Skocz do zawartości

Gwiezdne Wojny, Epizod 8: Ostatni Jedi


Rekomendowane odpowiedzi

Jaranko stwierdzono :usmiech:

Ciekawe co miał na myśli Luke mówiąc "

It's time for Jedi to end

"?

 

Myślę, że po buncie Kylo Rena i tułaczce uświadomił sobie na czym tak naprawdę polega Moc. W Teaserze jest "Light", "Darkness" i "Balance". Plakat również sugeruje, że chodzi o równowagę w Mocy. Nie zdziwiłbym się gdyby to zakon Jedi w czasach swojej świetności zaburzył tą równowagę zbytnio się rozrastając. Konsekwencją była długa i wyniszczająca wojna w galaktyce. Tam gdzie jest światło musi być i mrok... Luke jest ostatnim z rycerzy Jedi więc pewnie ma świadomość, że jego czas już nadszedł by odejść niczym Kenobi w Nowej Nadziei. Może jego słowa odnosiły się do niego samego, a może by przywrócić równowagę w Mocy trzeba zniszczyć wszystkie zakony.

 

 

Ja się jaram potencjałem VIII. Czekam tak samo jak czekałem na VII.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

no ludzie dlatego wspominają lepiej teaser ep7 bo hajp był niesamowity, był nowy rodzaj miecza świetlnego, był murzyn murzyn murzyn, no i ta parabola sokoła milennium wraz z theme star warsów, każda dziwka nostalgiczna to kupowała z miejsca w tym ja. Nie muszę oglądać trailera by iść do kina na nowe sw, nawet gdyby okazały się mrocznym widmem 2.0

czy nic ciekawego nie pokazali? czy ja wiem? takich efektów specjalnych jak fruwające kamyczki przy rey nie widziałem w star warsach.

Odnośnik do komentarza

Gdyby murzyn był biały  film mógłby dużo zyskać. Mógłby np. być białym ciotą jak np. młody Luke Skywalker, która stała sie białym kozakiem w toku historii. A murzyn może stać się tylko murzynem.

 

Zawsze zastanawiam się nad tym, skąd bierze się taki czysty, niczym nie skrępowany rasizm. To naprawdę nieprawdopodobne, że takie słowa wychodzą istocie ludzkiej z mordy.

Finn to najlepsza postac z 7 części, mam nadzieję, że pociągną go w stronę Jedi, bo stanowi z Rey świetny duet. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...