Skocz do zawartości

Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Też ograłem demo przed chwilą i...szczerze mówiąc, nie rozumiem tej całej gónwo-burzy, która spłynęła na ten tytuł. Gra się bardzo przyjemnie, ciekawie wyglądają interakcje pomiędzy NPCami w mieście, poziom wyżej niż GTA w tym aspekcie.

 

Pytanie do tych, co już przeszli: jak sytuacja w pełnej wersji z powtarzalnością misji i poczuciem nudy w dalszej części gry ? Pojawia się ? 

Edytowane przez Reno
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Misja w "Google" z podpinaniem pluskwy do serwerowni :banderas:

 

Ten klimat, ta dolina krzemowa, olbrzymi teren i biurowce. Jeden z ciekawszych questów.

 

O ile już pod koniec Mad Maxa miałem lekko po uszy gry, to tu wcale mi nie przeszkadza granie w kolejny sandbox.

 

Hakowanie aut i rozjezdzanie nimi przeciwnikow :banderi:

Odnośnik do komentarza

Niestety ale gimba klimat pogrzebal ta produkcje. Protagonista yanusz z telefonem, koledzy mappety i cala ta otoczka fabularna to żenujda.

Szkoda bo gra w sama w sobie nie nudzi, jedna z przyjemniejszych platyn jakie wbijalem bo gameplay w tej grze jest cudowny. To hackowanie jest bardzo przemyslane i wcale nie daje takiej przewagi nad przeciwnikami jak się ludziom wydaje. Odpalajcie grę na hardzie i czerpcie fun z podchodzenia kolejnych misji na rozne sposoby jak w starych dobrych splinter cellach.

Odnośnik do komentarza

Stealth też byłby bardzo dobry gdyby nie kolektywna świadomość wrogów, gdy tylko jeden mnie zauważy. No nie wierzę, że tak kiepski AI można w tej kwestii przygotować w 2017. Chyba że jest to fabularnie wyjaśnione (np. strażnicy posiadają jakiś emergency button i wszyscy wiedzą, gdzie się zlecieć -_-)

Odnośnik do komentarza

EEeee, do bra to gra. Hakowanie jest super. W odniesieniu do takiej mafii 3, to zacny sztosik.

 

Pod względem...?

Fabuły? Dialogów? Głównego bohatera? Klimatu? Ścieżki dźwiękowej? Modelu jazdy? Feelingu strzelania? Sterowania czarnuchem?

 

Śmiem wątpić po ograniu triala (w sensie - wszystkie powyższe są lepsze w MIII). Jedyne czym W_D2 może górować to oprawa grficzna (a i to głównie dzięki oczoje.bnym kolorkom) oraz pewnie zróżnicowaniu w misjach (zakładam, bo MIII pod tym względem ssie, a w triala W_D2 zbyt krótko pograłem by mieć zdanie).

Odnośnik do komentarza

No też nie są bardzo urozmaicone, bo w większości polegają na użyciu skoczka,lub drona. Ale coś jednak jest w tym tytule, że ciągnie do dalszej gry. Ale niektóre misje/miejscówki, to kawał dobrego kodu: akcja w odpowiedniku siedziby googla, czy motyw w hakowaniu online. Generalnie po którkim czasie bardzo dobrze jeździło mi się autami w WD2 , (czuć elektro-moc :)  )

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Gierka ukończona w 100%.

 

Na plus zaliczę

- grafikę za całokształt, chociaż niektóre modele postaci drugoplanowych są mocno niedorobione.

- możliwości hakowania plus drzewko umiejętności wraz z gadżetami.

- długość rozgrywki oraz ciekawe misje główne jak i poboczne.

 

Na minus

- sporo drobnych błędów typu: nie wyszedłem jeszcze z dziupli, a postacie stojące obok mnie dzwonią do mnie i rozmawiają, jakby mnie tam nie było.

- model jazdy samochodem.

- mało poważny ton opowieści

- zbyt wiele postaci trans i homo. Ja wiem, że teraz taka moda, ale nie można przesadzać.

