Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ej, ciężki ten rebirth? Jest wybór poziomu trudności? Liczę na spore wyzwanie, a ludzie na forach piszą że odpalili na vicie i przy pierwszym podejściu zabili tą matkę;/.

Ja za drugim razem doszedłem na lajcie ja matki i zabilem ja. Ogólnie to matka to pierwszy poważny boss i dopiero po nim pewnie zaczyna się normalna gra.

Jak chcesz trudny tytuł to zagraj w spelunky - tam minie mnóstwo godzin zanim przejdziesz podstawowego bossa, a co dopiero piekło.

Odnośnik do komentarza

Po tylu godzinach z tą grą dla mnie nie ma sensu odpalać Normala, bo po prostu jest za łatwo :D

Poza tym przejście na Hard odblokowuje dodatkowe itemy, więc lepiej od razu startować na trudniejszym poziomie. Chyba, ze ktoś lubi sobie utrudniać i chce przejść np. Lostem najpierw wszystko na Normalu a później dopiero Hard :D

 

Gierka jest wypasiona, do tej pory zrobiłem wszystko w Afterbirth (~250h) a teraz zaczynam Afterbirth+. Tuż przed Afterbirth+ wyszedł też bardzo duży nieoficjalny mod Antibirth (https://www.antibirth.com/) i co śmieśniejsze to ponoć jest znacznie lepszy niż oficjalny Afterbirth+, więc szykują się kolejne setki godzin z Isaaciem.

Odnośnik do komentarza

podobno Edmund prowadził rozmowy z twórcami antibirtha, by zawrzeć go w którymś upie antibirth+ jako oficjalny dodatek ;) zobaczymy co z tego wyjdzie, trzymam kciuki bo antibirth wykreca suty ostro. 

 

samo antibirth wprowadzlo raczej malo nowosci, najwazniejsza rzecza sa IMO mody, ktore to wybrane edmund ma wrzucac do gry jako oficjalny dlc co miesiac.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ehhh, zaczynam żałować że kupiłem tę gierkę.

 

 

bo nie mogę przestać w nią grać ;__;

 

 

Lamię jak cholera, ginę na czwartym piętrze, ale mimo to nie mogę się oderwać xD. Mało co ogarniam, ale jest coś w tym tytule co przyciąga, sama mechanika sprawia dużo satysfakcji, mimo że strzela się tylko w czterech kierunkach. No nic, idę się bardziej wczytać w tipy od ravena i wiki Isaaca, poczytać coś o itemach i wreszcie pokonać tą mamusię, bo jak na razie chyba zbyt mało odpowiedzialnie gram i tracę HP w głupi sposób :P.


Te dwukolorowe "pigułki" rozumiem dają losowy efekt gdy się ich użyje?

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Te dwukolorowe "pigułki" rozumiem dają losowy efekt gdy się ich użyje?

Tak jest, ale z dwoma zastrzeżeniami:

- pigułka tego samego koloru do końca runa daje ten sam efekt

- jak masz PhD to masz tylko dobre piguły

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ale się w(pipi)ilem, ja pier.dole! Miałem taki zestaw ze szedłem jak przecinak. Użyłem biblii u szatana żeby zobaczyć czy da się nią go zabić i kórva zaliczyłem zgona... nie wiem co miałem na sobie ze tak wyszło, ale miałem najlepszy zestaw broni i żyć jaki kiedykolwiek miałem ;/ odechciało mi się grać w ten tytuł

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...