Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, marbel007 napisał:

To niefajnie. Było gdzieś info że to wyjątkowa cena dla nas? Z drugiej strony coraz lepsze tytuły wpadają do GP. Ja mam kupiony jakiś kod z promocji co miał dawać 2 miechy nawet. Planuje go wykorzystać pp wakacjach w okolicy Forzy - mam nadzieję że jeszcze będzie ważny.

 

Nie mogłem wczoraj Streets of Rage pobrać na One - było info że tylko na X360. Nie weszło do BC? Chyba w GamePassie nawet jest.

Było. W momencie zapowiedzi GP od razu podano, że w PL będzie kosztować 40 zł, a 29 zł to tymczasowe promo. Wszędzie cena jest odpowiednikiem 10$ czyli właśnie ~40 zł.

Odnośnik do komentarza

Super zaradny polak cebulak. Najlepiej to grać za darmo bo abonament taki drogi. Ehh nigdy w polsce nie będzie normalnie jak większość myśli że jedyna słuszna opcja to za darmo.  Rozumiem gdyby to były jakieś kokosy ale 15 zł za miesiąc grania czy tam 70 zł za rok. Nawet z kieszonkowego od rodziców starczy a osoba pracująca w ogóle nie powinna mieć kłopotu z tak małą sumą. 

 

Zupełnie jak kody na pc. Jakieś strony w stylu g2a gdzie gry z dziwnych źródeł taniej a developer nic z tego nie dostaje. Polakowi to nie przeszkadza grunt że on ma taniej. Albo te konta na allegro z grami "wypożyczanymi". (pipi)ać graczy bo sami się (pipi)ią

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, yab napisał:

To się chyba nazywa cebula do kwadratu. Spóźnić się na cebulę i jeszcze wyszarpać po czasie.

To się nazywa obsługa klienta. Skoro postanowiłeś mnie wrzucić do jednego wora, to może chociaż Cię uświadomię o kilku rzeczach.

Tak się złożyło, że był konkretny powód mojego spóźnienia. Wyjeżdżałem i wyliczyłem, że po powrocie załapię się jeszcze na tę promocję. Jasne, mogłem kupić przed wyjazdem ale straciłbym 12 dni. Dlatego w tym momencie z triala mogę skorzystać i wyjdzie mi na to samo, ale chętny byłem na próbny miesiąc. Mając doświadczenia w zakupach na innych stronach, wiedziałem, że być może da się jeszcze temu zaradzić. Moje spóźnienie było tylko o kilka godzin, dlatego skontaktowałem się z supportem, bo ogólnie jestem stałym klientem i mam prawo do okazjonalnej przysługi - tak to działa na zachodzie i nie ma to nic wspólnego z cebulactwem, gdzie przy każdej okazji szukasz okazji do nadrobienia złotówki (vide zwroty w Lidlu).

 

P.S.

Ignorancja, wsadzanie wszystkich do jednego wora i odgórne założenie, że ktoś na pewno szuka przekrętu jest już typowym cebulactwem :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...