 

Bawilem się super, chociaż brakowało mi trochę ciezszego klimatu jak w WD1. Tytuł oceniam jednak bardzo dobrze i z miłą chęcią wrócę do gry wraz z fabularnymi dodatkami. Ocena 8/10

Edytowane przez rodi84
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Przeszedłem tę grę i w sumie nie rozumiem wylewaniu jadu i hejtowania tej gry (baa, wbiłem nawet platynę, prosta i przyjemna), sam nawet to robiłem, a teraz wypluwam te słowa: tfu, tfu.

 

Gra jest świetna, graficznie jest ok, grałem na prosiaku, spadków framerate nie odczułem nigdzie, beton 30 fps. Co mogę powiedzieć? Jak na ubi przystało, nic mnie w tej grze nie męczyło, jeśli chodzi wam o znaczki na mapie, to były to tylko torby z kasą, lakiery do aut i dronów (świetna sprawa z tymi dronami o czym za chwilę napiszę), ubrania, samochody, po prostu takie zbędne pierdoły na które nie musisz zwracać uwagi poza zbieraniem zablokowanych skilli do drzewka i pkt umiejętności. Nawet nie przeszkadzało mi to, że miałeś prowadzenie gpsa do celu, chciałem to wyłączyłem ale tego w opcjach nie było, w sumie miało to sens, bo jak na hakera przystało jest to całkowicie usprawiedliwione, że na ekranie masz te komunikaty w formie gpsu.

 

Fabularnie gra jest zupełnie inna od innych wszędobylskich gier (a to, że jest gimbusowa? Zupełnie mi to jakoś nie przeszkadzało), zadania polegające na hakowaniu, używaniu dronów, zbieranie danych i rozwalaniem serwerów wrzucając robaki no podobne tego typu, a co do pobocznych zadań też nie były męczące, miały swój urok hakowania, które były świetne: dam jeden przykład i to w spoilerze -

miałeś zadanie wypróbowania nowego wirusa w bankomatach gdzie mogłeś ludziom albo wypłacić im dodatkowy hajs lub mogłeś strollować nie wypłacając mu i powiadamiając zarazem, że dziękujesz za wpłatę kasy do banku od klienta, no uśmiałem się XD

 

 

Drony, masz dwa skoczek i quadkopter - świetna sprawa z Nimi, możesz skoczkiem niezauważalnie wykonać misję bez zabijania strażników i inwigilować jak np zebrać kasę z ich konta, po czym się wkuwiaja, że kasa przepadła XD, zaminować porażaczem, co by uśpić na parę minut strażników lub bombę zabijając ich, zależy od twojego sumienia jak chcesz do tego podejść. Ta sama podobna sprawa z quadkopterem, który odpowiada jako tako za zwiadowcę gdzie możesz sobie oznaczyć przeciwników na czerwono po czym pokazują Ci się na radarze, fajna sprawa.

 

Po prostu w tej grze są style grania, możesz być duchem używając samych dronów i nikogo nie zabijając, możesz być rambo i bawić się w strzelanie z broni, których mogłeś wydrukować bronie 3d w dziupli hakerskiej i bawić się hasta la vista baby. Jest magik, jest napastnik i duch, wybierz sobie, który Ci się najbardziej podoba, mnóstwo zabaw i frajdy.

 

Minigierki, nawet spoko warte uwagi, typu ściganie się na regatach, na motocyklach czy quadkopterem, a nawet można online się ścigać z ludźmi. Właśnie są online potyczki typu polowanie na graczy, hakowanie gracza czy zabawa rambo czyli zabijanie graczy, którzy Cię ścigają łącznie z policją - no jest ostro. Ogólnie w tej grze dzieje się sporo jeśli jesteś online ale nie musisz ;)

 

