Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Faka napisał:

 

Moim zdaniem powinni iść na przykładzie Techlandu z Dying Light, co powiedzieli bez ogródek, że konsole PS360 to niesamowite ścierwa dla tej gry i wydali na nowe, co wyszło im tylko na plus, tak tutaj tego CDP, nie rozumiem, że się srają z tymi jaguarami. Dawno bym miał to w pompie i wywalił na nowe generacje i pc, a tak qwa yebali się obsuwami i uj wie czym jeszcze w tym studiu za wygibasy robili.

Ta i ile będzie tych next genów na rynku 10 grudnia? 2-3mln może vs jakies 150mln ps4one. No gościu tej gry nikt nie robi charytatywnie, tyle kasy wpompowali, że ni (pipi)a by się nawet nie zwróciła z samego pc i xsx/ps5

Odnośnik do komentarza

Jezu jak piecze mnie dupka na ten cyberpunk. Wersja na xsx i ps5 bez patcha to gówno obesrane. Pc nie zdążę kupić do 10 grudnia bo kart graficznych brak.... Szkoda że z tym patchem się nie wyróżnia na premierę. gameplay z konsol to padaka a na pc wspaniałe. 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Soban napisał:

Ta i ile będzie tych next genów na rynku 10 grudnia? 2-3mln może vs jakies 150mln ps4one. No gościu tej gry nikt nie robi charytatywnie, tyle kasy wpompowali, że ni (pipi)a by się nawet nie zwróciła z samego pc i xsx/ps5

 

No i dlatego teraz, uj wie wiadomo ile przyjdzie nam poczekać, na te next genowe patche. Przecież tu nie ma, co kryć, że te CP2077 na crossgeny to będzie niesamowie guwno jeśli chodzi o technikalia, bo o gameplay to nie ma, co dyskutować, bo będzie tip top.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

No, trailer rzeczywiście pokazał moc. W końcu! 

Miałem już napisać, że cofam wszystko złe, co napisałem na tę grę, ale jeszcze się wstrzymam. 

Co ciekawe, gra mi się kojarzy nie z GTA, nie z Deus Ex, nie z Mad Maxem, a z... Personą 5 i innymi produkcjami Atlus. No i trochę z Yakuzą.

 

Czy tylko ja mam takie chore skojarzenia?

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Swoją drogą wydaje mi się, że ta gra jednak będzie chodziła dobrze na najbardziej podstawowych konsolach. 

Widać po grafie, że jest bardzo, ale to bardzo mocno zredukowana. Zwróćcie uwagę na tłum. To niewiele więcej niż poziom GTA 5.

Miasto też zostało mocno spłaszczone. 

Ale dobrze, ja to lubię. Jest bardzo japońsko. 

  • Plusik 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Bigby napisał:

Z najnowszych relacji wynika raczej, że przynajmniej na PC tłumy będą dość gęste. ;)

Ja myślę, że tak naprawdę niewiele zyskują next-geny i pecety w kontekście Cyberpunka. Ale od czego jest niezawodna scena moderska? 

To machanie ostrzami mnie trochę niepokoi. Chyba nawet Protossi z SC1 byli w tym lepsi. 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...