Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio późnym wieczorem zauważyłem że jest Cluster Truck o której swego czasu pisał @raven_raven. Bardzo prosta, przyjemna gierka o skakaniach na ciężarówki. Tego typu gierki to dla mnie sól GamePassa i idealne uzupełnienie mojej biblioteki gdzie raczej dominują duże, czasochłonne gierki. Polecam zagrać te kilka minut ;) 

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, kubson napisał:

Zagralem, strasznie chu,jowe taki typ gierki imo ma miejsce tylko na telefonach i tabletach 

Sterowanie też jest zmaszczone. Jaki geniusz wpadł na to, żeby w grze FPP, gdzie głównym zadaniem jest skakanie dać go pod A i tym samym skomplikować możliwość obracania wzroku. W dodatku tej konfiguracji nie da się edytować.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
6 godzin temu, funditto napisał:

Zawsze było po 8 gier czy mi się wydaje ? Jeśli mam rację to obstawiam, że na E3 dostaniemy kolejne dwie. Zgadywałbym, że Halo MCC przy zapowiedzi 6tki i Crackdown 3 

Z Halo pewnie tak będzie, był tutaj filmik MS że MCC trafi do XGP. Zapowiedzą H6, powiedzą że MCC dostanie wielki update + ulepszenia wizualne pod KOXa i dodatkowo do kolekcji wpadnie Reach.

Spencer lub ta laska na scenie powie że jeszcze bardziej dopakowany MCC jest dostępny w XGP ,,od teraz''.

 

Tak będzie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.05.2018 o 18:34, lukas_k96 napisał:

Ja się bardziej zastanawiam, kiedy wrzucą nową FIFĘ, bo dwie poprzednie edycje udostępniali w kwietniu, a teraz już mam prawie połowę maja i ani słowa. Mam wrażenie, że wrzucą FIFĘ 18 albo tuż przed Mistrzostwami Świata (żeby zrobić hype na darmowe DLC) albo tuż po mundialu. 

Z uwagi na promocje na grę wydaje mi się, że teraz nie dadzą bo byłoby to nie fair wobec graczy, którzy kupili grę teraz w promo. Wydaje się, że wrzucą po Mistrzostwach Świata.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...