Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Ludwes napisał:

 

W ogóle wiadomo coś więcej na ten temat? Będzie 60 klatek czy tylko 30 na tych nowych konsolach, czy może, ale dopiero po patchu? 

Nie masz co marzyć o 60 klatkach na konsolach. Jedyna szansa to, że dodadzą performance mode(jest taki pomysł, ale jak wyjdzie w praniu to nie wiadomo) w next genowym patchu w następnym roku. Jak chcesz więcej niż 30 fpsów, to tylko pc. Na nowych rtxach 3080/3090 powinno być za to 4k/60.

 

Na sexie/ps5 jest dynamiczne 4k/30.

Na bazowych 1080/720 i 30( :kaz: ) klatek.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, sprite napisał:

Nie masz co marzyć o 60 klatkach na konsolach. Jedyna szansa to, że dodadzą performance mode(jest taki pomysł, ale jak wyjdzie w praniu to nie wiadomo) w next genowym patchu w następnym roku. Jak chcesz więcej niż 30 fpsów, to tylko pc. Na nowych rtxach 3080/3090 powinno być za to 4k/60.

 

Na sexie/ps5 jest dynamiczne 4k/30.

Na bazowych 1080/720 i 30( :kaz: ) klatek.

"Najlepsi deweloperzy świata", jak to ktoś powiedział xdddd

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, sprite napisał:

Nie masz co marzyć o 60 klatkach na konsolach. Jedyna szansa to, że dodadzą performance mode(jest taki pomysł, ale jak wyjdzie w praniu to nie wiadomo) w next genowym patchu w następnym roku. Jak chcesz więcej niż 30 fpsów, to tylko pc. Na nowych rtxach 3080/3090 powinno być za to 4k/60.

 

Na sexie/ps5 jest dynamiczne 4k/30.

Na bazowych 1080/720 i 30( :kaz: ) klatek.

 

Ja to się spodziewałem, że wkładasz płytę z ps4 do ps5 i dzięki odblokowanemu framerate'owi nakur.wiasz w 60 klatkach, a w 2021 dostajesz patcha dodajacego lepsza grafe, ale okej, co zrobić. 

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza

Nie no ps5 i XSX to powinny udźwignąć w 60fps(inna kwestia, że to robią "magicy" fuszerki technicznej z CDP red). Te ulice to pustynia przecież, a i graficzka jakoś nie robi + brak roślinności, która za(pipi)iście zżera zasoby(zabawa suwakiem gęstości trawy na pc to zawsze są jakieś kosmiczne skoki fps).

 

Ubi rak watch dogs lata w 4k/30fps z RT, a tam dużo więcej ludków i aut na ulicach jest.

Osobiście chyba czekam na patcha next genowego.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Ludwes napisał:

 

W ogóle wiadomo coś więcej na ten temat? Będzie 60 klatek czy tylko 30 na tych nowych konsolach, czy może, ale dopiero po patchu? 

Wróżbitą to nie jestem ale obstawiam, że na nowych konsolach po patchu kiedyś tam za rok albo więcej dodadzą ray tracing i lepsze tekstury, więc zostanie na 30 fps. 

Odnośnik do komentarza

stałe 30 fps jest ok. To nie multi CoD by miało to aż takie znaczenie.

To co pokazali na słabszej konsoli nie jest ok. No widać że ledwie konsola zipie. Sam zadecyduję o zakupie na gwiazdkę jak już będą konkretne analizy i raporty działania (i jak bardzo zamieni mi konsolę w odrzutowiec). W wieśka3 zagrałem po ponad pół roku to i tutaj mogę poczekać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, qraq_pk napisał:

stałe 30 fps jest ok. To nie multi CoD by miało to aż takie znaczenie.

To co pokazali na słabszej konsoli nie jest ok. No widać że ledwie konsola zipie. Sam zadecyduję o zakupie na gwiazdkę jak już będą konkretne analizy i raporty działania (i jak bardzo zamieni mi konsolę w odrzutowiec). W wieśka3 zagrałem po ponad pół roku to i tutaj mogę poczekać.

Te 30 fps to tak średnio biorąc pod uwagę, że to widok fps i dużo strzelania, ale co zrobić. 

Odnośnik do komentarza

Chyba za dużo wymagacie od starych konsol z laptopowym GPU żeby to chodziło w wysokiej rozdzielczości, w stałych klatkach i bez frame dropow. Przypomnijcie sobie jak wyglądało GTA V na premierę i porównajcie jaka tutaj będzie zlozonosc i grafika.

 

60fps nie będzie tez na next genach tylko dopakowania grafika, RT i to tyle

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, eX4cT_PL napisał:

Ogólnie rzecz ujmując, jeśli ktoś to wezmie na premierę to dobry błazen.

 Co tam krzyczysz? 

 

 

 

No gierka będzie sztosik ale konsolowe wersje to loteria. Ciekawe czy jest jakiś wariacik na forum który planuje to ogrywać na pierwszej wersji xboxa one. 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ukukuki napisał:

 Co tam krzyczysz? 

 

 

 

No gierka będzie sztosik ale konsolowe wersje to loteria. Ciekawe czy jest jakiś wariacik na forum który planuje to ogrywać na pierwszej wersji xboxa one. 

 


Nie mam nic do gry, myśle ze na tym forum jestem jedyna osoba która wie jak ta gra chodzi, to wszystko :-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...