Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Łoooooho.

 

Będzie kocur, ojjjj będzie. Wszystko gra. Jaram sie jak gówniarz. Rozgrywka, klimacik muzyka wykwintna, INTERFEJS - naprawdę. Pierwsza gra gdzie tak podoba mi sie (pipi)y interfejs :|  

 

Byle do kwietnia. Jaram sie jak zakładnik ISIS

 

Ja pierdziele. Jeszcze narracja Borysa Muraszkiewicza w tym filmiku, no nie wytrzymam. "its story for another time" po wskazaniu na Reevesa, clifhanger na miare dobrego serialu. Nawet narracja w prezentacji rozgrywki jest wciągająca, jak możecie sie nie jarać??? JAK?! Nie mogę sie doczekać wsiąkania w fabułę i cały świat. Bogowie gejmingu.

Edytowane przez Kron997
Odnośnik do komentarza

Wszystko mnie pasuje, gra którą jara się cały świat prosto z naszego (pipi)idołka. Jedyne co budzi moje wątpliwości to model strzelania. Wygląda dość sztywno i nie ma tego feelingu. Nie oczekuję poziomu Bungie, tym bardziej że to ich pierwszy raz z modelem fps. Oby bronie nie sprawiały wrażenia strzelających kapiszonami patyków.

Odnośnik do komentarza

Pamiętam, jak lata temu - z mocną erekcją i piwem w dłoni  oglądałem w 640x480 gameplay z Crysisa. 

Spoiler

I bach!!! Wytrysk poszedł w gacie!!! Fajnie tak jakoś się zrobiło...

 

A dzisiaj? Czwarte piwo kończę, erekcji ni ma, a na pysku podkówka, jak u niemowlaka /cofam się znaczy?!/

Nie rozumiem czegoś? 

Jestem stary? :(

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Fanek napisał:

 

już mi sie oczy zamykaja

 

tobie się otworzą jak nam się zamkną

 

 

ale doje,bali z tym strzelaniem, naboje to chyba pestki z arbuza. no fatalnie wygląda strzelanie - strasznie odstaje od reszty gry.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Metoda napisał:

Jezu, czy tylko mi wadzi ten cały narrator w tym gameplayu? Jest jakoś tak pretensjonalnie zrobiony jak tłumaczy, jakie to wszystko och i ach... A sama gierka zapowiada się zarąbiście

 

To Pan Borys, szef dubbingu w CDP. Dzięki niemu angielska a przede wszystkim polska wersja Wieśka jest tak dobra. Proszę sie od niego odczepić. 

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...