Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Max level to 50, więc wszystkich atrybutów (refleks, budowa ciała) nie podniesiesz na tyle, by odblokować wszystkie drzewka.

 

A skill pointy do podbijania umiejętności  zdobywasz zarówno wraz z levelem jak i rozwijaniem danego drzewka, np. korzystaniem z haków bojowych.

 

Pakuj je w co chcesz, i tak możesz zrespekowac drzewko w każdej chwili za kasę.

Odnośnik do komentarza

Trochę szkoda bo już miałem plan na maks cool, refleks i technical. A tam wszędzie fajne perki koło 20 lvl statystki dopiero. 

 

A o co dokładnie chodzi jak się wymienia mody w ubraniach? Czasami wyskakuje jak chce zmienić że ten co jest obecnie zainstalowany ulegnie zniszczeniu. Można to obejść? 

Odnośnik do komentarza

jesli chodzi o ubrania najlepszy set to ten od 

Quote

johnego

on jest w formie crafting spec. 2 elementy mozna zdobyc w open worldzie a reszta podczas questow. wyglada zajebiscie, lepiej niz wiekszosc tych kolorowych legendarnych szmat, do tego ma lepsze staty (zreszta wszystko ma lepsze staty jak zainwestujesz w perka ktory podbija craftowane ciuchy).

jak dla mnie jak biegac to tylko z tym. brakuje glowy, ale to juz sobie mozesz sam ogarnac jakiegos legendarnego crafting speca z vendora z ciuchami.

 

te legendarne ciuchy ktore mozna znajdywac w swiecie sa fajne, niektore zajebiste, ale staty maja wyraznie gorsze i sie nie skaluja i tak zle i tak nie dobrze, bo bez inwestowania w crafting to ich nie ulepszysz za bardzo, a z inwestowaniem w crafting to lepsze sa szmaty z crafting spec.

 

bronie to juz zalezy jaki build ale generalnie crafting spec tez sa lepsze chyba ze znowu nie inwestujesz w crafting. ja polecam divided we stand jak lubisz AR, z odpowiednim setupem najlepsza bron w grze.

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

wymyśliłem sobie zrobić pod krytyki builda, mam dopiero 15lvl i biegam z takim SMG z podpalaniem. Znalazłem też fioletowy tech precision rifle i robi rozpierdol lepszy. Szmaty to nosze to co wizualnie mi się podoba, fashion ważniejszy od statsów. 
 

Chce iść też właśnie w crafting bo prześledziłem perki co trzeba żeby robić sobie fajne itemy. Oleje chyba całkowicie Body i int to może starczy punkcików. 

Odnośnik do komentarza
4 hours ago, messer88 said:

wymyśliłem sobie zrobić pod krytyki builda, mam dopiero 15lvl i biegam z takim SMG z podpalaniem. Znalazłem też fioletowy tech precision rifle i robi rozpierdol lepszy. Szmaty to nosze to co wizualnie mi się podoba, fashion ważniejszy od statsów. 
 

Chce iść też właśnie w crafting bo prześledziłem perki co trzeba żeby robić sobie fajne itemy. Oleje chyba całkowicie Body i int to może starczy punkcików. 

psalm to ten karabinek co podpala o jakim mowisz pewnie. mialem go jako back up pod tiger claws na ktorych smart guny srednio dzialaja.

 

jesli chodzi o skill pointy to u mnie na 50 bylo 20 reflex, 20 cool, craft 20 i 8 body. jak masz craft 20 i odpowiednie perki pod cold blood to z dobrymi ciuchami po zabiciu kilku januszy (co z divided we stand trwa sekunde) armor skacze ci nawet pod 3 tys co zupelnie wystracza i nawet majac te body tylko na 8 to z takim armorem i legendarnym  heal on kill na very hard jestes prawie niezniszczalny

Edytowane przez Andżej
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Andżej said:

psalm to ten karabinek co podpala o jakim mowisz pewnie. mialem go jako back up pod tiger claws na ktorych smart guny srednio dzialaja.

 

jesli chodzi o skill pointy to u mnie na 50 bylo 20 reflex, 20 cool, craft 20 i 8 body. jak masz craft 20 i odpowiednie perki pod cold blood to z dobrymi ciuchami po zabiciu kilku januszy (co z divided we stand trwa sekunde) armor skacze ci nawet pod 3 tys co zupelnie wystracza i nawet majac te body tylko na 8 to z takim armorem i legendarnym  heal on kill na very hard jestes prawie niezniszczalny

Fajny build. Dzięki za tip. 

Odnośnik do komentarza

Weźcie pod uwage, że te 3.40 zł to chyba w jedną stronę, więc już się robi gorszy przelicznik zł / 1h gry.

 

Spoiler

:dynia:

 

Bierz i nie rozkminiaj czy jeszcze patch wyjdzie. Tylko nie oczekuj wiele od systemu policji i dronow spawnujacych się nawet na najdalszych dachach opuszczonych garaży na pustyni. Poza tym wrażenia opisywałem na bieżąco strony wczesniej. Dla mnie top przygód i m m e r s y j n y c h.

Odnośnik do komentarza

No właśnie liczę na zwariowaną przygodę pełna smaczków humoru itd.
Horizon był tak poprawny tak jednowymiarowy że aż nudny :(
I teraz się zastanawiam czy chce kolejnego "sandboxa"

No ale cyber jawi mi sie jako gra inna niż wszystko inne.
Mam nadzieję że się nie zawiodę.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Schranz1985 napisał:

A jeszcze pytanko.
Bo grę jutro pewnie kupię.
Jak dziś pobiore ten trial 5h to sejv mi będzie działał z wersją na płycie?
Wiecie, syfra-plyta, jakieś cusy i inne pierdoły.
Bo bym dziś już ruszył.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

Ten trial na konsolach już się skończył dawno.

Odnośnik do komentarza
53 minutes ago, Schranz1985 said:

No właśnie liczę na zwariowaną przygodę pełna smaczków humoru itd.
Horizon był tak poprawny tak jednowymiarowy że aż nudny :(
I teraz się zastanawiam czy chce kolejnego "sandboxa"

Zaletą Cybera jest właśnie spora dowolność przy przechodzeniu, można czyścić mapę oraz bawić się w rozwijanie postaci, ale można też rushować fabułę i główne questy poboczne prawie jak w liniowym shooterze. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...