Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Gra ogólnie jest fajna, ale do poziomu W3 nie sięga ani trochę. 

Wieśka przeszedłem 3 razy pod rząd z wypiekami na ryju i jeszcze później po dłuższym czasie ze 2, a cyberka skończyłem raz, potem już trochę na siłę zrobiłem drugie zakonczenie, a na trzecie już mi brakło siły. 

 

No nie ma tu tego magi i pieprzu :dunno:

Odnośnik do komentarza
Spoiler

Judy zaliczona :banderas: ale nadal czekam na możliwość zgarnięcia jej ikonicznej spluwy do kolekcji. Nie ma jej w mieszkaniu, ani ewentualnego "smsa", że na mnie czeka.

Ogólnie teraz nie gnając za fabułą jakoś przyjemniej mi się gra, robiąc poboczne rzeczy. A moja V wygląda jak bieda elita (bo nie ma odpowiednich dodatków do outfitów), a nie najemniczka :D

FQVCxmbXoAArjRS.jpeg

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, japco napisał:

Nie za długa ta gra, ale może to i dobrze. Na pewno będę do niej wracał. Nie che mi się zanadto rozpisywać, powiem jedynie że to w mojej ocenie jedna z najlepszych gier ostatnich lat. 9-/10 kurde faja i zajebiście pozytywne zaskoczenie po czytaniu przez ponad rok lamentów w necie. 

 

A na zapowiedziany dodatek ostrzę kły jak pojebion. 

 

Moze sam wątek glowny nie, ale robiąc poboczne rzeczy na liczniku mam juz 125h, a dopiero robie

Spoiler

reunion ekipy Samuraia po latach

 

Nie mogę dalej się oderwac i boje sie skończyć, bo będzie smut jak po skonczeniu ostatniego odcinka The Shield.

 

Co do immersji -

Spoiler

jak podczas jednej misji wlazłem do mordowni Maelstromu na koncert Tinnitusa to normalnie ciareczki. Deszcz leje, stara fabryka, winda na samą gorę, maelstromowi ochroniarze, a w środku pośród czerwonych neonow napierdziela techno trzech cyber DJów.

No klimat ta gra ma nieziemski.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Mimo wszystko nie napisałem kogo tam znajdujemy i co robimy, tylko jak wygląda normalna odwiedzalna lokacja należąca do gangu Maelstromu (co widać na mapce, kazda strefa ma swój gang).

 

Zachowajmy jakiś umiar bo niedługo będe bał się jawnie napisać, że jechałem

Spoiler

autem

podczas questa, a tu nagle zaczął

Spoiler

padac deszcz i pojawiły się odbicia w kałużach, a na szybie widać krople 

 

 

Odnośnik do komentarza

A ja waham się, czy zaliczyć

Spoiler

Kerrego

 

czy jednak będę potem czuł się zbrukany w okolicy dupy :(

 

Jak próbowałem pocałować

Spoiler

Rivera przy blasku ksiezyca na szczycie wieży widokowej,

 a ten mnie zdegustowany odepchnął, to czułem autentyczny cringe xD To tylko swiadczy o realizmie postaci i grze aktorskiej, gadające głowy falloutowo-horizonowe by tego nie oddały.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, _Red_ napisał:

A ja waham się, czy zaliczyć

  Ukryj zawartość

Kerrego

 

czy jednak będę potem czuł się zbrukany :(

 

Jak próbowałem pocałować

  Ukryj zawartość

Rivera przy blasku ksiezyca na szczycie wieży widokowej

, a ten mnie zdegustowany odepchnął, to czułem autentyczny cringe xD To tylko swiadczy o realizmie postaci i grze aktorskiej, gadające głowy falloutowo-horizonowe by tego nie oddały.

Spoiler

A to z Riverem nie spróbowałem XD siedzieliśmy tylko do 5 i spaliśmy w rurze

 

Ta jego siorke idzie zaliczyć? Troche tak było baitowane ale pewnie nie :(

 

Odnośnik do komentarza

Nie idzie chyba, poza paroma dialogami nie ma jakiejś interakcji.

