Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, hav7n napisał:

Sebas to chyba typ prawdziwego, hetero samca który w grach RPG daje tylko jeden punkt do inteligencji dla pełnej imersji.

Oczywiście, bo jak ktoś nie jest progressive i nie wierzy w social justice, to na pewno jest głupkiem.

 

2019 rok, jak ja go kurwa nienawidzę!

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, oFi napisał:

W samym cdepie pewnie pracuję rzesza ludzi od niezidentyfikowanej orientacji sexualnej, którzy również wpływają na ten projekt swoimi pomysłami ...

 

 


Jeżeli gość nie wie kim jest to raczej powinien zasięgnąć pomocy lekarskiej a nie brać się za tworzenie gier. 

Edytowane przez da$io
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza

Jak bardzo trzeba być zyebanym, by mieć jakikolwiek problem z tą decyzją. 

 

I jeszcze te teksty, że CDP ugina się przed lewakowym reżimem (XDDDD) i boją się strat sprzedażowych. Kiedy jest zupełnie odwrotnie i to uginanie się prawakowym zyebom zazwyczaj pomaga w sprzedaży (patrząc na anegdotyczne przypadki z ostatnich lat). 

 

 

Odnośnik do komentarza

Zawsze byłem (i nadal zresztą jestem) pełen empatii dla osób, które urodziły się w niewłaściwym ciele i przez całe życie, od wczesnego dzieciństwa miały przez to pod górkę, aż bolesna operacja zmiany płci, oraz zmiana personaliów w ID, stawały się dosłownie wybawieniem. Nie wiem w czym to leży, być może w wadliwym doborze genów, na co nakierowywać mogą np. eksperymenty na szczurach laboratoryjnych, które w wyniku ich manipulacji, zaczęły wykazywać typowe zachowania dla drugiej płci.

 

Dziś wśród walczących o sprawiedliwość społeczną widuję babki z zarostem i drapię się po głowie, gdzie to po latach skręciło i na ile ma wspólnego z faktycznym problem, a zwykłym fetyszem.

 

Jeśli ktoś na serio może twierdzić, że płeć, lub orientacja seksualna jest wyłącznie konstruktem kulturowym, niech poczyta sobie o przypadku gehenny gościa, z którego lekarze, w wyniku okaleczenia narządów płciowych, przerobili operacyjnie (a rodzice wychowali na) dziewczynkę. Zasłanianie się konstruktem społecznym w przypadku orientacji seksualnej, to też niezły rodzynek. w dodatku szkodliwy dla samych osób homoseksualnych, o których zwykło się mówić, że przecież sami nie wybrali swojej seksualności, ale z się nią urodzili. Młyn na wodę dla ich (najczęściej mocno konserwatywnych) przeciwników, którym wystarczy wtedy odrzec, że, w takiej sytuacji, przecież mogą nimi przestać być xd 

 

Ogólnie osobom, niebojącym się czytać długich dialogów w gierkach dla dzieci, mocno polecam lekturę głośnej książki Stevena Pinkera "Tabula Rasa", w której autor rozprawia się z mitem, że ludzki mózg jest w chwili narodzin "niezapisaną tablicą", a człowiek rodzi się wyłącznie jako "psychoseksualnie neutralna" istota. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zmiana płci to mit. Tym ludziom należy się pomoc psychologa. Pod przykrywką tolerancji stosuje się zabiegi kosmetyczne nie mające nic wspólnego ze zmianą płci bo dziura, w którą trzeba coś wkładać by ciało nie mogło się po prostu naturalnie zagoic to nie wagina

 

Równie dobrze można stwierdzić, że opalanie to zabieg zmiany rasy

 :reggie:

Może w cyberpunk 2077 zobaczymy cyberwaginy. Trzymam kciuki. 

Edytowane przez Sebas
Odnośnik do komentarza

no właśnie przykład z genetyki na szczurach empirycznie potwierdził, że to nie jest kwestia psychiki, a uwarunkowań biologicznych. na jego skutek samce dosłownie zaczęły zachowywać się jak samice. nie mam linku, czy tytułu programu naukowego n.t. temat, bo widziałem go z dekadę temu, więc musisz zdać się na mój nieposzlakowany autorytet

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, nobody napisał:

no właśnie przykład z genetyki na szczurach empirycznie potwierdził, że to nie jest kwestia psychiki, a uwarunkowań biologicznych. na jego skutek samce dosłownie zaczęły zachowywać się jak samice. nie mam linku, czy tytułu programu naukowego n.t. temat, bo widziałem go z dekadę temu, więc musisz zdać się na mój nieposzlakowany autorytet

Ale operacja "zmiany płci" nie wpływa na biologię więc co z tego? 

Generalnie w kompleksowych systemach jeżeli nie jesteś w stanie zaadresować problemu bezpośrednio u źródła to lepiej podejść do zmian, w tym przypadku leczenia, w sposób konserwatywny bo wyrzadzasz więcej szkody niż pożytku

Edytowane przez Sebas
Odnośnik do komentarza

ech, łatwiej po prostu dostosować się "estetycznie" pod genetykę, niż naprostować poczucie przynależności płciowej, manipulując nią w skali mikro. to co mówię, miało potwierdzenie w empirycznych testach - wiadomo, że działały, bo na ich skutek u zwierząt zmianie uległo całe zachowanie, wliczając w nie nawet orientację seksualną. w odróżnienie od pomocy psychologicznej, która jeszcze nikogo nie "naprawiła" 

 

poza tym jak może być to wyłącznie problem psychiczny, skoro zachowanie takich osób - typowe dla odmiennej płci - było obserwowane już od wczesnego dzieciństwa?

