Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Firma bezprecedensowo wycofuje grę z psstore i zwraca kasę a leming dalej że "Ale to gracze mieli zbyt wysokie oczekiwania! To ich wina!".

JPRD. Jakie oczekiwania, kretynie jeden z drugim? GRA NIE DZIAŁA na tych konsolach. nikt nie oczekiwał grafiki rodem z rtx 3090 ale gra chodzi w 15fps momentami a wygląda mimo to jak san andreas. Jak niskie IQ trzeba mieć żeby dalej w zaparte że to wina graczy i w ogóle..

Odnośnik do komentarza

Szkoda mi artystów co pracowali przy tej grze, bo miasto naprawdę ma potencjał, jak by zrobili Cyberpunk Online w stylu GTA to by mogli przez wiele lat jeszcze liczyc kasę

bo miasto pozwala na second-life simulator

 

konsole chyba były na drugim planie, bo nie ma żadnej docelowej, nie maja wersji next-gen, a last-geny ledwie chodzą 

mogli wydać na PC najpierw a potem za rok na next-geny, hype by się trzymał i reputacja

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Labtec napisał:

Szkoda mi artystów co pracowali przy tej grze, bo miasto naprawdę ma potencjał, jak by zrobili Cyberpunk Online w stylu GTA to by mogli przez wiele lat jeszcze liczyc kasę

bo miasto pozwala na second-life simulator

 

konsole chyba były na drugim planie, bo nie ma żadnej docelowej, nie maja wersji next-gen, a last-geny ledwie chodzą 

mogli wydać na PC najpierw a potem za rok na next-geny, hype by się trzymał i reputacja

Jakaś tam wersja na next geny jest, bo na xsx są 2 tryby, nie ma takiej opcji na żadnym last genie. Oczywiście nie jest to żaden kozak ale w tym trybie quality gierka wygląda naprawdę spoko. 

Odnośnik do komentarza

Kurna ale teraz z perspektywy czasu człowiek docenia RDR2, ogrom świata, zależności, wykonanie. To był jednak szczyt. 

A tu właśnie niektórzy nie potrafią zrozumieć że nie chodzi o jakość grafiki samej w sobie, tylko o to jak gra działa. No ku.rwa to jest takie ciężkie żeby NPC miał twarz? Żeby nie lewitował? Co jest takiego w tym projekcie Cyberpunk że nie może stabilnie działać? 

 

W dłuższej perspektywie może taki liść na pysk może i na dobre wyjdzie :) albo kolejną gra bedzie jakiś mniejszy projekt 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

15 mln to była prognozowana sprzedaż do grudnia. Ale teraz ponoć dokonali sporej korekty. 

Ale dynamika sprzedaży na pc powinna się utrzymać, na last geny popaczują, gierka stanieje, dadzą jakieś dlc czy coś i ludziska zapomną, mogę się mylić ale daleki jestem od tego żeby przewidywać upadek cdp. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, drozdu7 napisał:

Kurna ale teraz z perspektywy czasu człowiek docenia RDR2, ogrom świata, zależności, wykonanie. To był jednak szczyt. 

A tu właśnie niektórzy nie potrafią zrozumieć że nie chodzi o jakość grafiki samej w sobie, tylko o to jak gra działa. No ku.rwa to jest takie ciężkie żeby NPC miał twarz? Żeby nie lewitował? Co jest takiego w tym projekcie Cyberpunk że nie może stabilnie działać? 

 

W dłuższej perspektywie może taki liść na pysk może i na dobre wyjdzie :) albo kolejną gra bedzie jakiś mniejszy projekt 

Dobra czuję, że pijesz do mnie więc jak najbardziej to rozumiem. Częściowo spodziewałem się takiej reakcji bo emocje niektórych w tym temacie już dawno wyjebały poza skalę i jakiś zdrowy rozsądek.

Odnośnik do komentarza
14 minutes ago, Ocelot said:

Firma bezprecedensowo wycofuje grę z psstore i zwraca kasę a leming dalej że "Ale to gracze mieli zbyt wysokie oczekiwania! To ich wina!".

JPRD. Jakie oczekiwania, kretynie jeden z drugim? GRA NIE DZIAŁA na tych konsolach. nikt nie oczekiwał grafiki rodem z rtx 3090 ale gra chodzi w 15fps momentami a wygląda mimo to jak san andreas. Jak niskie IQ trzeba mieć żeby dalej w zaparte że to wina graczy i w ogóle..

Dobrze jednak ze te bugi sa bo jakby dzialalo plynnie to by przez pol roku nie mozna bylo zlego slowa powiedziec na tego sredniaka i bylby wiekszy pierdolec w temacie niz na premiere RDR2.