Jedyny mankament tej gry to jazda samochodami, chryste, w ubi ktoś powinien za to smażyć w piekle, wiadmo arcade ale qwa to arcade to o kant dupy rozbić, samochody strasznie ścinają się na boki i na zakrętach, masz wrażenie jakbyś jeździł na szynach, chociaż szło się do tego przyzwyczaić to jednak niesmak w tym pozostawał :/. Co jeszcze mogę powiedzieć, zdecydowanie za mało soundtracku w grze, a niektóre wrzucili świetnie, masz rap, pop czy rok, a znajdzie się i elektroniczna. Ja wiem, że tę grę koloryzuję w samych superlatywach, ale to nie jest prawda, bo wady jako tako swoje ma i każdy ma swoje gusta, że jeden powie ujowy gimbusowa gra i te dzieciaki, a także podejście. Nie zmienia tego faktu, że gra do złych nie należy i warto poświęcić jej uwagę za chociażby fabułę, która jest zupełnie inna od reszty gierek gdzie masz ratowanie świata i zabijanie wokół siebie co się rusza, tutaj jest zupełnie inaczej, bo większa uwaga jest skupiona na programowaniu hakowania dzieciaków i inwigilowania świata przez pewną korporację w grze, nie chcę więcej podawać, bo pójdziemy zaraz w spoiler.

 

No grę polecam i nie ma, co psioczyć i słuchać tych hejtów na internetach, bo nie są zupełnie uzasadnione ot zwykła uszczypliwość i złość internautów. Rozpisałem się trochę. Warto dać szansę grze ;)

 

Pewnie za jakiś czas będę chciał wypróbować jedynkę czy również jest taka dobra jak ta dwójka.

Edytowane przez Faka
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Akurat zgodzę się z kolegą wyżej że ten lżejszy klimat tylko wyszedł grze na dobre. Wszędzie tylko jakieś apokalipsy, mafie i inne sekty. Mimo że stary ze mnie koń nie widzę tu gimbazy. Gimbaza to jest jak się słyszy darcie mord przez headset na livie w multi. A ten hejt to chyba spowodowany że to ubi to trzeba krytykować bo tak wypada.

Odnośnik do komentarza

 

No grę polecam i nie ma, co psioczyć i słuchać tych hejtów na internetach, bo nie są zupełnie uzasadnione ot zwykła uszczypliwość i złość internautów. Rozpisałem się trochę. Warto dać szansę grze ;)

Pewnie za jakiś czas będę chciał wypróbować jedynkę czy również jest taka dobra jak ta dwójka.

Nie czytałem całego posta,ale dobrze chłopak pisze widzę to po podsumowaniu. Bardzo dobra gra . Potwierdzam to moją jedyną platyną w życiu. Naprawdę warto. Edytowane przez MAJOCHEY_PL
Odnośnik do komentarza

No problem w tym, że ten hipsterski gimbo klimat (co dla niektórych jest skazą i po prostu skreślają tę grę, ja w sumie to rozumiem, nie każdy to przetrawi i tylko będzie zażenowany, tak zwane gusta i guściki graczy, imo nie ma co się spierać) tej grze wyszedł tylko na dobre w słonecznym San Francisco z niezłą fabułą.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dobra gra skończona a nawet wiecej bo platyna wpadła. Gra bardzo dobra, lepsza pod każdym względem od poprzedniczki no moze poza klimatem który rzeczywiście czasem za bardzo chce byc "cool i swag" ale w sumie jest to nawet zjadliwe jesli sie przyzwyczaić. Zaskoczony jestem różnorodnością misji jak na ubisoft. Widac ze cos sie tam u nich dzieje i nie wypuszczają wszystkiego na jedno kopyto i czasem sie nawet postarają ;) graficzka bardzo ładna, animacje również choc zdarzały sie śmieszne sytuacje. Nie wiem czy w grze jest duzo smaczków(napewno nie tyle co w gta5) ale zauważyłem ze np paląc gumę po chwili łapiemy kapcia. Pewnie jest wiecej takich rzeczy ale często mi one umykają

Odnośnik do komentarza

AI ludzi chodzących po ulicy jest bardzo dopracowany. Zwykłe mobki mają tyle róznych aktywności na ulicy ze GTA może się schować. Gdyby ta gra miała normalną fabułę na myślących ludzi to byłby szpil, a tak to jest bardzo dobry sandbox z beznadziejną otoczką.

 

Nawet online był sensownie zaprojektowany

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...