Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

13 minutes ago, number_nine said:

Albo jestem ślepy, albo tam nie ma info na czym ogrywane. Bo PC mnie nie interere. 

 

A to akurat porównanie zmian na plus i minus ogółem w mechanikach itd.

Jeśli chodzi o grafikę to materiał od DF na temat zmian w grafice na razie był o PC, może będzie konsolowy po wydaniu dodatku.

Odnośnik do komentarza

Ja miałem dwa lata przerwy od gry i trudno ocenić na ile gra się zmieniła. Nadal można prychnąć śmiechem na niektóre błędy.

Wczoraj pierwszy raz wzywam swoje auto i czekam aż podjedzie, po chwile pojawia się i "wyprzedzając" auto jadące przed nim przenika przez nie, w chwili kiedy oba modele nakładają się na siebie słyszę odgłos kraksy i mój podjeżdża do mnie bez tylnego zderzaka xd.

No nic gram dalej, robię misję w której mamy ukraść ten bot militechu, jestem pod koniec i dostaję komunikat o braku miejsca zapisu na dysku konsoli... hooy myślę pousuwam zapisy gry w tym te stare, na wszelki wypadek wczytałem zapis przed tą misją i gram dalej.

Obrałem nieco inną gadkę z gangusami, co skończyło się moją pierwszą walką z ich nowym szefem. Całkiem niezłą przyznam, wychodzę z budynku a tam czeka na mnie Meredith, będzie dunga dunga myślę, ale skończyło się tylko na kąśliwych uwagach...

Gadka z fixerem i znowu komunikat o braku miejsca na zapisy... Chwila grzebania w necie i ludzie podpowiadają usunięcie wszystkich lokalnych zapisów w ustawieniach systemu konsoli. Co zrobiłem, odpalam grę po resecie konsoli i wita mnie ekran synchronizacji z zapisami w chmurze. Jak się okazało ostatni zapis przeniesiony do sieci był zaraz przed strzelanką z gangusami z maelstromu. Trzeci raz pod rząd tłukłem tych zwyroli xd.

Piękna gra, ale nawet trzy lata po premierze to kopalnia beki. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, niunias101 napisał:

Jest rozwiązanie mojego problemu, niestety nie mam autosave sprzed tego zdarzenia, tylko niemalże z początku gry. Trudno

20230925_105227.jpg

Ja się zorientowałem jakoś po 4h że coś jest nie tak. Niby problem znany przez CDR, ale pewnie im zejdzie ogarnięcie tego. Patrząc na reddit to sporo ludzi ma ten problem.

Odnośnik do komentarza

Ja to dopiero mam problem:

Zjebało mi się hakowanie. Przytrzymuje L1 i nie mam tych opcji po lewej stronie po podświetleniu celu. Czy to wróg, pojazd czy urządzenie. 

Co jest najlepsze, na zapisie sprzed 50h (Koty w ciemności) wszystko działa. Rzecz w tym, że późniejsze sejwy (10 slotów) są po spotkaniu z Hanako i na każdym jest to samo. 

50 godzin, wyczyszczona mapa i dodatkowe 900k kredytów dzieli te zapisy. Pomijam rozwiniętą postać. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...