Skocz do zawartości

Remaster Resident Evil 4, 5, 6


Rekomendowane odpowiedzi

No Capom .. to już  nie jest przesada. To w przypadku 4 zakrawa już na nekrofilie ale nie taką parę minut po śmierci  tylko zabawa z  11 letnim trupem!

Capcom be like http://innemedium.pl/wiadomosc/straznik-muzeum-w-usa-gwalcil-mumie-liczaca-ponad-25-tys-lat

 

huehue

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pierdu pierdu nasza wina. Nic z tych rzeczy po prostu korporacje wszelkiej masci nie mają za grosz etyki zawodowej i rżną gracza czy innego konsumenta na każdym kroku.

 

Osobiście myśle ,że  Growi wydawcy myślą ,że są  już jak wytwórnie filmowe  które co jakiś czas wypuszczają nową wersje filmów . Jest tylko jedno małe "ale". Gry jeszcze nie osiągnęły stadium ewolucji pozwalającego na prawie "bez" problemowe przeniesienie  danego produktu na  nową  generacje. Przemysł filmowy czerpie krocie z remasterów  , a przemysł gier video nie chce być gorszy.

Odnośnik do komentarza

RE 5 i RE 6 miały kilka ciekawych dodatków online i tryb współpracy, można całą grę przejść we dwóch na kanapie albo online. Mam nadzieje że Remastery będą miały takie opcje. Ale już na kompletne wydania nie ma co liczyć bo DLC które były dostępne dla RE6 na pewno nie wejdą w skład podstawowy. Skoro Capcom wypuszcza remastery to chce na nich zarobić a potem jeszcze skosi kasę za dodatki. 

 

Dobrze że RE6 wyjdzie jakie pierwsze, będzie przynajmniej wiadomo co capcom knuje. 

Odnośnik do komentarza

Jak bedzie 60 klatek w RE4 i 5 to biorę i tak, pierwszy to moje TOP 3 gier i mam każda edycje na półce, a druga to również świetna gra - z bratem grubo ponad 100h w samych mercenaries natłukliśmy. Oby tylko dali jakaś edycje w boxie, to nawet mogę przecierpieć i wziąć z "szóstką".

A że remaster i dojenie kasy? No niestety, Capcom ewidentnie pikuje w dół i chce z nas zerznac kasy ile sie jeszcze da, ale tak jak pisałem - 60 klatek + box i mogę dać się ruchnąc i nie będę płakał.

Odnośnik do komentarza

RE 6 dwa razy próbowałem skończyć na x360. Najdalej doszedłem do 3 kampani . Leona i chrisa skończyłem i leona jest goty ale reszta ...   Najgorzej wspominam tą kampanie gdzie cały czas uciekałeś (pipi)a jakie to wkurzające było. Poza LEonem reszta to w sumie był już shoter a nie survival

Odnośnik do komentarza

ukończyłem 2 razy demo wszystkich trzech kampanii "szóstki" i obczaiłem trochę tego crapa na YT czy dalej jest jeszcze debilniej. po zobaczeniu tego "tyranozaura" u leona najpierw opadła mi szczena a następnie ryłem z beki. debilizm jak z made in hong kong

 

no te scary mutacje 

 

 

resident-evil-6-digital-artbook-19-638.j

 

 

trauma po dziś dzień

Odnośnik do komentarza

Ja grałem tylko w czwórkę. Moja czwarta ulubiona gra (po SMG, Portalu 2 i Undertale [tak, szał na to mi nadal nie minął...]). Ale... zostaje jeszcze piątka. I tam jest tyle wrogów, że nie wiem czy to ogarnę nawet w co-opie. :/

 

A jeśli chodzi o szóstkę... to tylko Mercenaries.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie z 6-ką jest tak: fatalny pacing gry, słaby level design, średnia historia (nawet jak na standardy RE) i wszechogarniająca irytycja, przede wszystkim dlatego, że pod tą powłoką kryje się rewelacyjny system shootero-brawlera i dla mnie najlepsza walka w serii, ale po pierwsze: nie została należycie wytłumaczona w grze, przez co większość graczy nawet nie liznęła dużej gamy możliwości podczas starć; po drugie: nie tego oczekują osoby przyzwyczajone do marki.

Koniec końców wyszła gra ze zmarnowanym potencjałem, szkoda, szczególnie przy tak dużym budżecie, Capcom sparzył się jak nie wiem co.

Odnośnik do komentarza

dla mnie właśnie gunplay ssał tam przeokrutnie co jest dziwne mając w pamięci dobre kopiuj wklej z czwórki w piątce. jakby nie stykło dodać wolnego poruszania w czasie aim wzorem Dead Space

 

edit:

a no i czołganie się na plecach do przodu przy równoczesnym ostrzeliwaniu się z colta magnum, snajperki, czy shotguna też był niezłym lolkiem

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...