Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

 

27.09? Ciekawe co z zamówieniami ze sklepu Sferis. Oni u siebie napisali że zestaw XO S, Forza i Fifa wysyłają od 21.09, czyli przed premierą?

 

Mają pewnie ten same zestawy co Media Expert, gdzie Fifa i FH3 są w wersji cyfrowej i już 21.09 wysyłają. Dziś rozmawiałem mailowo z ME i mi napisali, że w środę wysyłka zestawów. W np. Muve czy Karen FH3 jest w wersji pudełkowej i tam wysyłka jest dopiero po premierze gierki...

 

Dostałem maila od Sferis i Forzę mają tam w pudełku. Fifa cyfrowa, wysyłka 21.09 ;>

Odnośnik do komentarza

 

 

27.09? Ciekawe co z zamówieniami ze sklepu Sferis. Oni u siebie napisali że zestaw XO S, Forza i Fifa wysyłają od 21.09, czyli przed premierą?

Mają pewnie ten same zestawy co Media Expert, gdzie Fifa i FH3 są w wersji cyfrowej i już 21.09 wysyłają. Dziś rozmawiałem mailowo z ME i mi napisali, że w środę wysyłka zestawów. W np. Muve czy Karen FH3 jest w wersji pudełkowej i tam wysyłka jest dopiero po premierze gierki...

Dostałem maila od Sferis i Forzę mają tam w pudełku. Fifa cyfrowa, wysyłka 21.09 ;>

Tak, pisalem z babka. 21.09 wysylaja konsole z fifa a dzien przed premiera fh3, wysylaja forze :) znaczy dosylaja.

Odnośnik do komentarza

No to ciul go wie, bo mi napisali, że cały zestaw wysyłają na premierę konsoli. :P Poza tym wybrałem odbiór osobisty w salonie i płatność gotówką, więc nie wyobrażam sobie, jak mieliby mi dać konsolę bez gierki za którą zapłaciłem :P

 

 

 

No a że Audic nie ma to rzeczywiście lipa ;> bo tak sobie już marzyłem o jakiejś RS5, RS6 śmigającej po australijskich drogach...

Odnośnik do komentarza

No to ciul go wie, bo mi napisali, że cały zestaw wysyłają na premierę konsoli. :P Poza tym wybrałem odbiór osobisty w salonie i płatność gotówką, więc nie wyobrażam sobie, jak mieliby mi dać konsolę bez gierki za którą zapłaciłem :P

 

 

 

No a że Audic nie ma to rzeczywiście lipa ;> bo tak sobie już marzyłem o jakiejś RS5, RS6 śmigającej po australijskich drogach...

No mi odpisala dokladnie tak:

 

"Witam,

 

dziękujemy za zainteresowanie się naszą aukcją , dokładnie tak , forza 3 będzie wysyłana również przed premierą tak aby w dzień premiery była u Państwa, wysyłka 21.09 jest wysyłką konsoli oraz fify 17 w wersji cyfrowej a forza jest dosyłana , planujemy dostawę również wersji 1TB lecz na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie potwierdzić terminu dostawy, zachęcamy do śledzenie przesyłki."

 

Co do audi. Na stronie jak czytalem pelna liste to bylo S1, rs 3, rs4, rs5. Tylko RS6 i 7 nie widzialem :/

Odnośnik do komentarza

drabinek nie musisz cytować

No to widać sami nie wiedzą jak to u nich wygląda. Dzisiaj rozmawiałem z konsultantem na czacie i ten stwierdził, ze gry są wysyłane razem z konsolą, nie wspominał nic o dosyłaniu itp. Fakt, że dziwnie to wygląda, bo w takim wypadku ludzie będą grać tydzień przed premierą, chyba że MS jakoś zablokuje możliwość odpalenia gry.

Odnośnik do komentarza

Wiem, że będzie burza. Ale generalnie to problem, który dotyczy Nas wszystkich. Producenci zaczynają sobie nieźle pogrywać z graczami i ich kasą. Chyba nigdy jeszcze czegoś takiego nie było. 17 minut się wyprodukowałem na ten temat ;-). A to dopiero początek bo temat jest grubo zagmatwany. I w drodze wyjątku zrobiłem trochę zdjęć ale nie są to byle jakie foty więc chociaż trochę pobudzę waszą wyobraźnię. Jednak pamiętajcie: tego generalnie naprawdę nie da oddać się na fotach i tym bardziej filmach. Ale i tak będzie zamieszanie...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...