Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Ta misja z Johnnym, gdy pierwszy raz pozwalasz mu

Spoiler

przejąć kontrolę

 :banderas:
Do pełni szczęścia brakowało tu tylko "Smack my bitch up" od Prodigy :obama:
No i zaliczyłem 3 wyścigi z Claire i tak myślałem, że ta flaga na pace jej fury jest nie bez znaczenia :reggie:
Jak casualowo wtrąciła

Spoiler

"before my gender transition"


to trochę zrewidowałem swoje "uczucia", ale później sobie przypomniałem ten stand-up Andrew Schulza
 

Spoiler

 


i moment, w którym mówi "love is love" :notbad:
Claire.thumb.jpg.d090e87218b6e7afd71c2ade011a03e1.jpg

No kurka, fajna jest i szkoda, że nie ma opcji romansowanka.

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.10.2022 o 13:32, Plugawy napisał:

Została mi tylko trofka z Takemurą do zrobienia do platyny. Ile może zająć dotarcie do

  Pokaż ukrytą zawartość

misji z nim gdzie można go uratować

?

 

Ale pucharek nie jest za tą misję. Gdy zrobisz to o czym piszesz, to odblikujesz kolejne zakończenie do wyboru na koniec gry i dopiero gdy zaliczysz to zakończenie dostajesz trofeum.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 4.10.2022 o 07:27, Wiolku napisał:

To samo u mnie xd Ściągnąłem demo, żeby sprawdzić jak to wygląda i działa na ps5. Jest bardzo ok, a w trybie RT już pięknie (ale jednak 30 klatek raczej nie przetrwam). Grałem na premierę na 4-ce więc.... :balon: 50h na sejwie, ale prawie nic nie pamiętam. Mocno się waham, czy jednak nie czekać na 1,7 i DLC, bo końcówka roku jest mocarna (Gow i Callisto). 

 

Dla mnie małym cudem jest to, że gra chodzi i wygląda ładnie na series s w 60 fps. Oczywiście na tv fhd, żeby nie było wątpliwości. ;)

Premierowo grałem na one x i wyglądało świetnie, tylko te 30 fps.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Artur_K napisał:

@Wredny dokładnie nie ma za to pucharka. Ja robiłem te questy dla samochodu, taki złoty 6 kołowiec. Był tam bug, przed samą walką można było upuścić broń białą ;) i w trakcie ją podnieść, to znacznie ułatwiało jak nasza postać była słaba w walce wręcz.

A nie ma przypadkiem osiągnięcia za posiadanie wszystkich aut? 

Odnośnik do komentarza

Tak, jest pucharek za wykupienie bodajże 26 pojazdów, w tym samochodów i motocykli. Z tym, że namiary na te pojazdy dostajemy w wiadomościach od fixerów z poszczególnych dzielnic przy okazji wykonywania kontraktów i zleceń NCPD. Zdarzają się pojazdy z innych questów pobocznych, ale one się nie wliczają do tego trofika.

Edytowane przez Paolo1986
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Paolo1986 napisał:

Tak, jest pucharek za wykupienie bodajże 26 pojazdów, w tym samochodów i motocykli. Z tym, że namiary na te pojazdy dostajemy w wiadomościach od fixerów z poszczególnych dzielnic przy okazji wykonywania kontraktów i zleceń NCPD. Zdarzają się pojazdy z innych questów pobocznych, ale one się nie wliczają do tego trofika.

A jest kilka zakończeń czy coś w tym stylu? Sprawdziłem parę ukrytych osiągnięć i wygląda jakby trzeba było wracać do poprzednich zapisów gry i wybrać inną ścieżkę fabularną. 

W każdym razie dość szybko stanąłem przed wieżowcem i dostałem info, że po przekroczeniu tego progu, nie ma odwrotu. Oczywiście podziękowałem i zawróciłem. 

Wydawało mi się, że nie lecę na wariata z głównym wątkiem, tylko jak w wielu, podobnych grach miksuje misje poboczne z tą główną. 

Wspaniała gra tak BTW. Ostatnio tylko Elden Ring tak mnie wciągnął. 

 

Odnośnik do komentarza

Owszem, jest kilka zakończeń 

Spoiler

I większość jest niestety pomijalnych, jeśli nieodpowiednio zachowamy się w niektórych misjach i nie ukończymy linii fabularnych, np. Rogue czy Panam.

Najłatwiej pominąć chyba zakończenie z Takemurą.

W tej grze akurat bardzo wskazane jest robienie częstych zapisów na różnych slotach. Ja tak robiłem i się przydało ;)

Edytowane przez Paolo1986
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja po roku przerwy wróciłem do gry, pewnie dzięki serialowi bo był rewelacyjny. Stwierdziłem, że wbiję platynę, bo dużo nie zostało, w tym ten Takemura, którego nieświadomie pominąłem w pierwszym przejściu.
To jednak nie jest problem, największy kłopot mam z pucharkiem 10 na 10 czyli maksymalny 20lvl w danej umiejętności. Myślałem że zrobię to na pierwszym save, ale najwyżej mam broń krótką na prawie 16lvl a mapa wyczyszczona ze wszystkiego! Zielonego pojęcia nie mam co z tym zrobić, czy robić to na drugim przejściu które zacząłem? Ale tam planowałem na szybko zrobić fabułę. 
Co byście polecili grindować, bo będzie to ostatni pucharek i nie chcę odpuścić choć czegoś takiego nie lubię.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...