Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Plugawy napisał:

No właśnie gdzie podziała się grafa? Chyba, że to wersja z ps4 amateur. Wyrwała karabin z wieżyczki a ten rzyga chyba gumowymi kulkami taki efekt.

 

Moze to ograniczenia silnika i maksimum detali w tej generacji. Ostatnio widzialem W3 i moze w 2015 robil wrazenie ale dzisiaj to iksde (graficznie). A cb tez nie robi sie od wczoraj. Niemniej wyje.bane na grafe, zagram bo cyberpunk chociaz mam wrazenie, ze deus ex z ps3 klimatycznie moze wygrac.

Odnośnik do komentarza

Ludzie myślą, że ostatni cinematic to był z gameplayu. Te porównania wyglądu Silvehanda z traileru, a z tym w gameplayu tylko to potwierdzają.

 

Choć jakby się przyjrzeć to jego model rzeczywiście trochę odstaje od tego jak prezentują się inne kluczowe postacie.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Mejm napisał:

 

Moze to ograniczenia silnika i maksimum detali w tej generacji. Ostatnio widzialem W3 i moze w 2015 robil wrazenie ale dzisiaj to iksde (graficznie). A cb tez nie robi sie od wczoraj. Niemniej wyje.bane na grafe, zagram bo cyberpunk chociaz mam wrazenie, ze deus ex z ps3 klimatycznie moze wygrac.

 

To jest jakieś prowo z tym Wiedźminem?

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Słabo się robi od czytania tych narzekań na oprawę, a prawie nie porusza się faktu, że gameplay przedstawia multum wolności wyboru, co chyba najważniejsze. Jedene co serio może martwić, to gunplay, oraz styl graficzny miasta za dnia, mocno przypominający gta v.

 

@Sebas

Spoiler

 

Jak ty to robisz, że nie wstyd ci zarzucać ideologii opisowi realnie działających doświadczeń, podpartych logicznymi wnioskami, gdzie nie pada choćby jedna nie sprawdzona hipoteza (i to bez słowa uzasadnienia xd), a sam dajesz link do konserwatywnej organizacji Heritage Foundation, której założenia i dobór ekspertów wyglądają równie zero jedynkowo, jak stronki kreacjonistów biblijnych n.t. Ewolucji. :ragus:

Sorki za przyznanie się do braku ścisłej terminologii, która dla wniosków ze wspomnianego dośw. i tak nic nie zmienia, ale gdy rzucasz ogólnikami typu „podłoże biologiczne”, aby sprawiać wrażenie, że wiesz o czym mówi, jednocześnie odsyłając do ściśle wyselekcjonowanych opinii, tak aby pasowały pod założoną tezę (np. kompletne nieuwzględnienie badań wpływu reakcji najbliższego środowiska na wspomniane załamania), zamiast samemu poczytać uczciwie, jak niejednoznaczna jest tutaj opinia samej psychiatrii klinicznej (choćby artykuł „Transseksualizm czy urojenia zmiany płci? Uniknąć błędnej diagnozy” Psychiatrii Polskiej), to w sumie nie dziwię się strategicznego EOT z twojej strony.

 

 W tym temacie EoT również z mojej strony. Ewentualne kontynuowanie wątku proponuje przenieść do My Homofony, lub na PM.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Najbardziej martwią mnie małe tłumy w tej grze i oszczędnie rozsiani wrogowie. Technicznie będzie bez szału ale mam nadzieję, że angażują nietypowo dużo zasobów w budowanie rozgałęzionych narracji bo na tym polu mają szansę na postawienie po raz kolejny wysokiej poprzeczki. 

 

@nobody

Cytat

 

Spoiler

No trzeci raz wspominasz tą biologię nie wiem po co. W pierwszej odpowiedzi napisałem epigenetyka i znalazło to potwierdzenie w badaniu które podlinkowales. Nie ma żadnego taktycznego odwrotu po prostu styki ci nie kontaktują 

 

Edytowane przez Sebas
Odnośnik do komentarza

Niech to przeskoczy deus ex human revolution a będę zadowolony z cyberpunku. 

 

Moim zdaniem krzywdzące będzie dla gry to ze wszyscy nagle beda porównywać ją do w3 (recenzenci zachodni na pewno) bo gra będzie zupelnie czyms innym. 

 

Na pewno trzeba dac szansę, side questy niech będą zrobione z jajem i spokojnie mozna wystawic 9/10.

 

Chyba że redzi odlecieli i wprowadzą do gier nude i powtarzalność co byloby zabojstwem dla gry tego typu (is it?) 

Odnośnik do komentarza

Krzywdzące będzie to, że angażują się z graczami w dialog, udostępniają masę informacji (np. na temat bajerów, z których później się wycofują jak TPP w scenkach czy kilka apartamentów dla V) i rozdmu(pipi)ą oczekiwania.

 

Na ich miejscu, po tym chvjowym 15-min gameplayu, zamknąłbym mordę i otworzył ją ponownie w lutym przy okazji jakiegoś lunch trailera. Tyle.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mi się nawet ten gameplay podobał, tylko mam wrażenie, że detali w lokacjach jest mniej niż nawet w takim The Division z 2016 roku, spójrzcie na gameplay w tym centrum handlowym, wszystko jest jakieś takie sterylne a poruszanie się po lokacjach otwartych sprawia wrażenie jakby tam brakowało przestrzeni i skali, ciężko mi to określić ale od pierwszego gameplayu mam wrażenie, że wszystko jest jakieś klaustrofobiczne, nie czuje w tym takiego powiewu wielkości i elementów żyjącego świata jak przystało na takie RPG. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...