Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Karierowicz sie znalazl co na tym chce zyskac :D
sobie moze pozywac do woli :D

Ja jako, ze nie spodziewalem sie cudow to tym razem bralem na PC i nie zaluje, jest fajnie :D
I tak jak pisal Kronn - gra powinna wyjsc na konsole duzo pozniej - styczen/luty i by bylo spoko.

Odnośnik do komentarza

No nie wiem czy przez trzy miesiące by ogarnęli ten burdel na bazowych konsolach, tam z rok pracy jeszcze jest potrzebny.

Było się skupić na PC, nextgenach (devkity chyba od dłuższego czasu już studia miały) i Stadii. A bazowe konsole po czasie. Może ta sytuacja ich nauczy(w co wątpię), że lepiej zastosować model wydawniczy R* i też na tym dobrze a nawet bardzo dobrze wyjść.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Figuś napisał:

No nie wiem czy przez trzy miesiące by ogarnęli ten burdel na bazowych konsolach, tam z rok pracy jeszcze jest potrzebny.

Było się skupić na PC, nextgenach (devkity chyba od dłuższego czasu już studia miały) i Stadii. A bazowe konsole po czasie. Może ta sytuacja ich nauczy(w co wątpię), że lepiej zastosować model wydawniczy R* i też na tym dobrze a nawet bardzo dobrze wyjść.

Czyli dojenie tej samej marki na 3 generacjach, nie wydawanie dlc, tylko pójście w online? 

Odnośnik do komentarza

Czy któryś z ziomeczków pierdolących jaka ta gra jest słaba ogrywał? Bo mi się wydaje że większość chyba na youtube. Za mną około 10 godzin i gra coraz bardziej mnie wkręca. Najlepsze jest porównywanie mechanik z GTA5, jakim trzeba być dzbanem żeby grę akcji konfrontować z RPG. To kuzwa nie jest sandbox. Jeśli mamy porównywać mechaniki, reakcje przechodniów, życie miasta, to może porównajmy z Deus Ex? Jak ktoś gra w to jak w RPG to jest to na ten moment GOTY. Tak mam bugi, glitche, ale wyjebane mam w to bo dobrze sie bawię, ba nawet wysmienicie. Szkoda wersji na past geny, ale jak ta gra wygląda na pc :obama: Redzi potrafią wykreować wiarygodne postacie, ciekawą fabułę i znakomity klimat który niszczy banię. Chodzenie po zmroku po mieście robi robotę. Jedyne co kuleje to skradania, w Deus Ex jest o wiele lepsze, no ale reszta sztosik.

 

  • Plusik 4
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, GSPdibbler napisał:

Czy któryś z ziomeczków pierdolących jaka ta gra jest słaba ogrywał? Bo mi się wydaje że większość chyba na youtube. Za mną około 10 godzin i gra coraz bardziej mnie wkręca. Najlepsze jest porównywanie mechanik z GTA5, jakim trzeba być dzbanem żeby grę akcji konfrontować z RPG. To kuzwa nie jest sandbox. Jeśli mamy porównywać mechaniki, reakcje przechodniów, życie miasta, to może porównajmy z Deus Ex? Jak ktoś gra w to jak w RPG to jest to na ten moment GOTY. Tak mam bugi, glitche, ale wyjebane mam w to bo dobrze sie bawię, ba nawet wysmienicie. Szkoda wersji na past geny, ale jak ta gra wygląda na pc :obama: Redzi potrafią wykreować wiarygodne postacie, ciekawą fabułę i znakomity klimat który niszczy banię. Chodzenie po zmroku po mieście robi robotę. Jedyne co kuleje to skradania, w Deus Ex jest o wiele lepsze, no ale reszta sztosik.

 

Czy Ty przypadkiem nie miałeś 10 h jakieś dwa dni temu?

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, GSPdibbler napisał:

Czy któryś z ziomeczków pierdolących jaka ta gra jest słaba ogrywał? Bo mi się wydaje że większość chyba na youtube. Za mną około 10 godzin i gra coraz bardziej mnie wkręca. Najlepsze jest porównywanie mechanik z GTA5, jakim trzeba być dzbanem żeby grę akcji konfrontować z RPG. To kuzwa nie jest sandbox. Jeśli mamy porównywać mechaniki, reakcje przechodniów, życie miasta, to może porównajmy z Deus Ex? Jak ktoś gra w to jak w RPG to jest to na ten moment GOTY. Tak mam bugi, glitche, ale wyjebane mam w to bo dobrze sie bawię, ba nawet wysmienicie. Szkoda wersji na past geny, ale jak ta gra wygląda na pc :obama: Redzi potrafią wykreować wiarygodne postacie, ciekawą fabułę i znakomity klimat który niszczy banię. Chodzenie po zmroku po mieście robi robotę. Jedyne co kuleje to skradania, w Deus Ex jest o wiele lepsze, no ale reszta sztosik.

 

 

CP2077 to nie jest gra RPG, tylko action-adventure w otwartym świecie, więc porównanie do GTA jest jak najbardziej ok.

Edytowane przez kislawa
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, kislawa napisał:

 

CP2077 to nie jest gra RPG, tylko action-adventure w otwartym świecie, więc porównanie do GTA jest jak najbardziej ok.

Action adventure to kojarzy mi się z uncharted ale tutaj to bardziej fps z elementami rpg, coś jak borderlands. 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, GSPdibbler napisał:

Najlepsze jest porównywanie mechanik z GTA5, jakim trzeba być dzbanem żeby grę akcji konfrontować z RPG. To kuzwa nie jest sandbox.

 

 

"The sandbox environment means that actually you won’t be limited to this particular story. You’ll just be able to enjoy the world all around you."  - Agnieszka Szostak, CD Projekt

 

 

:gayos:

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, kislawa napisał:

 

CP2077 to nie jest gra RPG, tylko action-adventure w otwartym świecie, więc porównanie do GTA jest jak najbardziej ok.

To żeś dojebał, może od razu napiszmy że to strzelanka.

18 minut temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

Czy Ty przypadkiem nie miałeś 10 h jakieś dwa dni temu?

Miałem dwa przysiady do tej gry za pierwszym nie przeszedłem nawet do pierwszego aktu, teraz już jestem po

Spoiler

połączeniu umysłów w Johnym

więc tak strzelam ze z 10 godzinek bo robię dużo pobocznych.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Observer napisał:

 

"The sandbox environment means that actually you won’t be limited to this particular story. You’ll just be able to enjoy the world all around you."  - Agnieszka Szostak, CD Projekt

 

 

:gayos:

Czyżby Pani z Redów nie odrożniała sandboxa od gry z otwartym światem? :obama: 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, GSPdibbler napisał:

To żeś dojebał, może od razu napiszmy że to strzelanka.

Miałem dwa przysiady do tej gry za pierwszym nie przeszedłem nawet do pierwszego aktu, teraz już jestem po

  Pokaż ukrytą zawartość

połączeniu umysłów w Johnym

więc tak strzelam ze z 10 godzinek bo robię dużo pobocznych.

 Z oficjalnej strony cyberpunka: "Cyberpunk 2077 is an open-world, action-adventure story set in Night City"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...