Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Faka napisał:

No bo akurat te poboczne misje są fajnie zrobione i szkoda je tak przepuścić. Niektóre poboczne są ciekawie zrobione od fabularnej. 

 

Wydaje mi się, że mogłem je przez jakieś wybory opuścić. Chyba pierwszy raz o nich słyszę, a trochę h przegrałem. Chyba, że będą w tych 2-3 co mi zostały do zrobienia.

 

Tak czy siak, wiedzę że to jakiś poważny biznes z tymi misjami i chyba nie znam lore. 
Ewentualnie mogę to sobie wytłumaczyć, że to jak w życiu. Czasami fajne rzeczy i zdarzenia przelatują nam koło nosa. 

CO ZA IMERSJA:banderas: 

Odnośnik do komentarza

Nawet i nie w biurowcu, ale i chyba w jakimś klubie też był, chociaż dokładnie już nie pamiętam. Ale za to też był na przykład taki zajebisty easter egg w jednej pobocznej misji rivera, że mogłeś:

 

Spoiler

Zobaczyć dziecko zapakowane w kondon z Hideo Kojimy z Death Stranding XD

 

No, kurwa, to było tak dobrze zrobione, że musiałem popatrzeć na tego .................... XD

Odnośnik do komentarza

Tak swoją drogą, to szkoda, że wątek kobietki Alt został potraktowany po macoszemu, bo jednak miało potencjał jak z Panam. Nie wiem, można było dłużej z nią pociągnąć wątek w:

Spoiler

w ich cyberpunkowym medium, chociażby więcej wspólnego i różnego tematu z Johnym, jak mieli życie i jak im się to potoczyło, no był dobry temat, a tak mieliśmy tylko ruchańsko i wyzywanie między Johnym a Alt w retrospekcjil. 

 

Po prostu jest niewykorzystany potencjał z Alt i szkoda, że tak to poszło. Raczej w tym przyszłym DLC to z nią nie pociągną, chociaż kto wie. Bo to ogólnie jest ciekawa babka, ale mało z nią nakręcili temat, bo widzę, że też miała pojebane we łbie jak Silverhand. 

Odnośnik do komentarza

W ogóle zacząłem dla odprężenia grać w Tales of Borderlands i jest sporo podobieństw w tematyce.

 

Cyber łapa? Jest.

USB w czole? Jest.

Skaner? Jest.

Cyfrowy "duch" dawnego przestępcy, który próbuje nam przejąć ciało? No kurva.

 

Tylko główny bohater straszna cipa :(

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Faka napisał:

Tak swoją drogą, to szkoda, że wątek kobietki Alt został potraktowany po macoszemu, bo jednak miało potencjał jak z Panam. Nie wiem, można było dłużej z nią pociągnąć wątek w:

  Ukryj zawartość

w ich cyberpunkowym medium, chociażby więcej wspólnego i różnego tematu z Johnym, jak mieli życie i jak im się to potoczyło, no był dobry temat, a tak mieliśmy tylko ruchańsko i wyzywanie między Johnym a Alt w retrospekcjil. 

 

Po prostu jest niewykorzystany potencjał z Alt i szkoda, że tak to poszło. Raczej w tym przyszłym DLC to z nią nie pociągną, chociaż kto wie. Bo to ogólnie jest ciekawa babka, ale mało z nią nakręcili temat, bo widzę, że też miała pojebane we łbie jak Silverhand. 

No nie można było, bo tak jakby papierowy oryginał zamknął ten temat.

Odnośnik do komentarza

Chodzi o to, że ta historia była opisana w opowiadaniu Never Fade Away, które było częścią RPGa. Tam wątek kończył się na

Spoiler

zapisaniu engramu świadomości Alt za pomocą Soulkillera (którego zresztą sama stworzyła :frog:) w siedzibie Arasaki. Czyli prawie dokładnie tam, gdzie kończy się quest, z tym, że w CP2020 nie jest powiedziane, co dalej dzieje się z Silverhandem,

także można powiedzieć, że gra i tak całkiem przyzwoicie i fajnie go rozwinęła. Natomiast jeśli chodzi o ich zaszłości i przeszłość to chyba devi doszli do wniosku, że nie ma jak sensownie upchać tego do gry przy tej fabule, jaką nam prezentuje. Poza tym ich relacja to raczej toksyczny cykl love-hate-love-hate, raczej wiele więcej nie ma tam co dodawać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...