Skocz do zawartości

Remaster Resident Evil 4, 5, 6


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Patrząc w prognozy finansowe Capcomu, nowego Residenta można się spodziewać przed marcem 2017, owe prognozy przewidują:

Monster Hunter - 2mln sprzedanych kopii
MajorTitle - 4 mln (to musi być Resident Evil 7 - żadne inne IP Capcomu nie jest tak mocne)
MajorTitle2 - 2 mln - albo nowe Dead Rising, albo Devil May Cry, albo Dragon's Dogma (wątpliwe).

To będzie ciekawe E3 dla nich :v

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

I ja również czekam na czwórkę. Ogram na Xboxie bo jeszcze na zielonej konsoli nie grałem w Residenta. Mam nadzieję że dadzą nowe, lepsze trofiki. Te z poprzedniej wersji były żenujące. W REmake HD były świetne i z przyjemnością robiło się platynkę.

Odnośnik do komentarza

Ja chyba jednak podziękuje. Zaczekam na RE4.

 

A RE6 już kupiłeś? I po co czekać znowu na RE4, ile razy się już to przechodziło? Podejrzewam, że więcej nic nie będzie, re4 hd wersja zresztą jest do kupienia. Jeszcze jakby w pudełku wydali to spoko, brałbym do kolekcji ale takto trochę lipka.
Odnośnik do komentarza

Znaczy piątka, jak i czwórka, to gameplayowo są po prostu drętwe i archaiczne, w porównaniu do obecnych shooterów TPP, więc w sumie nie miała się jak "zestarzeć", bo bardziej już się chyba nie da. :P

 

Po prostu odpalając ten tytuł, trzeba się na to psychicznie przygotować i dać się ponieść wyobraźni, że znów jesteśmy piękni i młodzi, a w residentach tak się właśnie steruje i już :)

Pamiętam, że RE5 na PS3 ogrywałem dość późno, więc stosunkowo niedawno i najpierw nie mogłem się przekonać do sterowania właśnie, jak już jednak się przemogłem to wręcz się zakochałem w tym tytule - masa świetnej rozrywki na najwyższym poziomie i to solo - nie grałem w co-op'ie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...