Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, MYSZa7 napisał:

jakby to było dobre, to nigdy nie miałbym nic przeciwko innym rodzajom muzyki :kaz:

ale na jakiej podstawie okreslasz ze RTJ jest slabe, a przybylowicz jest dobry? bo brniesz nieco w retoryke "cos jest slabe lub dobre" zamiast "podoba mi sie lub nie" i chcialbym tylko wiedziec czym chcesz to poprzec. ciekawi mnie jakie argumenty stoja za Przybylowiczem.

Odnośnik do komentarza

Jak coś jest dla mnie słabe to tym samym po prostu mi się nie podoba. Kawałek RTJ do mnie nie trafił, o Samuraiu nie wspominając, a jak pisałem wcześniej, Przybyłowicz udostępniał fragmenty utworów, które bardziej do mnie trafiały, i jak dla mnie lepiej wpasowały się w klimat gry. 

 

Z drugiej strony jeśli popatrzymy ile kiczu jest w designie tej gry to i może ten Samurai czy Run The Jewels pasują idealnie?

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, MYSZa7 napisał:

Przybyłowicz udostępniał fragmenty utworów, które bardziej do mnie trafiały, i jak dla mnie lepiej wpasowały się w klimat gry. 

 

hmmm no rozumiem chyba twoj tok myslenia, tylko ze overall to jest troche tak ze: 1) nie wiadomo jaki bedzie generalny klimat i atmosfera gry. jaki bedzie mood historii. a 2) ze no jakby.... cyberpunk zawsze byl, co juz tu podkreslalem, zupa kulturowa. nie ma tutaj rzeczy ktore pasuja lub nie, jesli sa aktualne. powinno byc miejsce dla muzyki masowej, muzyki powaznej i muzyki undergroundowej. nie musi ona do siebie pasowac. dzisiaj wiele rzeczy stoi ze soba w sprzecznosci, a co dopiero bedzie za 56 lat.

 

nie bardzo rozumiem jak nadal mozna z tym miec problem, skoro teasery troche juz zdradzaja ze to nie bedzie w pelni produkcja w klimacie noir jaki zaserwowal pierwszy BladeRunner. rozumiem dlaczego mozna byc nieusatysfakcjonowanym, ale na tym etapie trzeba sie juz z tym pogodzic.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Najtmer napisał:

 

hmmm no rozumiem chyba twoj tok myslenia, tylko ze overall to jest troche tak ze: 1) nie wiadomo jaki bedzie generalny klimat i atmosfera gry. jaki bedzie mood historii. a 2) ze no jakby.... cyberpunk zawsze byl, co juz tu podkreslalem, zupa kulturowa. nie ma tutaj rzeczy ktore pasuja lub nie, jesli sa aktualne. powinno byc miejsce dla muzyki masowej, muzyki powaznej i muzyki undergroundowej. nie musi ona do siebie pasowac. dzisiaj wiele rzeczy stoi ze soba w sprzecznosci, a co dopiero bedzie za 56 lat.

 

nie bardzo rozumiem jak nadal mozna z tym miec problem, skoro teasery troche juz zdradzaja ze to nie bedzie w pelni produkcja w klimacie noir jaki zaserwowal pierwszy BladeRunner. rozumiem dlaczego mozna byc nieusatysfakcjonowanym, ale na tym etapie trzeba sie juz z tym pogodzic.


in that case możesz mieć right

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Najtmer napisał:

 

hmmm no rozumiem chyba twoj tok myslenia, tylko ze overall to jest troche tak ze: 1) nie wiadomo jaki bedzie generalny klimat i atmosfera gry. jaki bedzie mood historii. a 2) ze no jakby.... cyberpunk zawsze byl, co juz tu podkreslalem, zupa kulturowa. nie ma tutaj rzeczy ktore pasuja lub nie, jesli sa aktualne. powinno byc miejsce dla muzyki masowej, muzyki powaznej i muzyki undergroundowej. nie musi ona do siebie pasowac. dzisiaj wiele rzeczy stoi ze soba w sprzecznosci, a co dopiero bedzie za 56 lat.

 

nie bardzo rozumiem jak nadal mozna z tym miec problem, skoro teasery troche juz zdradzaja ze to nie bedzie w pelni produkcja w klimacie noir jaki zaserwowal pierwszy BladeRunner. rozumiem dlaczego mozna byc nieusatysfakcjonowanym, ale na tym etapie trzeba sie juz z tym pogodzic.

Ja nie rozumiem, jak można nie rozumieć, że komuś po prostu nie podoba się dany kawałek. :kaz:

 

Od pierwszych trailerów spodziewałem się, że nie będą to klimaty typowo noir jak w BR czy nawet Deus Exie HR. Na ten moment trafiają do mnie krótkie fragmenty muzyki elektronicznej czy ambientowej, które udostępniał Przybyłowicz niż pełne wersje utworów. Tyle.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

no spoko, mam lekka nadzieje ze tu czy tam, w jakichs questach powieje troche takim melancholijnym chlodem. bo co by nie patrzec to takie oczekiwania nie sa z dupy wziete i cdprojekt powinien sie z tym liczyc, chcac stworzyc tytul wysokiej klasy i jakosci merytorycznej. jakos tak buszujac po internetach zauwazam ze mimo wszystko wiekszym powazaniem ciesza sie rzeczy dojrzale, niekiedy mocno nacechowane czyms zlym. nawet w grach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...