Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

martwilem sie tym, ze wiekszosc ludzi utozsamia cyberpunk z synth wave'em, ktory jest tylko mniej wtornym gatunkiem niz disco polo. na jakie forum bym nie wszedl szukajac tematu o 2077, to wiekszosc ludzi molestuje tylko jedno brzmienie, ktore nijak ma sie do tego, ze fabula i setting zostala popchnieta do przodu wzgledem pierwowzoru. brzmienie sprzed 40 lat na szczescie zostalo nieco przygaszone i obudowane wspolczesna muzyka. 

 

amen.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 18.06.2019 o 22:29, Najtmer napisał:

no dobra, lazic mozna, ale po co jesli moznaby wsiasc na cos takiego 

 

 

;)

W dniu 27.06.2019 o 14:57, Patricko napisał:

c06fcf5e1b86e62b223b43f84107836a.jpg

 

 

W dniu 23.07.2019 o 04:44, MAJOCHEY_PL napisał:

Jak ja bym bardzo chciał, żeby Kavinsky napisał coś do Cyberpunka. Co ciekawe sam wypowiedział się, że jest to jego marzenie.

 

kultowy już kawałek wrzuca mi ciary zawsze, jak 

  Pokaż ukrytą zawartość

włączam go po pijaku w nocy...

 

https://youtu.be/MV_3Dpw-BRY


https://youtu.be/MV_3Dpw-BRY

 


Wyżej widziałem zapotrzebowanie na polską twórczość w ramach easter-eggów, więc bardzo chętnie usłyszałbym w gierce tę wersję klasyka:
 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.08.2019 o 20:08, suteq napisał:

Stąd. 

 

Cytat

Next week we’re going to host a stream during which we’ll unveil a 15-minute edit of what we’ve been showing to journalists and gamers here at gamescom

There’s one additional announcement we have for you: we initially planned to showcase gameplay at PAX West, but there’s been a change of plans, and we’ll be streaming from Warsaw. The PAX cosplay contest is still on; we just won’t have the dev panel on-site this time around. 

 

https://www.cyberpunk.net/en/news/29533/gameplay-stream-announcement

 

 

 

 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Też liczyłem na normalny, pełny gameplay jak rok temu (który wtedy ostudził trochę mój zapał co do projektu, ale przynajmniej było widać z czym to się je) :/ Wygląda na to, że to będą zwykłe dzienniki dewelopera, a oni to hajpują jakby co najmniej jakąś betę udostępniali. No ale preordery ruszyły, więc balonik trzeba pompować. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, estel napisał:

No mógłbym przyrzec, że na E3 pokazywali chyba z godzinę gameplayu. Nie wiem czemu plebsy takie jak my dostaną tylko 15 minut. Mam nadzieję, że będzie grubo ;)

Na zeszłorocznym E3 było 48minut które później wrzucili do sieci dla każdego.

 

Odnośnik do komentarza

No ale po cholere wam oglądać godzine gameplayu? xD Za pól roku premiera przecież, sobie pogracie. Ja ten 48 minutowy przewijałem bo nie widzę sensu marnowania prawie godziny na ogladanie gameplayu gierki, 15 minut brzmi idealnie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...