Odnośnik do komentarza

Aby być bardziej wyrozumiałymi, miejmy na uwadze, że to jednak stosunkowo młode studio, które pracuje na własnym silniku. 

To znaczy: może nie wszyscy wiedzą, ale praktycznie, po każdej części Wiedźmina, zmieniała się tam ekipa. 

W trakcie Cyberpunku też była spora rotacja. 

No i to niestety widać: aby gra była zoptymalizowana i miała zbalansowaną konstrukcję, musi być czas na testy, na sporo testów. Rockstar ma tych testerów na kilku kontynentach. "Nasi" jednak zainwestowali mocno w designerów, o szlifach myśląc "jakoś to będzie". 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Faka napisał:

Teraz już wiadomo, że z Wiedźminem 4 to będą siedzieć nabici w pal w dupę, dopóki nie ogarną wszystkiego i mają nauczkę na przyszłość.

Też tak myślałem, ale potem doszło do mnie że zapowiedza jak najszybciej byle ludzie znowu ich kochali.

Odnośnik do komentarza

No ja na PC bawie sie wybornie i póki co mam 75h. Obecnie jest to jedna z najlepszych gier single player w jakie grałem (Wiedźmin 3 i Bloodborne chyba nigdy nie zostaną przebite)

 

Czytając te wszystkie wieści mam wrażenie, że jest mowa o zupełnie innej grze xd

 

Bardzo dobrze, niech podupadną na giełdzie to nie powtórzą takiego świństwa. Przecież jak zobaczyłem ludzi na twitterze z edycjami specjalnymi CP w wielkim kartonie pod pachą w wersji na PS4 to mi sie chciało kurwa śmiać xD 

 

Decyzyjni ludzie w firmie odjebali maniane na własne życzenie. 

Odnośnik do komentarza

I ktos tam pare stron wczesniej pisal co sie dzieje z DL2 - odpowiedz jest prosta: to samo co z cyberem tylko że jak zobaczyli jeszcze teraz co się dzieje przy okazji premiery, jaka afera sie kreci, zwroty itp. to będą siedzieć jak mysz pod miotłą zanim pokażą znowu swoja grę.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, XM. napisał:

Też tak myślałem, ale potem doszło do mnie że zapowiedza jak najszybciej byle ludzie znowu ich kochali.

 

Ale to raczej w Polsce tak będzie, a cały świat już, aż tak przychylny im nie będzie. Będą to teraz im wypominać na każdym kroku jakiego fakapa zrobili z CB2077 i bardzo dobrze, bat ma być gorący i ostry, tak że im pot z dupy będzie spływał.

Odnośnik do komentarza
Teraz, XM. napisał:

I ktos tam pare stron wczesniej pisal co sie dzieje z DL2 - odpowiedz jest prosta: to samo co z cyberem tylko że jak zobaczyli jeszcze teraz co się dzieje przy okazji premiery, jaka afera sie kreci, zwroty itp. to będą siedzieć jak mysz pod miotłą zanim pokażą znowu swoja grę.

 

W sumie ta cała gównoburza może pozytywnie wpłynąć na jakość planowanych gier, przynajmniej mam taką nadzieję. 

Odnośnik do komentarza

Myślę, że to wszystko mogło pięknie zadziałać, gdyby zrobili po prostu pół-otwarty świat i zwyczajny looter-shooter, coś jak Control. 

Ta cała masa side-questów, system rpg i dodatkowe mechaniki to zbędne popierdółki, z których nikt nie korzysta (nie mówiąc już o beznadziejnym skradaniu). 

Gdyby zrobili mniejszą grę, a potem kilka dodatków do niej. To by było. 

 

No ale teraz możemy gdybać. Ważne, żeby zarząd wziął się w garść. 

 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, lpcl napisał:

Dobra czuję, że pijesz do mnie więc jak najbardziej to rozumiem. Częściowo spodziewałem się takiej reakcji bo emocje niektórych w tym temacie już dawno wyjebały poza skalę i jakiś zdrowy rozsądek.

Ale ja absolutnie nie mam nic do ludzi którym gra się dobrze, bo ja jestem przekonany że pod warstwą tego guwna jest dobra gra. Ale ja tylko piję do wersji na 8 generację, mnie pc nie interesuje. Nic mi poza skalę nie wyjebalo. Tylko jakieś standardy muszą być, gra ma działać stabilnie, jeśli nie to piekło jakie ma teraz Cdp jest jak najbardziej na miejscu 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...