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

Gdzie napisałem, że to problem wyłącznie psychiczny? Psycholog powinien się takimi ludźmi opiekować bo innego leczenia dla takich ludzi nie ma

 

https://www.heritage.org/gender/commentary/sex-reassignment-doesnt-work-here-the-evidence

 

I nie genetyka a epigenetyka jak już coś. Nikt nie znalazł trans genu jeszcze i prawdopodobnie nie znajdzie

 

Każda choroba psychiczna ma podłoże biologiczne. Lekarze pytają o historię chorób psychicznych w rodzinie jeżeli pojawiają się problemy tej natury. Nie zmienia to faktu, że psycholog się takimi osobami zajmuje. 

 

Oczywiście nie mogę się doczekać jak te problemy będą traktowane w nadchodzącej znakomitej grze pod tytułem Cyberpunk 2077, których autorzy sami wyrazili niewiarygodnie głębokie zainteresowanie tematem podczas wielu komunikacji z prasą 

Edytowane przez Sebas
Odnośnik do komentarza

@Sebas

Spoiler

 

Termin "genetyka" użyłem w przenośni, w kontekście wspominanych operacji... I w sumie dobrze, że przenośnie, bo później wystukałem magiczną frazę "sex orientation change on rats in lab" i w sumie czuję się trochę głupio, że od wymuszonej laboratoryjnie zmiany orientacji, śmiało przeskoczyłem do gotowej hipotezy o zmianie całej tożsamości płciowej:ragus:

 

https://tiny.pl/t1769

"We won't likely trace human sexual orientation to a single gene, but research has made it apparent that sexuality can be influenced by manipulating genes, hormones, and neurotransmitters."

 

Nadal nie wyjasniłeś jednak, jak to możliwe, że osoby, które zmieniały w dorosłym wieku płeć, od dzieciństwa czuły, że nie należą do swojej biologicznej płci, nawet pomimo normalnego wychowywania ze strony rodziców. Nie masz żadnego konkretnego wytłumaczenia, a jedynie mogące znaczyć niemal wszystko "podłoże biologiczne". Pomoc psychologa zamiast operacji? Dodałbym jeszcze modlitwy i egzorcyzmy. Dokładnie taka sama skuteczność. 

 

Ja również mam nadzieję, że znakomita gra komputerowa Cyberpunk 2077, od naszych Szanownych Rodaków przyniesie interesujące spojrzenie na poruszoną przez nas tematykę. 

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, nobody napisał:

Termin "genetyka" użyłem w przenośni, w kontekście wspominanych operacji... I w sumie dobrze, że przenośnie, bo później wystukałem magiczną frazę "sex orientation change on rats in lab" i w sumie czuję się trochę głupio, że od wymuszonej laboratoryjnie zmiany orientacji, śmiało przeskoczyłem do gotowej hipotezy o zmianie całej tożsamości płciowej:ragus:

Nom, znałem to badanie i wcześniej zostało mi przedstawione w takim samym kontekście. Tona ideologicznego bełkotu, bardzo mało naukowej podstawy. Termin genetyka używany w przenosi to oczywiście znak tej bardziej "naukowej" strony dyskusji. 

 

53 minuty temu, nobody napisał:

Nadal nie wyjasniłeś jednak, jak to możliwe, że osoby, które zmieniały w dorosłym wieku płeć, od dzieciństwa czuły, że nie należą do swojej biologicznej płci, nawet pomimo normalnego wychowywania ze strony rodziców. Nie masz żadnego konkretnego wytłumaczenia, a jedynie mogące znaczyć niemal wszystko "podłoże biologiczne". Pomoc psychologa zamiast operacji? Dodałbym jeszcze modlitwy i egzorcyzmy. Dokładnie taka sama skuteczność. 

 

Leczenie poważniejszych chorób często ogranicza się do kontrolowania objawów i wsparcia psychicznego z powodu braku innych opcji. Masz bardzo ograniczony i niedojrzaly obraz współczesnej medycyny. Jest wiele rzeczy, na które nadal nie mamy wpływu. Osoba zmagająca się ze schizofrenią będzie miała problemy całe życie. Operacje plastyczne i autorytarne metody wymuszenia akceptacji w społeczeństwie w tym przypadku to pudrowanie śmierdzącego gó.wna w celu ułatwienia konsumpcji. 

 

Zachęcam do przejrzenia linku z mojego poprzedniego postu. 

 

eot z mojej strony 

Edytowane przez Sebas
Odnośnik do komentarza

Adminy, plis - wyrzućcie tę dyskusję do osobnego tematu. Po pierwsze rzyg, po drugie za każdym razem mi troszkę dyga jak widzę nowy post w temacie bo myślę, że już może pokazali nowy gameplay, a tu lpgterror/prawacki reżim. Ja (pipi)ię. 

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...