Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Ta gra ma tak zmarnowany potencjał, że te 8 lat można uznać za zmarnowane. Nie wiem co oni robili tyle czasu ale ciagłe bugi po tylu patchach, pocięta historia, wątek główny na 20h, misje poboczne, z wyjątkiem kilku, miałkie i nieciekawe powoduje, że ciężko do tej gry się przekonać. Dziwię się zachwytom, szczególnie ludzi którym podobał się Wiedźmin 3 - przecież tam jeden dodatek niszczy całego Cyberpunka zawartością, historią i postaciami. 
Zrobili by coś mniejszego i bardziej zwartego, poświęcili połowę czasu z naciskiem na ciekawą historię i byłoby 

zdecydowanie zdrowiej. 
Przynajmniej na nextgenach gra wyglada ładnie. 



 

  • WTF 2
Odnośnik do komentarza

Ja po 5h+ jestem bardzo zadowolony, bugi się zdarzają i to nawet takie uniemożliwiające dalszej gry w moim przypadku i to jest c0rwa żałosne, nawet nie chce wiedzieć jak ta gra wyglądała 2 lata temu. Ale to miasto :obama: klimat jeszcze lepszy, historia narazie bardzo sztywniutka a jedyny quest poboczny jaki zrobiłem tą z tymi taksówkami i też był bardzo fajny. No wciągnąłem się ostro

Odnośnik do komentarza

Jeszcze co do tego zadania z taksówkami chyba też mi się zbugowało xD 

Spoiler

to jedno taxi które przed nami ucieka i na końcu wpierdala sie w szope. Na jutubku widziałem że po tym del dzwoni i mówi że trzeba wezwać lawete a u mnie jest rozmowa jakbym znalazł wszystkie taxi a tego jednego nie zaliczyło :/

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, creatinfreak napisał:

Oglądanie serialu bez grania w grę? Jako takie małe wprowadzenie przed graniem? Czy lepiej zaczynać od gry?

 

Będziesz miał to samo co ja uprzednio ograwszy tytuł - poznałem w anime odniesienia do gry, a u Ciebie będzie tak, że to w grze znajdziesz odniesienia do anime. ;) Edgerunners da się bez większych problemów obejrzeć na świeżo, nie znając dobrego uniwersum Cyberpunka.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Będziesz miał to samo co ja uprzednio ograwszy tytuł - poznałem w anime odniesienia do gry, a u Ciebie będzie tak, że to w grze znajdziesz odniesienia do anime. ;) Edgerunners da się bez większych problemów obejrzeć na świeżo, nie znając dobrego uniwersum Cyberpunka.

Obejrzałem całe tv show w 2 wieczory. Genialne, jedna z najlepszych adaptacji gry przeniesiona na serial/film. Wszystko zagrało,  było krwawo/smiesznie/wzruszająco/wulgarnie. Sporo odniesień do gry i genialny soundtrack. 

 

Liczę, że dlc i jego fabuła będzie chociaż w połowie tak dobra jak anime.

 

Edgerunners zrobiło dużo dobrego dla całego CDP, o czym świadczą genialne recenzje od ludzi na całym świecie. 10/10, jak ktos lubi anime i samo Night City, must watch :). 

 

W dniu 16.09.2022 o 10:34, addhoc napisał:

Ta gra ma tak zmarnowany potencjał, że te 8 lat można uznać za zmarnowane. Nie wiem co oni robili tyle czasu ale ciagłe bugi po tylu patchach, pocięta historia, wątek główny na 20h, misje poboczne, z wyjątkiem kilku, miałkie i nieciekawe powoduje, że ciężko do tej gry się przekonać. Dziwię się zachwytom, szczególnie ludzi którym podobał się Wiedźmin 3 - przecież tam jeden dodatek niszczy całego Cyberpunka zawartością, historią i postaciami. 
Zrobili by coś mniejszego i bardziej zwartego, poświęcili połowę czasu z naciskiem na ciekawą historię i byłoby 

zdecydowanie zdrowiej. 
Przynajmniej na nextgenach gra wyglada ładnie. 



 

Gra była bardzo dobra od początku, po prostu  mocno niedopracowana. 

 

Przynajmniej tv show lepszy niż w Wiedźmine, bo tam jest co najwyżej średnio xD.

 

Zreszta nigdy nie zrozumiem, jak można porównywać W3 do CP2077, zupełnie inne gry.

 

CP2077 też było na pewno dużo trudniejsze do zrobienia dobrze i parę elementów zwyczajne nie poszło i do dzisiaj jest poprawiane.

 

DLC będzie, tylko jedno, ale zapewno poziom fabularny będzie wysoki i nie sądzę, by znów było dużo bugów, po sytuacji z 2020...

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, KrYcHu_89 napisał:

DLC będzie, tylko jedno, ale zapewno poziom fabularny będzie wysoki i nie sądzę, by znów było dużo bugów, po sytuacji z 2020...

 

Ciekaw jestem ile będą w stanie wycisnąć z current-genów bez ograniczenia w postaci XOS i PS4. Wersja na konsole obecnej generacji, pomimo tego, że 1:1 konkretnie odstaje od dobrych PC-tów, niejednokrotnie potrafiła wywołać u mnie zachwyt i stan w którym stałem i obserwowałem ten świat.:obama:

 

CDPR? Dla mnie wciąż czołówka. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Ciekaw jestem ile będą w stanie wycisnąć z current-genów bez ograniczenia w postaci XOS i PS4. Wersja na konsole obecnej generacji, pomimo tego, że 1:1 konkretnie odstaje od dobrych PC-tów, niejednokrotnie potrafiła wywołać u mnie zachwyt i stan w którym stałem i obserwowałem ten świat.:obama:

 

CDPR? Dla mnie wciąż czołówka. 

Dla mnie też, ostatnio odbudowują pozycję, może jeszcze będą z nich ludzie :). 

 

Ja nie widziałem CP2077 na niczym poza RTX3080. Tam wygląda po prostu świetnie. Gralem i na 65' z HDR i na ultrawide 32 bez HDR (preferuję tę opcję pod K+M), na pewno czołówka graficzna. Na 1.6 jeszcze nie grałem, costam mam do pokonczenia jakieś sidequesty, mam hype po anime, więc pewnie wsiąde teraz i potem dlc 2023.

 

Mam na liczniki jakoś 80h, dobrze spędzone 80h, nawet mimo bugów na premierę :). 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Pupcio napisał:

Narazie tylko omijam zazwyczaj te niebieskie ikonki na mapce

jak nie masz zamiaru robić calaka na gogu to to omijaj nie warto sobie nimi głowy zaprzątać, warto zaś robić poboczne które wyskakują wraz z postępem fabularnym i od fixerów

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Pupcio napisał:

Ja po 5h+ jestem bardzo zadowolony, bugi się zdarzają i to nawet takie uniemożliwiające dalszej gry w moim przypadku i to jest c0rwa żałosne

Z tego co pamiętam, to grasz na PC? Ja na XSX byłem mega pozytywnie zaskoczony, bo na 100h miałem może ze 2-3 bugi wymagające restartu, a tak to pojedyncze glitche albo jakieś nieznikające elementy z huda, czyli pierdoły raczej.

 

8 minut temu, Pupcio napisał:

Narazie tylko omijam zazwyczaj te niebieskie ikonki na mapce gdzie za każdym razem jest bitka

To warto robić jak chcesz szybciej expić skille, zdobyć więcej sprzętu albo po prostu se powalczyć ;) Ale tak jak pisał Figuś, można olać jak nie chcesz calaka 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...