Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.11.2020 o 19:41, eX4cT_PL napisał:

Ogólnie rzecz ujmując, jeśli ktoś to wezmie na premierę to dobry błazen.

 

Jak coś wiesz to powiedz o co chodzi a nie spacerujesz po temacie owiany peleryną tajemnicy i w sumie jedyne co powiedziałeś to to, że wiesz jak gra chodzi i kupujący na premiere to błazny - i to tyle. Ludzi stresujesz.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Jak już wspominałem, jako jedyny pisałem tu to przesunięciach premier, jako jedyny pisałem w jak opłakanym stanie była produkcja ze zaliczyła kolejna obsuwę zamiast dostać patcha w dniu premiery.

Nie mogę oczywiście pisać o wszystkim co na tym forum powinno być zrozumiałe, jedyna sensowna platforma do grania jest Series X, One X, PS5 i PS4 Pro, a mimo to gra nie trzyma klatek i jest screen tearing, w zadymie gra jest porównywalna z bagnami w wiedźminie i to na nowej generacji, nie mogę napisać o rozdzielczości.

Granie na odchodzącej generacji odradzam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Jeśli gra będzie miała tyle problemów co Wiedźmin 3 na premierę (a patrząc na jedną z firm z którą znowu współpracują przy testowaniu i rozbudowanie którym się chwalą, może być nawet gorzej) to i RTX 3090 nie pomoże. Nie był bym zaskoczony jak by części questów nie dało się ukończyć na premierę.

To chyba tylko ja nie wiem o co kaman. Wziąłem Wieśka na premierę, ogrywałem na facie ps4 i poza paroma dropami fps na bagnach itp ukonczylem gre a zaraz potem wbilem platyne.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, eX4cT_PL napisał:

Jak już wspominałem, jako jedyny pisałem tu to przesunięciach premier, jako jedyny pisałem w jak opłakanym stanie była produkcja ze zaliczyła kolejna obsuwę zamiast dostać patcha w dniu premiery.

Nie mogę oczywiście pisać o wszystkim co na tym forum powinno być zrozumiałe, jedyna sensowna platforma do grania jest Series X, One X, PS5 i PS4 Pro, a mimo to gra nie trzyma klatek i jest screen tearing, w zadymie gra jest porównywalna z bagnami w wiedźminie i to na nowej generacji, nie mogę napisać o rozdzielczości.

Granie na odchodzącej generacji odradzam.

 

Chcesz mi powiedzieć, że na konsolach nowej generacji, tj. SeX i PS5 będzie  screen tearing i nie trzymanie betonowych 30 klatek? Ciężko mi w to uwierzyć, że konsole 10 i 12 teraflopsów, nie będą w stanie dostarczyć w miarę normalnej i przyzwoitej ludzkiej formy grania. Na Koxa i PS4 pro to kładę knagę, bo to zrozumiałe.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Faka napisał:

 

Chcesz mi powiedzieć, że na konsolach nowej generacji, tj. SeX i PS5 będzie  screen tearing i nie trzymanie betonowych 30 klatek? Ciężko mi w to uwierzyć, że konsole 10 i 12 teraflopsów, nie będą w stanie dostarczyć w miarę normalnej i przyzwoitej ludzkiej formy grania. Na Koxa i PS4 pro to kładę knagę, bo to zrozumiałe.

To nie jest absolutnie zrozumiałe.

Patrz ile jest sprzedanych sztuk PS4/Xbox One na rynku. To są rynki docelowe tej gry. Nie nowa generacja.

Odnośnik do komentarza

Dajcie zdechnąć już tym jaguarom, może jeśli okaże się totalną kichą na bazowych konsolach i ludzie dadzą temu upust na metacritic to inne firmy (ms zwłaszcza) odpuszczą sobie z tymi crossgen gierkami szybciej niż za 2 lata. 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, estel napisał:

To nie jest absolutnie zrozumiałe.

Patrz ile jest sprzedanych sztuk PS4/Xbox One na rynku. To są rynki docelowe tej gry. Nie nowa generacja.

 

Moim zdaniem powinni iść na przykładzie Techlandu z Dying Light, co powiedzieli bez ogródek, że konsole PS360 to niesamowite ścierwa dla tej gry i wydali na nowe, co wyszło im tylko na plus, tak tutaj tego CDP, nie rozumiem, że się srają z tymi jaguarami. Dawno bym miał to w pompie i wywalił na nowe generacje i pc, a tak qwa yebali się obsuwami i uj wie czym jeszcze w tym studiu za wygibasy robili.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...