Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, _Be_ napisał:

No ale po cholere wam oglądać godzine gameplayu?

No nie wiem, bo może nie każdy wskakuje do hype trainu po trailerze cgi, kilkusekundowych urywkach gameplayu i znanym aktorze na scenie przy zapowiedzi. Ale masz rację, że rok temu czułem się jakbym zmarnował godzinę czasu, bo widziałem kolejną strzelankę w ciekawym świecie, ale z taką sobie misją/fabułą (przynieś-podaj-pozamiataj) i jeszcze gorszymi dialogami - ktoś tu nawet ostatnio pisał (@Hendrix?), że osoby odpowiedzialne za dialogi w w3 już tam nie pracują.

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Figuś napisał:

Na zeszłorocznym E3 było 48minut które później wrzucili do sieci dla każdego.

Tak wiem. Nie rozumiem jak to się ma do dema z tego roku?

 

42 minuty temu, _Be_ napisał:

No ale po cholere wam oglądać godzine gameplayu? xD Za pól roku premiera przecież, sobie pogracie. Ja ten 48 minutowy przewijałem bo nie widzę sensu marnowania prawie godziny na ogladanie gameplayu gierki, 15 minut brzmi idealnie. 

Ty przewijałeś, a ja obejrzałem dwa razy pauzując i przyglądając się szczegółom. Bardziej niż o samą długość filmiku chodzi mi po głowie pytanie dlaczego nie pokażą całego materiału skoro jest on dostępny.

Edytowane przez estel
gramatyka
Odnośnik do komentarza
Cytat

Chcemy stworzyć grę, która naprawdę pochłania. Oczywiście, kiedy bierzesz na warsztat niektóre sprawy, to musisz liczyć się z tym, że pojawi się opinia innych. I dobrze, bardzo lubimy dostawać informacje zwrotne i rozumiemy, że ktoś może mieć inne zdanie na ten temat. Przykładowo, nasze menu kreacji bohatera nie posiada już podziału na wybór płci, po prostu wybieramy typ ciała. Nie mówisz, że chcesz być kobiecą lub męską postacią. Chcemy żebyście czuli swobodę już od samego początku. Wybierasz więc typ ciała, a następnie głos. Są dwa - jeden bardziej męski i drugi bardziej damski. Możesz mieszać do woli. Do tego dochodzą fryzury, karnacje, tatuaże. Naszym celem jest ofiarowanie ludziom prawdziwej swobody.

Dopiero co czytałem w PE, że bedzie mozna w grze romansować z npc, ale nie ze wszystkimi, bo to bedzie zalezne od płci głównej postaci. Teraz czytam, że postac bedzie bezpłciowa?

 

200.webp?cid=790b76119093fdce42231fa0e88

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, MYSZa7 napisał:

bzdura trochę, ale patrząc na te rakowe społeczności to nic dziwnego, że się ugięli

cyberpunk nie ma sie oginac pod nogami rzeczywistosci, ma ja odbijac. skoro w dzisiejszych czasach mamy juz spory promil ludzi transseksualnych, to normalne jest ze musi to byc oddane w tej grze. nie musi byc to oddawane w fifie,  w gearsach, w tetrisie, ale w grze nastawionej na wykreowanie przyszlosci ludzi opartej na twardych przeslankach to jest to juz raczej koniecznosc, czy ci sie to podoba, czy nie. 

 

co innego fakt, ze za 50 lat to pewnie odsetek bialych ludzi bedzie marginalny. tego raczej nie uwzglednia.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Oj już nie płaczcie tak, zmieni się tylko jeden napis, zamiast sex będzie body type. Resztę już sobie dopowie grający co w tym body siedzi. NPC wcześniej miał opcję romansu tylko z kobietami, to teraz będzie miał opcje romansu z body type feminine, ojej. Praktycznie nic to nie zmienia, a tęczowi szczęśliwi :dunno:

Edytowane przez mugen
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...