 

Probowałes podczas

Spoiler

rodzinnego grilla

pizgac

Spoiler

Riverowi

granatami w głowę jak

Spoiler

gotował jambalaję? xD

Mogli juz zrobić tam "strefe bezpieczna" bez broni, bo takie kwiatki wywalają z immersji. Głowa mu się majdała jak pilka, a wybuchy nie robiły krzywdy, podczas gdy dalej spokojnie mieszał w garze xd

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, _Red_ napisał:

Nie idzie chyba, poza paroma dialogami nie ma jakiejś interakcji.

 

Probowałes podczas

  Ukryj zawartość

rodzinnego grilla

pizgac

  Ukryj zawartość

Riverowi

granatami w głowę jak

  Ukryj zawartość

gotował jambalaję? xD

Mogli juz zrobić tam "strefe bezpieczna" bez broni, bo takie kwiatki wywalają z immersji. Głowa mu się majdała jak pilka, a wybuchy nie robiły krzywdy, podczas gdy dalej spokojnie mieszał w garze xd

Nie xddd

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, _Red_ napisał:

 

Moze sam wątek glowny nie, ale robiąc poboczne rzeczy na liczniku mam juz 125h, a dopiero robie

  Pokaż ukrytą zawartość

reunion ekipy Samuraia po latach

 

Nie mogę dalej się oderwac i boje sie skończyć, bo będzie smut jak po skonczeniu ostatniego odcinka The Shield.

 

Co do immersji -

  Ukryj zawartość

jak podczas jednej misji wlazłem do mordowni Maelstromu na koncert Tinnitusa to normalnie ciareczki. Deszcz leje, stara fabryka, winda na samą gorę, maelstromowi ochroniarze, a w środku pośród czerwonych neonow napierdziela techno trzech cyber DJów.

No klimat ta gra ma nieziemski.

 

Potwierdzam, chyba jedna z najbardziej klimatycznych miejscówek w grze. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Figuś napisał:

 

No, ale w sumie to jednak dobrze, że dodatek jest teraz priorytetem, bo wcześniej to się chuja tam określili, a tak to się poprawili i możemy w niedługim czasie spodziewać się jakiś niusów na temat dodatku. Z tym NG+ to też mogliby ogarnąć dałna. 

Odnośnik do komentarza

W sumie jak tylko jedno fabularne DLC będzie, to ja się nie dziwię skoro:

 

Spoiler

V zostaje tylko pół roku życia i obstawiam, że coś w tym kierunku pójdą. 

 

A tak w ogóle i z ciekawości, to jakie wam najbardziej spodobały się zakończenia i jakie było chujowe?

 

Spoiler

Dla mnie to z Legendą Night City, a drugie wyjazd z Nomadami Aldecaldos, a chujowe to z Johnnym Silverhandem, co zabrał ciało V, no lipa jak dla mnie. Jedynie nie mam zakończenia z Takemurą, bo nie miałem świadomości i pojęcia, że mogłem uratować Takemurę w jednym blokowisku. Ale to nic, zagram sobie ponownie drugi raz, tym razem defaultowym męskim V. Bo wcześniej grałem żeńskim i nie powiem, rola mi się podobała. Najbardziej jaki głos mi przechodził po ciarach, to te jej obojętne "Aha" - no kurwa, mistrzostwo. 

 

No gierka po nextgen patchu 1.52 wróciła na właściwe tory, gdzie to powinno być na premierze gry. Ale i tak CDP mojego zaufania nie naprawili. 

Odnośnik do komentarza

Udało mi się wrócić w wiadome miejsce po ikoniczną katanę ale co się namęczyłem

Spoiler

z ustawieniem auta i zglitchowaniem drzwi w Konpeki

to moje. 

Jedna ścianka już kompletna.

Za 5 godzin przebiję czas z pierwszego przejścia, a jeszcze tyle do roboty, że pewnie wykręcę dwa razy tyle. Choć tam z premedytacją olałem wiele rzeczy, czekając na porządne granie na nextgenowej wersji. 

 

IMG_20220417_191410.jpg

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...