Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

no może wszyscy to nie, bo tutaj na forum gracze są np. bardzo pamiętliwi xd 

 

Ale osobiście cieszy mnie bardzo sukces Cyberpunka i to że wreszcie ma dobrą prasę. Już w dniu premiery uważałem ten tytuł za bardzo dobry, choć trapiony oczywistymi bolączkami, a teraz jest jeszcze lepszy 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, ASX napisał:

no może wszyscy to nie, bo tutaj na forum gracze są np. bardzo pamiętliwi xd 

 

Dlatego napisałem większość. :sonkassie:

 

U mnie doświadczenie z grą od samego początku było przyjemne. 60 FPS, wysoka jakość grafiki, bugi ograniczające się do latających npców i kilku nieaktywujących się skryptów, które naprawiało wczytanie save'a.

 

Niektórzy userzy wątpili, ale teraz sami ujrzeli prawdę jak zagrali na porządnych sprzętach. :vegeta_smile:

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Pupcio napisał:

U mnie po odblokowaniu tego gówna co spowalnia czas jak w bajce gra się tak popsuła że nie ma żadnego wyzwania xD

Drugie przejście też jako korpo hakier z kataną 

Słaby balans to domena CDP, także :lapka:

Odnośnik do komentarza

Też mi wpadła ta monostruna (pomarańczowa, 33k niecałe kosztowała) i jak się nie bawię w stealth to wszyscy tańczą jak im na niej zagram.

Ogólnie teraz bardziej chce mi się grać i czyścić mapę.  Postać można normalnie ubrać i bez obciachu śmigać na motorku.

Szkoda tylko, że z Edgerunners nie dali strojów i fryzur całej ekipy. Dlatego głównie śmigam w stylu BR.

 

received_782559132950674.webp

Odnośnik do komentarza

@Donatello1991 Stawiam że dopiero przed ostatnią misją (punktem bez powrotu). Ma się dziać w nowej dzielnicy miasta. Ciekawe jak duża  będzie. W sumie fajnie by było jakby zrobili jak w wieśku, czyli boxik z jakimiś "gadżetami" i kod na dlc. Tylko co by mogli tam upchać zamiast kart do gwinta.

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...