Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, qraq_pk napisał:


 


No i spoko, masz wyjątkowo małe wymagania. Nic złego.
A policja mogłaby chociaż spawnowac się za rogiem a nie 2m obok i nie zapominać o tobie po około 10s jazdy. No bo tak to po co są... A już w starej mafii1 policja była super a to była gra bardzo podobna do cp2077. Znaczy że żadne z tego GTA nie było.
Mi np nie przeszkadza że przechodnie są głupi czy że ruch uliczny jest upośledzony. Byłoby miło ale ok to tam pierdoła.

Ale to miasto magicznie wyglada i jestem pod wrażeniem projektu. Zobaczyć to w pełnej krasie to musi być coś.

Ale ja pisałem że policja jest zjebana i parę innych rzeczy, ale co z tego jak siadam i mnie niema.

Odnośnik do komentarza
No tak, nie ma fryzjera, no ciuchów nie można przymierzyć jak w gta. Dobrze że takich problemów nie mieli gracze ciorający w Baldurs Gate i inne staroszkolne RPG. Mi akurat wisi czy będzie fryzjer i rewia mody. Ludzie pokazywali zdjęcia z bekowymi ubraniami, a można spokojnie prawilnie ubrać się godnie i nie pajacować. Jest wybór.
Ale wiedzmin 3 miał fryzjera... I broda sama rosła...
... A cp2077 to nie jest staroszkolny RPG. To ledwie jest w ogóle RPG. W takim razie horizon zero dawn to też rpg i to lepszy poza tym że nie można postaci stworzyć.
Cyber to bardziej nowoczesny miks "RPG" w stylu mass effect czy deus ex HR i borderlands? Jakieś mechaniki myślenie? Eetam skille laduje w pukawki które lubię i trochę hakowania i pif paf większość trupów pada bez głów.
Odnośnik do komentarza

Jako ze zaczynam urlop i chce dzielic czas miedzy Cyberka i Dżakuze 7 do świąt, to myślę czy jednak main quest warto robić, czy to jednak jest w kazdym aspekcie szit? Pograłem na razie krotko z racji braku czasu, więc raptem dopiero co dotarlem do

Spoiler

pierwszego braindance z minięciem Smashera w windzie :obama:

 

 

i na razie fajnie mi siedzi klimat, a także na PS5 jest póki co plynnie i ładnie jak na moje gusta. Elexa ukonczylem mimo ze walka, eksploracja, progress fabuły, AI kompanów to był crap. Tu "tylko" oczekuję ciekawego scenariusza bez poczucia "po kij ja w to grałem" za 20h.

 

Żałuję tylko, ze robili z tego otwarte miasto bo w takich grach zawsze zwracalem uwagę na zachowanie NPC i policji. A ta druga to z tego co czytalem jakas kpina.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Cedric napisał:

A tymczasem kolejne szambo wybija

 

 

Za darmo nie robili a w szlafroczku po biurze się fajnie zapierdalało.Wtedy pracodawca był cool. Teraz szczury/najemnicy srają jeszcze we własne gniazdo w którym tak wygodnie mościli się jeszcze tydzień temu. Karły moralne.

Pewnie sabotaż ładny tam odpierdalali pobierając sianko za nadgodziny.

Edytowane przez Gregorius
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Bigby napisał:

 

Cały wątek, od samego początku jest świetnie rozpisany i trzymający w napięciu. ;)

Tak, właśnie go skończyłem. Jedyna misja w której od deski do deski wszytskie logi i maile czytałem. Tak to raczej zlewam bo jest tego fhoi za duzo, ale tutaj wsiąkłem.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Mejm napisał:

John wick byl juz po 2 czesciach a Kijano przezywal renesans. Plus kto nie kojarzy sie lepiej z cyberpunkiem jak glowna gwiazda Matrixa.

 

Matrix to ch#j, bo co to za "cyberpunk" niby? Johnny Mnemonic - to jest film, dzięki któremu Keanu pasuje tu jak ulał.
Swoją drogą to po pierwszym spotkaniu i lekkiej konsternacji nad jego "drewnianością" teraz już się do Johnny'ego przekonałem, nie przeszkadza mi jego ton, wręcz przeciwnie - uważam, że brzmi tak, jakby miał wyjebane i to jest spoko.

Trochę już rzygam tym tematem i jebaniem gry/REDów za stan techniczny/bugi/glitche/oszustwa/obietnice, więc napiszę tylko, że nawet na bazowym PS4 bawię się dobrze.
Owszem, jak wyjadę na bardziej otwartą przestrzeń i zacznę zapindalać po autostradzie to się zastanawiam, czy mi ktoś nie zrobił psikusa i nie zamienił PS4 na PS2 z GTA Vice City w czytniku (żartuję, VC nigdy nie wyglądało tak paskudnie:Coolface:), ale zamknięte pomieszczenia czy jakieś ciemne uliczki wyglądają naprawdę świetnie, a ilość detali i smaczków genialnie buduje klimacik.
Aktualnie robię sobie poboczne aktywności, z gatunku tych "przynieś/wynieś/pozamiataj" od Reginy Jones, no i chciałem podzielić się zakończeniem jednej z nich (odbicie pani chirurg, przetrzymywanej przez Maelstormowców).
Uwielbiam, kiedy od pomysłu "a gdyby tak..." można przejść do czynu i gra mi na to pozwala :potter:


 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Czytam temat i przecieram az oczy, typ sie pyta CZEGO WY SIE SPODZIEWALISCIE JAK SMIECIE WYMAGAC? xD

No nie wiem ja sie spodziewalem gierki na jakies 40 godzin, dostalem na 20. Spodziewalem sie topowej fabuly z wyborami dostalem prosta historie bez zadnych wyborow. Spodziewalem sie tez jakichs ciekawych mechanik, dodatkow i mozliwych roznych styli gry, dostalem chuja do dupy. No spodziewalem sie rowniez ze bedzie dzialac ale jak tak moglem. 

Cykle artykulow na wyborczej, wszystkie media hypujace, pierdolenie ze typeczek juz 175h gra i nie widzi konca xD

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.