Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

No były ale nie na taką skalę. Ostatnie co pamiętam w tym stylu to premiera GTA V. Teraz to jest praktycznie norma przy każdej dużej premierze, nawet w Polsce pojawiają się normalnie plakaty i bilbordy na mieście z gierkami. A do tego jeszcze reklamy w TV czy kinie. Gierki i ich reklamy w ostatnich kilku latach bardzo weszły w mainstream i to jest fajne. :) 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, suteq napisał:

No były ale nie na taką skalę. Ostatnie co pamiętam w tym stylu to premiera GTA V. Teraz to jest praktycznie norma przy każdej dużej premierze, nawet w Polsce pojawiają się normalnie plakaty i bilbordy na mieście z gierkami. A do tego jeszcze reklamy w TV czy kinie. Gierki i ich reklamy w ostatnich kilku latach bardzo weszły w mainstream i to jest fajne. :) 

 

GTA V miało i Wiedźmin 3 miał, Max Payne 3 miał także no duże tytuły z potencjałem. Jakie gry z tej generacji miały taką wielką kampanie reklamową? Nie kojarze zbyt oprócz kilku murali exów na PS4 jak Spidermana czy The Last of Us 2 i God of War'a

Odnośnik do komentarza

Raczej na pewno duże gry Ubisoftu je miały, nie wiem czy jakieś gry od MS też nie miały jakiś plakatów, gry Rockstara, gry Sony, gry Redów i mówię tutaj tylko o Polsce. Wiadomo, że za granicą (głównie USA i UK) to jest trend od kilku( -nastu) dobrych lat, ale w Polsce chociażby plakaty przy dużych premierach gierek są normalnie widoczne na przystankach autobusowych czy metrze i to nie jest sytuacja jak przy GTA V gdzie wszyscy się podniecali bo gra Rockstara ma swoją kampanię marketingową w POLSCE i czegoś takiego na taką skalę nie było w naszym kraju. Teraz to jest po prostu norma, że duże produkcje nawet w Polsce mają swoją kampanię reklamową i reklama gier jako medium niedługo może być na takim samym poziomie co reklamy filmów. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Teraz raczej nie przesuną, ale na premierę to pewnie niezły bubel będzie.

Nie wiem czego się spodziewać po tej grze, nie mam też wielkich oczekiwań i choć kusi coraz bardziej zakup to jednak będę się  wstrzymywał jak najdłużej. Chyba że wersja na nowego Xboxa na którym mam to zamiar ogrywać nie będzie w rozsypce. Nie mam zaufania do możliwości redów w tworzeniu gier na konsole.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Dalhi napisał:

Teraz raczej nie przesuną, ale na premierę to pewnie niezły bubel będzie.

Nie wiem czego się spodziewać po tej grze, nie mam też wielkich oczekiwań i choć kusi coraz bardziej zakup to jednak będę się  wstrzymywał jak najdłużej. Chyba że wersja na nowego Xboxa na którym mam to zamiar ogrywać nie będzie w rozsypce. Nie mam zaufania do możliwości redów w tworzeniu gier na konsole.

 

Najlepiej w tej formie grę ogrywać na PC jeśli chcesz na premiere ale jesli tylko konsola wchodzi w grę to lepiej poczekać na patcha pod nextgeny. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...