.ppe.pl/news/56051/xbox-game-pass-z-tegorocznymi-premierami-microsoft-rozdaje-najwieksze-hity.html?t=1516717283#c_last

 

 

Forza Horizon 4, halo 6, Girsy 5, ORI za "frajer" na premiere? jakim cudem im sie to bedzie oplacac?? :O 

Odnośnik do komentarza

Widać te kilka miesiecy Xbox Game Pass wystarczyły i MS już wie, że game pass generuje za(pipi)iste dochody i to się zwyczajnie będzie im jeszcze bardziej opłacać. Na bank nie robią tego charytatywnie.

 

Sam od chwili kupienia koxa mam podpiętą kartę i nie odczuwam tych 29zł/miesiąc. Świetne to jest :)

Edytowane przez Shagohad
Odnośnik do komentarza

W przyszłym miesiącu na pewno wezmę ten abonament na minimum jeden miesiąc z powodu Rime, przy okazji inne gierki pewnie w międzyczasie się dokończy lub sprawdzi (np. Halo Wars 2)

No generalnie dobry news, ogra się piraty jak człowiek, na premierę, z forumkiem :obama:

 

W innym przypadku gierka miała by na pewno znacznie mniejsze zainteresowanie i ruch na serverach, co pewnie było jednym z argumentów za wrzuceniem tegorocznych gierek do game passa. Inna sprawa, że w przypadku takiej Forzy czy Halo, na pewno nie odbije się to jakoś znacznie na sprzedaży. 

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

No i mnie mają - 29 ziko/m-c dotychczas wydawało się mało opłacalne, ale w dobie takich rozwiązań jestem na tak :potter:
Biorąc przy tym pod uwagę fakt tego, że za tą cenę można grę wypróbować i jak mi się nie spodoba, to ew. szukać czegoś co jeszcze jest w bibliotece do ogrania :D Mnie pasuje :D

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, Takie SoT na bank część dochodów będzie przynosić z mikro transakcji, ale i tak mocny ruch i aż dziwne, że nie wstrzymali się z tym do E3. Znaczy, wiem czemu to zrobili, bo wszystkie te gierki mają mieć premierę przed E3, ale i tak zaskakujące, że nie pochwalili się tym np na VGA. Mocna rzecz Panie Spencer, mocna. :xboss:

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Ficuś napisał:

game pass to niezalezna subskrycja? mozna to miec i nie miec golda?

 

Te usługi nie są od siebie zależne. Golda potrzebował będziesz do grania po sieci, niezależnie czy w gry zakupione czy z GP

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Ficuś napisał:

game pass to niezalezna subskrycja? mozna to miec i nie miec golda?

Tak jak piszesz, np. przez www w zakładce subskrypcje masz oddzielne menu dla golda, oddzielne dla game passa, i jeszcze jedno dla EA access.

To samo jest w menu Games&Apps->Membership na konsoli.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...