Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

4 minutes ago, bluber said:

Słabo raczej nie, powinna trzymać stałe 30 fps i korzystać z szybszych loadingów, ale jeśli chodzi o zagęszczenie ulic samochodami i ludzmi - no tutaj będziesz tkwił nadal w wersji z XOX 

To pewnie ogra się raz normalnie, a później po patchu. Chyba, że gra to kibel. Ogólnie to REDzi nikomu nie dali jeszcze w to pograć? Z wieśkiem też tak było?

Odnośnik do komentarza

kcmdamrj6ix51.jpg?width=960&crop=smart&a

Cytat

That is one of the highest priced buildboards on times square. It costs, roughly, $1.5 to $4 million per 4 weeks depending on the year. Even with covid, prices were still very high in the beginning of the year. Yeah they spent a pretty penny for that specific buildboard

 

Mają rozmach, skur..... :notbad:

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, MaZZeo napisał:

W Euro RTV pojawiły się bundle Series X z Cyberpunkiem z premierą na 10 grudnia, wygląda na to że już nawet konsole są przygotowywane na grudniową premierę.

Czy w związku z tym prawilna łatka pod nextgeny będzie gotowa 10 grudnia? Coś mi się przesłyszało, że dopiero luty-marzec 2021 ma być full wypas na SeX-ie i PS5...

Odnośnik do komentarza

Przynajmniej mogą mówić, że te ewentualne niedoróbki i przekładanie to przez covid. 

Ja mam i tak zamiar kupić. Jakiś tam patriotyzm gierkowy czuję w tym przypadku (nie na tyle duży żeby płacić prawie 4 bomby :)ale na gotg się nie nastawiam, wręcz przeciwnie. 

I szczerze to wydaje mi się, że taki ascent to będzie lepszy cyberpunk rpg, mimo iluśset razy mniejszego budżetu od cb 2077.

 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

 No mnie formuła strzelania tak konkretnie od tej gry odstręcza, że pewnie odbiję się szybko i wrócę do delektowania się Control na next-genie, co w połączeniu z Bloodborne w 60 klatkach, Devil May Cry 5 i ponownym przejściem The Last Of Us 2 okaże się moim czołowym zestawem na, propably, najbliższe 2 lata, o ile dalej będą katować Assassinami i innymi takimi. 

A... i jeszcze NieRy.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

 No mnie formuła strzelania tak konkretnie od tej gry odstręcza, że pewnie odbiję się szybko i wrócę do delektowania się Control na next-genie, co w połączeniu z Bloodborne w 60 klatkach, Devil May Cry 5 i ponownym przejściem The Last Of Us 2 okaże się moim czołowym zestawem na, propably, najbliższe 2 lata, o ile dalej będą katować Assassinami i innymi takimi. 

Bloodborne w 60 fpsach, a na czym to? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...