Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, _Be_ napisał:

No z tym, że gry nie składają się tylko z samej mechaniki 

A kiedyś mi tłumaczyłeś że liczy się gameplay a nie fabuła w grach. MgsV ma super gameplay tylko brakuje trochę fabuły szczególnie pod koniec  

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, blantman napisał:

A kiedyś mi tłumaczyłeś że liczy się gameplay a nie fabuła w grach

Nie w MGSie :usmiech: ale to nie jest też największy problem, że tam brak fabuły, już pal licho brak jej. Gorzej, że nawet im się nie chciało porządnie zaprojektować misji w których moglibyśmy użyć tego "sztywnego" gameplayu. Ta gra wygladała jak tech demo, przecież już ten Ground Zeroes był 10 razy ciekawsze niż to co dostaliśmy w MGS V gdzie za zadanie miałes wynoszenie jakiś dokumentów lub jeńców z kilku obozów, bardziej zaawansowana miejscówka w której gameplay mógł rozwinąć skrzydła to dopiero ta dżungla i wynoszenie dziadka z posiadłości. Reszta to generyczne, wręcz proceduralne kopiuj wklej. 

Odnośnik do komentarza

GP na maj:

  • State of Decay 2 (premiera 22 maja 2018)
  • PRO EVOLUTION SOCCER 2018
  • Laser League (premiera 10 maja 2018)
  • The Escapists
  • Homefront: The Revolution
  • Sonic & Knuckles
  • Overcooked!
  • Unmechanical: Extended

 

PS. Jest promo GP na miesiąc za 1 zł przez 2 tygodnie i wszystko na to wskazuje, że działa nawet jak wcześniej miało się subskrypcję - ja miałem i mi pokazuje, że mogę kupić za 1 zł.

Edytowane przez Pacquiao
Odnośnik do komentarza
Cytat

Wraz z nadchodzącym numerem CD-Action oprócz jednej pełnej wersji (Watch Dogs) otrzymacie kod na Xbox Game Pass – usługę działającą zarówno na Xboksach One, jak i Windowsie 10.

https://www.cdaction.pl/news-53296/cd-action-062018-kod-na-miesieczny-abonament-xbox-game-pass-xbox-one--windows-10.html

Odnośnik do komentarza

To niefajnie. Było gdzieś info że to wyjątkowa cena dla nas? Z drugiej strony coraz lepsze tytuły wpadają do GP. Ja mam kupiony jakiś kod z promocji co miał dawać 2 miechy nawet. Planuje go wykorzystać pp wakacjach w okolicy Forzy - mam nadzieję że jeszcze będzie ważny.

 

Nie mogłem wczoraj Streets of Rage pobrać na One - było info że tylko na X360. Nie weszło do BC? Chyba w GamePassie nawet jest.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...