Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Miał ktoś problem z wykonaniem misji przez bład w grze Cyberpunk? Otóż wykonałem poboczną misje dla Pepe, śledziłem jego żonę i po misji mam do niego zadzwonić. Gdy dzwonię jest połączenie ale Pepe nie odbiera i po tej czynności nie mogę nic w grze robić, bo jest napisane „nie możesz tego wykonać podczas rozmowy przez telefon” ale z nikim nie rozmawiam, jest to jakiś błąd… restartowałem misje, wczytywałem save, wyłączałem gre, wykonywałem inną misję aby powrócić do tej później i ciàgle to samo, nie mogę jej skończyć… w(pipi)ię się jak będę musiał odinstalować grę czy czort wie co jeszcze…

Odnośnik do komentarza

Tak, mi się zesrała gra przy queście Sinnermana. Po wizycie u matki ofiary i wyjściu na zewnątrz nie ma żadnych interakcji, quest nie idzie do przodu. Googlałem i nic nie znalazłem, wygląda ewidentny babol.

Odstąpiłem od gry, może wrócę po kolejnych patchach, bo już mi się ulało tego partactwa...

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem to samo, z tym, że wystawiłem grę na sprzedaż. Jeden z najgorszych tytułów jaki mi przyszło zagrać na konsoli ostatnich lat. Tyle błędów i glitchów nie spotkałem w żadnej grze. Tyle miesięcy minęło, tyle wydali patchów, a syf jaki był taki jest cały czas. Szkoda nerwów, bo wracam z pracy i odpalam grę żeby się odprężyć, a z Cyberpunkiem to jak narazie tylko wqurwiania się. 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj, po prawie 90h na liczniku zobaczyłem napisy końcowe. Jestem w szoku jak szybko zleciał mi ten czas, chyba nigdy przejście tak długiej gry nie poszło mi tak "płynnie". Dość długo zajęło mi wczucie się w klimat i mechaniki gry, dopiero po ok 20h zacząłem się lepiej bawić jak już widziałem jak działają skille, aktywności itd. Tytuł mega wciągający, zadania główne i większość pobocznych wsysają czasem jak najlepszy serial, aktywności poboczne  dość oklepane, ale o dziwo długo mi się nie nudziły. Po takim czasie dalej mam wrażenie, że nie odkryłem dobrze miasta i chciałbym sie jeszcze po nim pokręcić. A wrócę na pewno, bo chciałbym zobaczyć inne zakończenia. W ogóle śmiesznie wyszło, bo w pewnym momencie przestałem robić main questy i skupiłem się na zadaniach pobocznych. Głównego wątku nie ruszałem chyba z 40h, z ciekawości sprawdziłem gdzie jestem z fabułą i okazało się, że została ostatnia misja bez powrotu, także oszczędzałem na ostatnią sesję. Nie wiem czy tak gnałem wcześniej z fabułą, czy po prostu jest ona dość krótka.

Wiele można zarzucić tej grze i CDP ale z czystą głową oceniłbym CP na 8+. Ze świadomością ilu obiecanych rzeczy tu nie ma, to takie 7 ;p

Jeden z moich highlightów tej gry, to nocny przejazd po Night City przy tym kawałku. Kurła, no klimat momentami był solidny 

 

 

Edytowane przez number_nine
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

No właśnie mi ten główny wątek mega szybko zleciał, a i tak mam wrażenie, że na początku omijałem często główne zadania. Kolejna rzecz jaka mnie zmyliła i co według mnie jest źle rozkminione, to progres ukończenia wątków wyrażony w %. Pod koniec miałem 90/60/40% i cały czas myślałem, że pojawią się jakieś zadania popychające te dwa wątki. 

Odnośnik do komentarza

Jakoś nie miałem melodii by grać w to wcześniej no ale zawziąłem się, paczują to i trzeba posmakować. Zagrałem sobie misję poboczną z tym znajdowaniem tych samochodów z wirtualnej wypożyczalni. Jednego nie mogłem znaleźć ale w końcu się udało bo zapomniałem, że samochody spadają z nieba tuż przed maską. Druga sprawa wpadłem na jakichś gamoni co zaczęli we mnie strzelać no i tak przy ucieczce z 5 pkt zdrowia odwróciłem się sprawdzić czy mnie gonią. Cudem zniknęli i udało mi się przetrwać :D

Jedyna recepta to chyba pokasować stare sejwy i grać od początku.

Odnośnik do komentarza

Chyba pierwszy raz w życiu od razu po skończeniu gry wróciłem do ostatniej misji, żeby sprawdzić pozostałe zakończenia. Co najmniej jedno chyba pominąłem, ale to już doczytam w necie. Fajnie, że na koniec można zrobić tą samą akcje na kilka zupełnie innych sposobów, przez co do licznika gry doszło z 5h solidnych, fabularnych misji. Chyba pora odłożyć ten tytuł po ponad 90h, chociaż i tak będzie mnie kusiło, żeby wrócić i dokończyć kontrakty. Szkoda tylko, że tych eventów ze skanerem ncpd jest od nasrania, zdecydowanie z nimi przesadzili i nie chce sie tego kompletowac

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...