Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Kilka podejść do ukończenia gry ale nigdy nie załapałem zajawki i gra trafiała do kosza, teraz jest inaczej, wpadłem po uszy! :obama:

Pierwsza gra od dawna w której z chęcią robię misje poboczne i inne aktywności! I technicznie też nie jest najgorzej na PS5, 11 godzin gry i tylko raz miałem problem, po uszkodzeniu chipa nie wrócił on już do normalności i ciągle rwało obraz ale wczytałem ostatni zapis gry i po sprawie! 

 

Nawet teraz, siedząc w pracy myślę o Night City :notbad:

Edytowane przez pattro
  • Plusik 2
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

ja w niedzielę dobiłem drugą platynkę, szykując sobie drugą postać pod DLC, ehh żeby tak byli uczciwi i przeciągnęli jeszcze o rok i wyjebali wersje pastgenową mogło to zupełnie inaczej wyglądać

 

 

ciekawe czy jeszcze cos poprawią wraz z DLC, mogliby poprawić ten FSR 2.0

Odnośnik do komentarza

Ostatnie 5 zadań pobocznych i finałowe zadania fabularne i koniec tej pięknej przygody która trwa już ponad 40 godzin! :obama:

 

Pierwsza gra w której wykonam 100% zadań pobocznych, pomijam tylko kontrakty i inne mniejsze pierdoły. 

 

Są jakieś zadania poboczne nie oznaczone na mapie żółtym wykrzyknikiem? :D

 

I tylko serce krwawi, bo można było wydać CP 2077 tylko na PS5, XSX i PC i dziś tytuł byłby naprawdę inaczej zapamiętany. Ale jeżeli się zastanawiasz czy warto zagrać to odpowiedź może być tylko jedna: TAK! :ohboy:

Edytowane przez pattro
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, pattro napisał:

Co do zakończenia to jeszcze nie wiem, chyba że to zależy od wyboru przynależności bohatera na początku gry? :)

 

Ah, wywnioskowałem po tym zdaniu, że już jesteś po. ;) 

Cytat

Ostatnie 5 zadań pobocznych i finałowe zadania fabularne i koniec tej pięknej przygody która trwa już ponad 40 godzin!

 

Odnośnik do komentarza

Zacząłem przechodzić grę po raz drugi i chyba podoba mi się bardziej jak za pierwszym :D

 

Teraz jakoś bardziej wsiąknąłem w klimat, no i sama warstwa techniczna jest chyba lepsza jak na wersji 1.50. Gdyby nie problemy z FSR i dropy klatek w kilku miejscach, to wersja na XSX wygląda już na prawdę całkiem spoko. 

Wkurza mnie tylko skopany poziom czerni... wszystko jest jakieś takie brązowo-zielone, a jak zniweluje to ustawieniami w TV, to zaś kilka scen czy lokacji dalej i wszystko jest tak ciemne, że nic nie widać :dunno:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...