Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

No misje z Judy, Panam, Kerrym, Johnnym czy Riverem to najlepsze mięsko.

 

Ale do tego są jeszcze fajne wątki z Peralezami, Claire, Blue Moon, Lizzy Wizzy. Sinnerman to też jeden z najciekawszych side questów podzielonych na kilka etapów.

 

Te misje z cyberpsycholami może niezbyt oryginalne, ale zawsze fajne backstory.

Odnośnik do komentarza

Ja przeszedłem grę na tym pseudo next genowym patchu (1.5) i nie było większych problemów. Gra chyba ani razu się nie wyłożyła czy uniemożliwiła dalszej rozgrywki. Bywały tylko pierdoły z lewitującymi postaciami, piciem z samej ręki (niewidoczne szklanki/butelki), znikającymi pojazdami (bekowo wygląda jak zniknie auto, a kierowca zostaje i unosi się nad drogą xD). 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chciałbym po dwóch latach wrócić do gry, ale mam oczywiście problem, bo po takim czasie mało już pamiętam. Mógłbym zacząć od nowa, ale szkoda mi ~50h.

 

Rozważam w związku z tym wersję PS5. Na pewno będzie ona wyglądać i działać lepiej, niż wyciągnie mój obecny PC. I choć nie cierpię grać w FPSy na padzie, to upgrade'u blachy póki co nie planuję. Ale pomyślałem, że może mógłbym odświeżyć sobie grę na konsoli, spróbować jakiegoś innego buildu (melee?), a potem wrócić do save'a z PC.

 

Z tego co widzę, to każdy patch coś tam zmienia, także jeśli chodzi o wydajność. Czy obecna wersja PS5 trzyma w miarę stabilne 60fps, czy zdarzają się jej jakieś drastyczne spadki?

 

Ogólnie grałem w CP2077 na premierę i aż strach to pisać, bo pewnie nikt nie uwierzy, ale naprawdę nie uświadczyłem bugów, które mógłbym określić mianem "gamebreaking". Pojedyncze glitche z UI, babole graficzne, chwilami problem z lootowaniem wraku robota - raptem tyle utkwiło mi w pamięci, nie licząc jednego zabawnego przypadku, gdzie zwłoki wstały z ziemi i przeniosły się na kanapę, bo najwyraźniej tam było wygodniej.

 

Odnośnik do komentarza

To samo u mnie xd Ściągnąłem demo, żeby sprawdzić jak to wygląda i działa na ps5. Jest bardzo ok, a w trybie RT już pięknie (ale jednak 30 klatek raczej nie przetrwam). Grałem na premierę na 4-ce więc.... :balon: 50h na sejwie, ale prawie nic nie pamiętam. Mocno się waham, czy jednak nie czekać na 1,7 i DLC, bo końcówka roku jest mocarna (Gow i Callisto). 

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Wiolku napisał:

To samo u mnie xd Ściągnąłem demo, żeby sprawdzić jak to wygląda i działa na ps5. Jest bardzo ok, a w trybie RT już pięknie (ale jednak 30 klatek raczej nie przetrwam). Grałem na premierę na 4-ce więc.... :balon: 50h na sejwie, ale prawie nic nie pamiętam. Mocno się waham, czy jednak nie czekać na 1,7 i DLC, bo końcówka roku jest mocarna (Gow i Callisto). 

Weź nie rób jaj z tym RT. :leo:

 

Odnośnik do komentarza

Jak wyzej, plus z tego co czytałem RT skutkuje niższa rozdzielczością i co odczułem organoleptycznie, daje znaczącego input laga. Wszystko po to by puszki miały trochę inne cienie xd Ponoć patch ostatnio poprawił laga, ale i tak tryb rt jest niewarty świeczki.

 

Jakby były jeszcze zajebiste refleksy i efekty świetlne to rozumiem, ale same cienie, meh.

Odnośnik do komentarza

Albo mam wrażenie, albo po end-game na XSX zaczął dropić framerate w niektórych lokacjach - szczególnie jakieś zatłoczone bazarki. Nie wiem, czy wcześniej po prostu rzadko tam łaziłem, czy co, ale teraz rzuciło mi się w oczy. No i czekam mocno na dodatek, teraz z braku laku czyszczę kontrakty, ale powoli mam już ich dosyć. Potrzebuję M I Ę S K A i solidnych questów :rayos:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...